středa 24. dubna, 20:19 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vy a hudba

Datum: 23.03.2007 14:06
 

Co se vám líbí, co vás poslední dobou zaujalo, co si rádi pouštíte?

Já nemám vyhraněný žánr, takže můj výčet je taková všehochuť. Mým favoritem je Mike Oldfield. Enigma, Era, Rod Steward, Police. Z českých Precedens, Lucie a vůbec Koller, Kryštof. Nedávno mne na nějakém Eurosongu zaujala skupina Lili Marlenne, což je vlastně ,,Němcovina´´ jako Precedens (Martin Němec, kapelník obou skupin, moc šikovný!!)grinning smiley

Polovecké tance. Hudba k Spartakovi.

Ale taky třeba Scooter.grinning smiley grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 12:36
     

    Mono,asi nejsem normální, ale na tomhle tvrdě ujíždím.

    Teď jdu poslechnout Janinu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vy a hudba

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 13:06
     

    wztwklino...já právě taky. A vůbec na celém Oldfieldovi...a taky Enigma a něco z Ery...

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 13:13
     

    No tak to mi povídej grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 13:34
     

    wztekli...včera jsem ho sjela komplet...byla jsem sama doma a od rána jel na plné pecky...někde na půdě mám ještě staré kazety se staršími alby...musím je někde sehnat na modernějších médiích... grinning smiley Teď se hrabu na Youtube a hledám, připomínám si... winking smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 14:22
     

    No tak já mám doma jen Eru.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 14.01.2011 14:39
     

    smoking smiley ... posledni dni by ste si to so mnou damy neuziliiiiiiii....hihi, mne to dunia decibelyyyyy....(ale nie, ja nikdy nepustam hudbu az tak moc nahlas....aj ked nemam koho rusit, nasi aj tak uz moc nepocuju..winking smiley )

    ...ale som sa vcera nastvalaaaaaaa! Uff, skoncil mi podla vsetko uz aj druhy CD prehravac ( boli to stare rarohy, tak niet divu) ...sad smiley a ostalo mi tu uz len PC...lenze tu zas nutne potrebujem vymenit repraky, lebo tie tiez dosluhujuuuuu....DOKELU! angry smiley. Rano prsalo - mrholilo...tak som zacinala tymto:

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 15.01.2011 01:28
     

    Hm...sa mi mari, ze som to uz tu niekde davala...ale nevieeeeeem.. No nic, tato pesnicka je tak krasna, ze sa da vypocut hocikedy smoking smiley ,,,a zvlast tato uzasna verzia

    [url]

    ;feature=player_embedded[/url]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.01.2011 09:41
     

    ...s Bocellim poznam vela duetov...ale tento som objavila len pred par dnami!...a k tomu este ten uuuuzasny kliplove smiley

    [url]
    =related[/url]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (16.01.2011 09:44)
     
  • Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.01.2011 18:31
     

    Holky asi je to reklama, ale já se dozvěděla, že jeden můj dávný známý se stal od nového roku spolumajitelem rádia a docela hezky tam hrajou winking smiley

    [www.omega.cz]

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vy a hudba

    Datum: 16.01.2011 20:05
     
    Keri, Zuziberko, tak to je bomba, nikdy bych nevěřil že se vám bude ghotic-rock, resp. ghotic-metal líbit thumbs down. Nightwish můžu. Stejně tak i

    [url]
    =1&list=PL4FA5D31F34AC9255&index=13[/url]


    případně


    [url]
    [/url]


    Nemusí se samo sebou líbit, ale styl je to jeden a týž winking smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 13:20
     

    Carlosi, si dobryyyyy....hihi, nielen vyberom...ale aj tym, ako si konkretne ma ohodnotillll...haha, to vies, kvality casto byvaju aj pod nevabnym obalom... spinning smiley sticking its tongue out ------- Hm...ale teraz nieco, z coho mam radost uz druhy tyzden...smoking smiley [url]

    ;feature=player_embedded[/url] Toto je pesnicka co sa mi kedysi v prvej polovici devadesiatych rokov strasne pacila - vtedy sme si dali namontovat satelit a u nas casto namiesto radia hrala hudba z roznych hudobnych kanalov ( nielen detom ale aj nam starym... smoking smiley) Hm...ked som zacinala pouzivat youtube, tak som si tuto skladbu vyhrabala...aleeeee potom na nu zabudla...a teraz po rokoch si za svet nemohla spomenut na skupinu...a podla nazvu som si tuto pesnicku nevedela najst! JUCH, az pred tyzdnom som ju pocula zase po dlhatanskej dobe v radiu...a prisla na to, ze stacilo pridat jedno pismenko ...a mam! .... Uff...lenze ten povodny clip u nas na Slovenku je zablokovany...tak vam pridavam tuto upravenu verziu.. ( mmt....este doplnam, ze hned som si vyhrabala aj stare ich CD s nadhernymi baladami...plnymi clivych rytmov ( a aj krasnych textov) .. [url]
    [/url] --------- Hm...teraz mi vsak ostava "dohladat" este jedna pesnicka co ...som si dokelu nedavno musela vymazata pri upratovani svojej databazy...uuuuuuzasne krasna melancholica a romanticka "...good bye my love".... smoking smiley...i ked k nej sa dopracovat bude fakt zase len vec nahody, lebo tu som nasla naozaj len nahodne na youtube...a inde som ju este nepocula...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Keria (17.01.2011 13:32)
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 13:38
     
    Zrovna jsem s klukem poslouchala tohle. Vydrzel to skoro do pulky. thumbs down

    [url]
    [/url]
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 13:44
     

    thumbs down thumbs down thumbs down ...dobryyy ... ten synator! ..a fik! ukladam si do svojej "databazy" k comu sa rada vratim.....smoking smiley

    ...takto je ulozenych viacero tunajsich skladibe od vasflower smiley !

    Didi napsal(a):
    Zrovna jsem s klukem poslouchala tohle. Vydrzel to skoro do pulky. thumbs down [url]
    [/url]
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 13:48
     

    Karlíka mám taky rád. Tohle je naprosto geniální. Jen je problém sehnat kvalitní nahrávku toho díla. Koupil jsem už 2 CD a ani jedno se mi svou kvalitou nezdá...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Vy a hudba

    Datum: 17.01.2011 13:54
     
    spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out...a maaaaaaaam!...stacilo zase zmenit jedine slovicko a mam skladbu, co som chcela a pred chvilou spominala - a to si nad nou lamem hlavu uz nejaku dobu!!!
    ...hihi, ked ta moja pamat je tiez zavadzajuca! smoking smiley
    [url]
    [/url]
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.