čtvrtek 28. března, 18:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Založte si eDeníček! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Vole, jsem jakoby starej….

Autor: Blb
(Jan Kunc)
-
Datum: 04.04.2009 18:35
 

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteří „vole“ pužívali za každým slovem. Starší generaci, kupodivu i tu žižkovskou, to štvalo. Dnes je doba jiná, neustále kolem sebe slyším: víšco, jako, jakoby a jiný zhovadilosti. Štve mně to – jsem starej. Kapitola sama pro sebe je političtina. Ta musí štvát každýho. Představil jsem si jak asi vypadá, když si dnešní mladík namlouvá političku – elévku:

 

Jarmilo, pojď, sednem si tady na chvilku, víšco, voní tady jakoby tráva a je jakoby jasná noc, víšco. Podívej se jakoby nahoru, svítěj jakoby hvězdičky. Támhle tomu souhvězdí říkaj „Velkej vůz“ Víšco. Já si teda jakoby velkou káru představuju jinak, víšco. Třeba takovej jakoby Meďour, víšco. Ale jedině v plný palbě, víšco. Jakoby stříkačka, v kůži, jakoby v elektrice, víšco. Jeden frajer ho má. Von je jakoby za vodou, víšco. Von asi jede v perníku, víšco, jinak by ho jakoby neměl, víšco. Hle já taky jednou budu jakoby ve vatě, víšco, a pak bych si tě jakoby vzal, víšco. Máš jakoby hezký voči, A taky, blbě řečeno, ty jakoby, víšco. No, ňadra, blbě řečeno, víšco. A vůbec, celá si taková jakoby pěkná, víšco.

 

Viléme, tvůj projekt není v současné krizové době realizovatelný. Já mám ve střednědobém horizontu na stole jiné závažné priority. Také si nejsem jistá, jestli k takovému závažnému rozhodnutí mám mandát svých rodičů. Ale, až spolu se svými kolegyněmi vyřešíme problém globální lesbiciace, ujišťuji Tě že, pokud mi to moje pracovní vytížení dovolí, celou causu spolu zkomunikujeme. Nalezneme li koncesus, budu to považovat za svůj politický úspěch.

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (29.07.2009 14:02)
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Majka - moderátor
    www.majkaj.webg..
    Datum: 04.04.2009 19:17
     

    Honzíku, tys musel mít těžkej den, víšco. grinning smiley grinning smiley

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Vladka - expert
    Datum: 04.04.2009 21:06
     

    Honzogrinning smiley thumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Anavi - expert
    Datum: 04.04.2009 21:24
     

    Jakoby starej, ale jakoby pořád vtipnej a víšco - píšeš pořád skvěle thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Hanule - expert
    Datum: 05.04.2009 04:00
    Hodnocení příspěvku "Vole, jsem jakoby starej….": 5
     

    Uděluji pět hvězd za politickou řeč.

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Stano -
    Datum: 05.04.2009 12:05
     

    Hustěěě!!! Tak to je upa supa (:úplně super), víš jak!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Mona - expert
    Datum: 05.04.2009 18:30
     

    Honzo...rozumím. Já už taky chytám ,,puberštinu´´... eye rolling smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Datum: 05.04.2009 20:36
     

    Honzo, skvělééé. Jakoby, v globáním měřítku, dost hustý thumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Dasa - expert
    Datum: 05.04.2009 21:43
     

    Honzíku .... víšco??, ....... že ty máš jakoby ..... pravdu ? A hodně velikou thumbs down thumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Evca - expert
    www.evciny-stra..
    Datum: 06.04.2009 08:17
    Hodnocení příspěvku "Vole, jsem jakoby starej….": 5
     

    Skvěle napsaný thumbs down thumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Andora -
    Datum: 10.04.2009 12:16
     

    "Ty vole" bylo fakt lepšíthumbs down

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Galad_Elen -
    Datum: 27.05.2009 17:33
     

    Tak jako nevim, jak bych reagovala za tu naší generaci, víš co jako...si myslim, že to moc hrotíte grinning smiley

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: Anavi - expert
    Datum: 01.06.2009 22:42
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Re: Vole, jsem jakoby starej….

    Autor: kbubak -
    Datum: 20.11.2009 10:43
    Hodnocení příspěvku "Vole, jsem jakoby starej….": 5
     

    Teda koukám ........chápeš víš co je jakoby dnešní plná palba................thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Životní styl (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.