čtvrtek 28. března, 19:32 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domovní krása
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Chrličům a zvláštní kráse fasád jsem propadla už před lety. Chodím městy a dívám se hlavně vzhůru. Soška, reliéf, štuky, staré i zrenovované fasády domů, to vše přitahuje můj pohled. Jsou to věci vkusné i méně vkusné, ale mým cílem není býti Arbiter Elegantiarum, chci se jen ...dívat...Takže, nechcete se podělit?:)
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Peruc Louny

Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

Datum: 12.02.2008 13:37
 
Další fotografie:
Chrličům a zvláštní kráse fasád jsem propadla už před lety. Chodím městy a dívám se hlavně vzhůru. Soška, reliéf, štuky, staré i zrenovované fasády domů, to vše přitahuje můj pohled. Jsou to věci vkusné i méně vkusné, ale mým cílem není býti Arbiter Elegantiarum, chci se jen ...dívat...Takže, nechcete se podělit?smiling smiley
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (12.02.2008 19:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 15
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 16:56
     

    Morgan, ty patriotko, koukej z toho Brna udělat víc měst, sic ti sem nedám ani kubistický okap! grinning smiley

     

    Až do Brna se kvůli fasádním úlovkům vláčet nemůžeme.. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Procházka Brnem

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 16:56
     
    Morgan, napiš, odkud jsou ty záběry. Je mi to povědomý a nemůžu si vybavit, kde jsem to už viděla. Taky čtvrt století je v pr.. prachu, jsem chtěla říct grinning smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (12.02.2008 17:02)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 17:01
    Hodnocení fotografie "Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů": 5
     

    Takové parádní snímky ovšem nemám, avšak slibuji se zaměřit. Prostě ke klikám pro Otázku, zříceninám pro Libi, kapličkám a křížům pro Kerii, zařazuji na seznam ještě sochařské výstupky na tváři domů a dómů smiling smiley pro tebe. (Mezi námi.. myslím, že Otázka se taky chytne winking smiley - počkej, zaloví v archivu a to bude štuku, že budeme všichni mrkat na drát.) Teda na výzdobu.

     

    Akorát si nejsem jistá, jak dlouho ode dneška budeme procházet jednu ulici. smoking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 18:05
    Hodnocení fotografie "Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů": 5
     
    Hanči, ty mi vidíš až...., no až tam grinning smiley. Nemusím lovit ani v archivu, stačí, když zalovím v čerstvém zboží z dneška. Když jsem lovila, říkala jsem si, že by to chtělo nějakou spešl diskuzi.
    Morgan, skvělý nápad. thumbs down thumbs down thumbs down. Jen ten brnocentrismus mi trochu vadí, když budem v této rubrice zakládat nové diskuze pro další lokality, budeme mít fasády roztříštěné sad smiley. Vím, každý máme ten svůj nejmilejší pupík světa, já jsem třeba mostcentrista, ale tam těchto pokladů zůstalo pramálo, tak chodím lovit do sousedních revírů... zkrátím to, přimlouvala bych se za nějaký všeobjímající domovněkrásný název diskuze please smiley





     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Otazka (12.02.2008 18:29)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 18:54
     

    Morgan..paráda...a díky..Já se už Brnem jen tak netoulala pěkně dlouho..poslední dobou jen prolétnu grinning smiley

    Také se přimlouvám o upřesnění ... winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 19:22
     
    Za prvé děkuji za odezvusmiling smiley a název diskuse se mi podařilo popléstsad smiley měl tam být název sekce a já to prostě pokazilasad smiley Přidám snímky i od jinud, jen co propátrám archiv, protože díky zlomené noze nehrozí, že bych si šla někam vystřihnout fotící sólo grinning smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 19:26
     
    Hanulegrinning smiley vyhrožuješ krásně, takže.....kdy bude ten okap?grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

    Datum: 12.02.2008 19:27
     
    No jo,zase dojdu na zámek jeden chrlič se tam vyskytujegrinning smiley .Kdyby někdo založil další diskuse třeba ploty,nebo kašny,nebo dlažba,učiňte tak do víkenduplease smiley please smiley ať tam furt nelítám jak blb.Děkujiwinking smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 19:27
    Hodnocení fotografie "Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů": 5
     
    my fakt máme každá nějakou tu "úchylku" grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

    Datum: 12.02.2008 19:29
     
    Ne jako blb(omluva Honzovi),ale jako blbecgrinning smiley eye rolling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

    Datum: 12.02.2008 19:30
     
    No, dělám už to tak, že vyfotím uličku, pak domy, potom dveře, okna, fasádu, kliky, osvětlení, ..myslím na všechnogrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

    Datum: 12.02.2008 19:42
     
    Děvčata a do takhle nechat tuto diskuzi jako "Procházka Brnem" a věnovat ji Brnu..určitě se někdo přidá..a založit dalří diskuze..třeba Kašny, Domovní znamení..či různé jiná...Vše bude potom vygenerováno v Podsekci "domovní krása....Kliky jsem sem už přesunula....Myslím,že by to tak šlo...A není problém třeba Brněnskou kliku dát i do klik... winking smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Domovní krása aneb fasády, chrliče a jiné zajímavosti kolem domů

    Datum: 12.02.2008 19:52
     

    Za sebe hlasuji pro tuhle diskuzi jako "fasádní", kašnám či sochám se dá založit zase další.

     

    Do fasád by se čítala veškerá jejich výzdoba, tedy i domovní znamení, zahrnula bych tam i sochy umístěné přímo na stavbách.

     

    Nevím, za jak dlouho se tu objeví další Brno.. nepřijde mi to optimální, Ladi. Viz, co píše Otázka výše. Každé vesničce zakládat procházku? Nebo co když máš zajímavý snímek, u něhož třebas přesně nevíš, kde byl pořízen?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Procházka Brnem

    Datum: 12.02.2008 19:58
     
    Majko, první snímky Brno a to: Biskupská ulice, döminikánský klášter a dominikánské náměstí. Poslední snímek je z Lednice (né té mojí tam je pěkné houbygrinning smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domovní krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.