pátek 29. března, 15:17 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček

Vozíčky pro děti za kolo

Datum: 17.03.2012 21:58
 

Co si myslíte o vozíčkách pro děti za kolo? Já jeden vlastním a vozím v něm svého dvouletého syna. Pořídila jsem si ho před rokem, asi tak měsíc před tím, než bylo používání vozíčků zakázáno. Vlastním kvalitní, hodně drahý vozíček!!! Jezdím po cyklostezkách. Ale na cyklostezku se musím nějak dostat že? Toto jsem dnes řešila s našimi muži zákona, kteří mě na cestě na cyklostezku zastavili nono smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 17.03.2012 22:00
     

    Vždyť už někdo proběhlo, že by to měli povolit, ne? Přijde mi to mnohem bezpečnější, jak vožení dětí na sedačce na kole.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

     
     
  • Status: nováček

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 17.03.2012 23:40
     

    Čekám na to jako na smilování... Jezdím totiž s vozíčkem i na brusle a chodím běhat. Můj osobní názor je, že je to hloupost. Když se syn narodil, tak jsem s ním jezdila v kočárku - to byla pěkná bl... (zpětně si uvědomuji) a vozíček je mnohem bezpečnější. Ještě to nedovolili. Jezdím s vozíčkem všude a pořád celou sezonu - i na vzdálenější dětská hřiště a toto mi fakt dost komplikuje život. Nicméně já budu jezdit dál a budu doufat, že to ukecám jako dneska please smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 18.03.2012 09:42
     

    jezdila jsem s dětma na kole a seděli přede mnou, takže jsem je viděla. Nedovedu si představit, že mám dítě na sedačce za sebou. Ta nejistota co tam děláconfused smiley . Vozíčky za kolem já osobně odmítám, zdá se mi to dost riskantní. Syn po příjezdu z jedné dovolené povídal, že málem jeden vozíček smetli autem, páč ho mezi kolama nevidělisad smiley . A to dítě i v horku je tam zavřený jak ve skleníkusad smiley . A jak vidí ven? Přes ten igelit? Nekazí si oči?

     
  • Status: expert

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 18.03.2012 17:17
     

    Irisko taky myslím, že je to nebezpečný, taková křehká skořápka a v ní to nejdražší co máme? Může být sebebezpečnější, ale proti blbci v autě, nebo autu s poruchou dítě neochrání. Vozila jsem kluky na kole před sebou a jak se naučili sami jezdili přede mnou, nechápu rodiče coděti nechávají jet za sebou. Kluci se naučili řešit dopravní situace a řadit do pruhů už jako předškoláci (samo na mě čekali sami nezahýbali, ale věděli co a jak, taky nikdy neměli žádný karambol)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 18.03.2012 17:31
     

    Jaji já bych měla strach tahat dítě za sebou......neměla bych klid, co tam dělásad smiley . a za jízdy se otáčet a kontrolovat je, to je o úraz. Taky si myslím, že vozit takhle dítě v dnešním provozu je nezodpovědnost. Vím, každý na to kouká jinak, hlavně ti, co si neodpustí kola. Ale asi jsem stará škola.

     
  • Status: expert

    Re: Vozíčky pro děti za kolo

    Datum: 18.03.2012 17:36
     

    Já taky jsem stará šlola, kdyby mi takhle vozili vnouče zšílím, naštěstí mají rozum.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.