pátek 29. března, 02:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vřesoviště

Datum: 18.04.2007 14:17
 
p1010693.jpg

Máte některá?

Dám sem foto nově založeného z loňska a pak přidám letošní fotky.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 04.05.2018 13:56
     

    gabčo, krásné to máš thumbs down

    betasko, mně to nepřipadá tak hrozné... já měla hnědé pak úplně vše,den po dni to schlo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vřesoviště

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 04.05.2018 15:11
     
    dsc00008 (2).jpg
    Další fotografie:

    Já furt vyčkávám. Taky se mi zdá, že to u Betas není tak hrozné. Já se přiznám, že tomu nijak nepomáhám, buď se vzchopí nebo půjdou. Mám stovky dalších kytek, co něco potřebují a to bych se z toho zbláznila.

    Letos e celkem vydařily javory a hezky pokvete i cornus. A někdo se ptal na tu azalku kermesinu, tak ta teprv pokvete.(3 foto)

    Ale azalky celkově dostaly v zimě na prdel.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 05.05.2018 00:18
     
    img_5468.jpg
    Další fotografie:

    Anavi, ty ses teda mekon grinning smiley takhle me v tom nechas?? spinning smiley sticking its tongue out Holky, to se vam zda. Tahle spodni cast je mozna lepsi, nez ten zbytek. Jeste porad nemam vse ostrihano. Az to bude, dam odpuzujici fotku. Taky nevim, co udelat se stojatymi jalovci... to rezave jsem trosku obouchala, ale pod tim vypada ker skoro z pulky mrtvy. Z peti jsou poskozene tri. No uvidime... Ja proste opravdu letos nic nevykopu, budu testovat, co to udela. Proto si to ted i vic fotim, abych mela porovnani... verim, ze se dost veci zveti. please smiley

    Jinak nemuzu vubec shrnout, jestli hur dopadly vresy nebo vresovce. Je to tak 50/50. Nektere vresy jsou uplne OK, jine uplne hnede. Vresovce nektere kvetou, nektere jsou jen suche klacky eye popping smiley Jak uz jsem psala, paradoxne se mi nejlip jevi daboecie a vres skyline. Ten se mi ani nechtelo strihat, jak byl pekny...

    Vsechny moje letosni fotky jsou jak z hororu grinning smiley Jak nocni mura zahradnika grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 19:08
     

    Gabco, ty jsi mela ten cornus, vid? Kvete ti? Ja se dnes do nej uplne zamilovala v zahradnictvi love smiley Cornus Florida.. Jaky druh mas ty? Dari se mu? Meli jen obri, chtela bych mensi, zkusim objet mistni zahradnictvi a hlavne si o nem neco nastudovat...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 19:46
     
    dsc00045 (2).jpg
    Další fotografie:

    Betas, jo mám cornus cousa copacabana. Pokvete hezky, ale byl právě chráněný tím cypřišem. Potřebovala bych to torzo vykopat a nasadit místo něj něco jinýho. Jenže než bude stínit, chvíli to potrvá. spinning smiley sticking its tongue out

    [www.florapack.cz]

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 20:32
     

    A on potrebuje stin? Je prekrasny love smiley Kde jsi ho kupovala?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 20:38
     

    No, stín asi úplně ne, ale na jaře je lepší, když je chráněný. Pak prý může omrznout a nekvete. No letos se tak nestalo, pokvete. Jupí. thumbs down Kupovala jsem ho v zahradnictví Žižka, byla jsem osobně, je to od nás kousek, cca 20 km.

    [www.zahrada-zizka.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 22:10
     

    Gabco, toho by byla škoda, Zajímavé, že jim letošní zima nijak neublížila. Na chalupě kvete. Sem jsem v rámci záchranné akce jeden starý stěhovala. Kupodivu přežil.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 22:17
     

    Takze chcete rict, ze to je nejaky choulostivy ker a u nas v horach by nesel?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 06.05.2018 22:19
     



    Betas napsal(a):

    Takze chcete rict, ze to je nejaky choulostivy ker a u nas v horach by nesel?

    Betas, píšou do - 29 °C, to by šlo, ne? winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 10.05.2018 19:30
     
    dsc00005 (4).jpg
    Další fotografie:

    Po dešti jsou ty fotky tak nějak šťavnatější.

    Nas 1. fotce si můžete všimnout, že s vyhozením vřesů vyčkávám. grinning smiley

    A dvě fotky ze zadního vřesoviště ( nebo spíš hortenzioviště? ).Tam mi letos ten prostřední vřesovec omrznul, teda květy, ostříhala jsem a už se zelená.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Vřesoviště

    Datum: 11.05.2018 22:26
     

    Gabco prekrasne!!! love smiley love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 12.05.2018 14:05
     
    dsc00007 (6).jpg
    Další fotografie:

    Betas, díky, ale tón v tónu to není. Koukej. grinning smiley Ale za chvíli to odkvete a bude zas chvíli po parádě. Jen mrkni na 2. fotku, jak se začínají pomalu vřesy zelenat.Ještě, že jsem vydržela. thumbs down

    Včera mi jeden pán přivezl na rudliku mini šeřík. Vloni se mě ptal, zda bych ho nechtěla ( ví, že mám ráda kytky ). No a to bych nebyla já hamoun, abych neřekla, že jasně. grinning smiley

    Tak jsem s ním chodila dobu po zahradě a nakonec skončil vzadu za barákem v hortenziích.

    Když jsem pro něj hloubila jámu, narazila jsem na nějaký plech ( byla tady kdysi zavážka ), tak jsem na to poslala chlapa s nůžkama na plech a přitom mi orval svojí prdelí pár napučených výhonů na Sundae Fraise. Zrovna na ni, je to takovej chcípáček. Ale vysvětlujte chlapovi, že na tom, téměř ničem, vyroste jedna větev s květama. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vřesoviště

    Datum: 14.05.2018 15:27
     
    wp_20180510_11_18_19_pro.jpg

    Gábi, ten šeřík bude ale moc pěkný, jakmile se pořádně chytne. Takový jsem měla loni, letos už byl takový. Výhodou je, že neodnožuje winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.