sobota 20. dubna, 01:19 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: linet
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

Datum: 07.08.2008 01:57
 

Ráda bych tady pokaždé někomu kdo je mi milý popřála k svátku, k narozkám( pokud bude mít někdo odvahu napsat datum nar.) grinning smiley

nebo k jiné příležitosti



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 27.03.2023 10:36
     

    Fakt už 85? Týýjo, tak to je ještě akční, když furt peče. grinning smiley thumbs down A to je dobře, jak člověk rezignuje, jde to s ním z kopce.

    A někdy by člověk zase moc chtěl a nejde to. love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 27.03.2023 10:46
     

    jo - zrovna udělal těsto a že jako makové. no a zjistil , že to nemá mák , ale mleté ořechy. tak to tady ještě nebylo winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 27.03.2023 11:14
     
    received_2035236300013104.jpeg

    Gabink narozeninám vše nejlepší, hlavně zdraví. Važ si každého dne, teď to bude utíkat love smiley

     
  • Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 27.03.2023 22:37
     

    Gabco, v padesáti je to jen číslo. To člověk ještě ani nepozná. nono smiley Ať se daří. flower smiley flower smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 28.03.2023 08:31
     
    img_20210905_122630.jpg

    Gábi,taky se připojuji s gratulací,přeju zdraví,štěstí a spokojenost do dalších 50ti let.

    My jsme slavili 50 dcery v únoru.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 07:21
     
    pc050208.jpg

    dnes má svátek Ivana-- takže všechno nejlepší flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 08:09
     

    Když to čtu, tak mám pokaždé slzy v očích a Ty víš, že jsem od začátku jeho velká fanynka love smiley love smiley love smiley.

    tak63 napsal(a):



    Anavi napsal(a):


    love smiley love smiley love smiley to je hezké číst thumbs down

    kaaj napsal(a):

    no jo 44 let - 1,15 kg a 26 týden . nedávali naději -4 měsíce nejistoty, zápal plic. prý neplačte o ni - pokud přežije , bude mít problémy.. no a má dvě vys. školy a je zdravá . winking smiley thumbs down

    Jak Anavi napsala - kaaj, je to hezké číst thumbs down. Díky.

    Asi to sem nepatří, ale když už se to zmínilo ... 2.11.2022 na Dušičky se nám narodil císařem druhý vnouček.

    Dcera prodělala ve 12. měsíci covid. Poškodila se jí placenta a byl nedostatečně vyživován. 28. týden kvůli výživě musel ven. Po narození vážil pouze 0,53 Kg, jo, půl kila!! Když si představím půl pytlíku mouky ... Dr ho chválili, že je bojovník.

    Nyní má přes 2 kg a minulý týden je pustili z nemocnice domů. Baští, spí, brečí, ... vyšetření zraku i sluchu ok, genetika ok, mozek, srdce, plíce a vše ostatní je ok. Dr mu dávali šanci 50/50.

    Je to stále pinďa malinkej (mikromiminko), ale dělá pokroky TAK snad ... love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 08:12
     

    Eli, s tím nezájmem o malou ze strany druhých prarodičů je to moc smutné... nechápu tyto věci, ale neuděláš s tím prostě nic.

     

    Jinak je pěkné, že ses tak vypiplala a jsi tady. love smiley flower smiley

    babkaela napsal(a):

    Asi jsem opět úúplně poslední, všem Lenkám .... vše nejlepší, hlavně kopec zdraví flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley 

    TAKu, chci věřit, že vaše mikromiminko to dá ... opravdu je to bojovník love smiley love smiley love smiley .

    Zažila jsem kdysi v pradávnu (45 let zpět) na jakési praxi na SŠ, miminko se vešlo do dlaně ... cca o 30 deka větší, máma se ho zřekla, vypiplali, vychovali z nejhoršího v nemocnici a potom kojeňáku, adoptovala nějaká rodina ... nooo, doneslo se mi, Brno je dědina, tak nějak všelijakými oklikami (mám kamarádky, které taky adoptovaly téměř mínusové děti) ... tenhle pidi klučík není sice VŠ, ale je pracovitý, spořádaný, super chlap a otec 3 dětí.

    Kaaj Zuzka jasný příklad bojovníka love smiley . Moji paní Dr. obvodní také babička odchovávala "v troubě" - jako kdysi vzpomínal Menšík - no, ona jí má trochu za zlé, že ji krmila potom hustýma polívkama - váží snad víc než metrák, je o pár kroků starší než já..

    Já jsem narozena v 8. měsíci, máma cestu do porodnice tak nějak dala, já bych ji nedala, vím jak je to daleko peškom, zkolabovala hned u vrátnice. Mne křísili, vážila jsem tak nějak do 2 kil - proti 0,5 kg obří dítě - vyměňovali (už tehdy eye popping smiley ) krev (táta - máma + a u mne se nějak zašmodrchalo) - dalšího rána prý nedožiju - 3 hod. po porodu mne máma v nemocniční kapli nechala pokřtít (zpětně čučím, že v roce 1956 tohle fungovalo), nechtěla nechat pohřbít nekřtěňátko ... díky bohu (jak v něj nevěřím), teda díky Matce přírodě ... vrátila jsem jim to tak nějak snad, dopečovala jsem je, když už byli nemohoucí.

    Doprkna ... zase jsem úplně jinde, v nostalgii ... moje asociace jsou snad už na knihu, nikdo by nečet .. my dnes řešili (já ne, to dědek), že druhý děda s babkou nemají absolutně žádný zájem, že u nás je dcera jejich zemřelé dcery ...

    Opravdu super ... pro všechno nejlepší ... stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 08:15
     

    cancoure, já do této diskuze chodím nakouknout jen občas, tak jsem taky ostuda ostudná stydlin smiley , ale budiž mi omluvou, že na vás tady na všechny často myslím, jste taková moje druhá rodina, i když "jen" virtuální... však to tady spolu táhneme už moc a moc let. love smiley flower smiley, osudy nikoho zdejšího mi nejsou lhostejné. Tak ať tady spolu můžeme pobývat ještě dlouho. flower smiley love smiley

    cancourek napsal(a):

    Evin, mýlíš se. Poslední jsem já stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

    Zapomněla jsem na Gabču i Elenku, kterým se tímto omlouvám a dodatečně přeji vše nej, hodně zdraví a ať se daří ve všem, na co sáhnete flower smiley flower smiley flower smiley love smiley love smiley love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (04.04.2023 08:18)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 08:17
     

    Za sebe moc děkuji. flower smiley

    kaaj napsal(a):

    dnes má svátek Ivana-- takže všechno nejlepší flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 08:34
     
    gr.jpeg

    Všem Ivám jen to nej, nej....A jako vždycky především hodně a hodně zdraví.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 09:33
     
    20230404_092915.jpg

    Připojuji se ke gratulaci

    Přeji Vše nej k svátku, hlavně zdravíčko flower smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 09:58
     
    20210707_143935.jpg

    Ivanky, štěstí zdraví a vše nej k svátku!!!!!

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 10:06
     
    dsc04369.jpg

    Přidávám se s přáním pro Ivany, vše jen to nejlepší. flower smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: VŠECHNO NEJLEPŠÍ ! ! !

    Datum: 04.04.2023 11:32
     
    img_20181107_064717.jpg

    Ivankám k svátku přeju vše nejlepší.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.