středa 24. dubna, 21:16 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Sport
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Sport
Diskutujte! Diskutujte a sdílejte své názory, fotografie a zkušenosti!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: nikoleta
Status: začátečník

co s sebou na vodu?

Datum: 30.06.2011 18:41
 

S kamarády jsme se rozhodli sjíždět vodu. nejspíš pojedeme Vltavu. Ale jelikož jsem totální lajk, tak nevím co všechno si vzít s sebou. Věci si prý povezeme v barelech, což mě dost děsí... Už vidím jak chytám loďku, barel a pádlo. grinning smiley Poraďte co bych jako správný vodák určitě neměla zapomenout?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 30.06.2011 19:55
     

    Nikoleto, zabal se stejně, jako bys někam jela, jen bych nezapoměla něco teplejšího na noc, kolikrát je v noci fakt zima, nějaký hygienický potřeby, toaleťák, papírový kapesníky, dobrý jsou i vlhčený ubrousky, baterku, repelent, lékárničku (náplast, fáč, prášky, kdyby tě náhodou začla bolet hlava, dezinfekci), karimatku, spacák, sirky, ostrej nůž, příbor, kšiltovku, brejle, doklady a peníze i do barelu pro jistotu zvlášť zabalit do igeliťáku. Co mě ještě napadá, tak určitě nezapomenout opalovací krém s vysokým faktorem. Barely jsou v pohodě, nikomu do nich nenateklo, já měla loďák, takovej pytel, ten byl taky super.

    Jo a jedny boty do lodi a jedny na souš, tak a teď už mě nic nenapadá.grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: co s sebou na vodu?

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 30.06.2011 22:42
     

    A hlavně si nezapomenout pokaždé vzít do lodi dostatek pití. Samo podle úseku kde pojedete. Někde je možnost na každém kiláku si pití doplnit, ale jsou úseky kde ne . Bejt někde dvě hodiny na řece, když slunko praží a nemít se čeho napít není teda nic moc.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 30.06.2011 22:53
     

    My brali to oblečení do lodi vždy v několika sadách (tak 3 - 4), a to takové, aby to rychle schlo (čili trička ze spíše slabší látky, třeba už taková ta ortodoxně sepraná, mikinu spíš fleecovou nežli těžkou bavlněnou úpletovinu, to je hotové neštěstí, když se namočí, kolikrát neusušíš za celou dovolenou eye rolling smiley , fleece docela hřeje i vlhký..) a taktéž aby mohlo být s čistým svědomím na odpis. Ono se třeba natrhne anebo nevypratelně ušpiní od bahna, pokud nějaký v lodi odložený kousek neuplave, a tak.. Boty do lodi nějaké, které nasáknutím neztěžknou do neúnosna, to byla třeba jedna moje školácká chyba.

    On se člověk nemusí nutně pořád koupat, ono taky může celou dobu prachsprostě chcát. moody smiley

     

    Jo, tou sadou myslím tričko, kalhotky, kraťasy nebo trenky, takový ten nejnutnější základ. Někdo jezdí i jen v plavkách, no na to by mě neužilo.. flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (30.06.2011 22:56)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 01.07.2011 05:37
     

    Taky přibal pevnou pláštěnku a ešus. Předpokládám, že jede někdo znalej a vařič sebou budete mít. Na jídlo se většinou dá někam jít, ale horkej čaj na zahřátí třeba po ránu nenusí bejt k mání.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 01.07.2011 18:49
     

    ...ve středu mě přemlouval kamarád, ať s ním jedu dnes na Vltavu... tedy škubalo se mnou slušně, ale protože to je moc narychlo a příští týden jedu na dovolenou, tak jsem musela se sebezapřením odříct, ale příští rok to jistí.... budu připravena i s barelem a kapitánem grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 01.07.2011 23:10
     

    Každopádně dobrý opalovací krém, loni jsme se tak spálili, že na to ještě dnes nemile vzpomínám.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 02.07.2011 13:52
     

    Vím,že kámoška tahala ještě jakási voděodolná uzavíratelná pouzdra na nejdůležitější věci - klíče od auta, mobil atd... ? Nejsem vodák, ani vodomil obecně smiling smiley, ale tohle jsem si zapamatovala.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 02.07.2011 14:07
     

    [www.pujcovna-lodi.cz]

    Ponozky teple
    Ponozky letni
    Trenky
    Plavky
    Kratase
    Tricko
    Teplaky
    Mikina
    Plastenka
    Zabky
    Tenisky
    Satek, cepice nebo kloboucek
    Polstarek
    Baterka
    Nuz
    Provazek a kolicky
    Penize
    Karta pojistovny
    Telefon
    Toaletak
    Opalovak
    Repelent
    Naplast
    Slun.bryle
    Polstarek
    Plavaci vesta
    Stan
    Spacak
    Karimatka
    Lodak

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 02.07.2011 14:08
     


    Co sebou na dovču na vodu

     

    oblečení slipy,ponožky, podprsenky,kapesníky. tílka,trička kratasy a kalhoty ,tepláky,čepice,mikyny,svetry,bundy,
    boty+sandály +holínky+do vody,vesta,deštníky a pláštěnky ,batohy
    jídlo šťáva,limonády,čaj ovocný a černý,kafe,cukr.sůl,pepř,kečup,konzervy,polévky,špagety,chleba,olej
    buchty,křupínky,mysli,pečivo,přesnídávky,sušenky,hrnky ,talíře a příbory,jar,vařič,konvice chladící tašku ,ešus
    lékárna: obvazy,náplast,čtverce ,pinzeta klíšťata a třísky,manikůra desinfekce,prášky,alergie,brufen,paralen+sirup,proti průjmu a zácpě ,antikoncepce,krém ,
    Další
    repetent,brejle,opal+poopal. krém ,mapy, ,foťak,baterie náhr.,nabíječka mobil a foťák,vysílačky,prachy (eura)+drobný,igelitky,izolepu tesa ,zapalovač,doklady občanka pas zdravotní kartička ,
    hajzlák,navlhčené ubrousky,stoleček+židličky kemp.
    Noc
    Karimatky, spacáky , stan , polštářek , baterku . pyžamo , kartáček a pastu .hřeben ,fén ,deospray,žínky,mejdlo ručníky a osušky, šampon
    K vodě
    Šnorchl, brýle do vody slunečník ,lehátka , boty do vody , plavky , osušky,
    Na vodu
    loď , sudy či vaky , houba , koňadra , pádla + záložní ,nosál,boty do vody , lepidlo a vaření na lodě , svíčka , zámek , kolejda , pavouky , neopren , bundu přes neopren , neotričko , rukavice bez prstů , vestu , helmu, moira , házečka, čepice či slamák , vodotěsné pozdro, šprycka, ,plavky igelitky,
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (02.07.2011 14:10)
     
  • Autor: pepa.prdek
    Status: nováček

    Re: co s sebou na vodu?

    Datum: 16.03.2012 16:06
     

    Pořídili jsme si na loňskou sezonu Námořnické tričko i s vlastním potiskem. Sklidili jsme velký úspěch thumbs down Objednávali jsme zde : trops-sport.cz

    Čus Pepa P.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Sport (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.