čtvrtek 28. března, 14:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Status: nováček

Vrásky ?

Datum: 15.01.2016 18:54
 

Mamiinky , jak řešíte vrásky ? chodíte si je vyhlazovat nebo to řešíte jinou cestou ? 'Povídejte..

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 15.01.2016 21:43
     

    Pokud já vím, tak tady nikdo vrásky nemá. Ani maminky, ani tatínkové tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vrásky ?

     
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Vrásky ?

    Datum: 15.01.2016 23:05
     

    Před mnoha lety vyšel v časopise rozhovor s nejstarší francouzkou, ptali se jí, jestli jí vadí vrásky a ona odpověděla, že vrásku má jen jednu a na tý si sedí a díky této myšlence se dožila tak vysokého věku - bylo jí asi 110 winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 15.01.2016 23:35
     



    samanka napsal(a):

    Před mnoha lety vyšel v časopise rozhovor s nejstarší francouzkou, ptali se jí, jestli jí vadí vrásky a ona odpověděla, že vrásku má jen jednu a na tý si sedí a díky této myšlence se dožila tak vysokého věku - bylo jí asi 110 winking smiley winking smiley winking smiley

    Tato vráska mě napadla jako první, ale neodvážil jsem se stydlin smiley . Ale představa, že se omylem namažu zázračným krémem a zacelí se mi pr-el mě děsí eye popping smiley eye popping smiley ......

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 16.01.2016 07:47
     

    tongue sticking out smiley Taku a co my ženy?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 16.01.2016 19:11
     

    Šmarjá pano smiling smiley , klidně se holky mažte od rána do večera, jen mi to zavánělo reklamou a čekal jsem, že se tu objeví nějakej zázrak [www].

    ... smiling smiley flower smiley

    Dobře no. Já používám Niveu (na obličej) a prý když mi byly 3 roky, tak jsem jí celou vylízal. Si to nepamatuji, protože to je už 50 let a prý jsem se ani nepodělal.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 16.01.2016 23:10
     

    tongue sticking out smiley měla jsem na mysli to zarůstání, riziko je u nás ještě vyšší

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vrásky ?

    Datum: 16.01.2016 23:28
     



    HanaK napsal(a):

    tongue sticking out smiley měla jsem na mysli to zarůstání, riziko je u nás ještě vyšší

    grinning smiley hrozná představa eye popping smiley eye popping smiley . Si třeba namažeš ruce a srostou Ti prsty k sobě, že winking smiley .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.