pátek 19. dubna, 23:39 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Volba prezidenta

Datum: 11.01.2023 10:09
 

V případě letošní volby prezidenta jsem naprosto bezradná.

Máte někdo už favorita a případně důvody, proč ano nebo proč někoho určitě ne?

Musím říct, že jsem v situaci, kdy budu volit "nejmenší zlo", nezamlouvá se mi žádný z nich. confused smiley

 

Původně se mi na tu pozici líbil "generál", čím víc získávám informací, tak se začínám bát toho, že by to vyhrál. (A musím říct, že tento obrat nastal u spousty lidí v mém okolí, kteří z původního nadšení velmi ochladli.)

Tak jsem si říkala - budu se ubírat slovenskou cestou a dám to Nerudové. Tudy ale zjevně cesta taky nevede. Sledovala jsem Superdebatu a tam mě rozhodně nepřesvědčila. Mladík Diviš byl na mě příliš horlivý, chvílemi až arogantní. U Bašty se obávám, že bude podobně senilní jako ten současný, ač mu neupírám, že to třeba i myslí s naší zemí upřímně.

Hilšer je na mě moc "mouchysněztesimě", Středula se odstředil sám, ale tomu bych to stejně nedala, Zima je nevýrazný, takže mi nakonec z toho výčtu nejméně škodlivý vyšel Fišer. Nespatřuji v nikom z nich skutečnou osobnost, o které bych si řekla, že je na to místo jako dělaná. eye rolling smiley

Babiše nezmiňuji, ač mi paradoxně ve volební kalkulačce vyšel jako favorit. eye popping smiley Ale jako reprezentant státu je pro mě nepřijatelný. Už pro tu jeho čechoslovenštinu. thumbs up

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (11.01.2023 10:16)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 21:39
     



    alenak napsal(a):

    Tak můj taky, thumbs down už ty oči winking smiley

    Byla jsem na keramice, probíraly se pochopitelně volby, "děvčata" potěšily, žádná AB. Vypravovala nám tam kolegyně, má vnučku v 6té třídě a zítra mají ve škole prezidentské volby, koho by vybraly a co se bude volit doma.... eye popping smiley

    No, musí nám vychovat novou generaci svazáků. Nakonec hlášení o politickém smýšlení od dětí tu už bylo.

    Je to jak na farmě zvířat. Začínalo se apolitické školství. grinning smiley angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Volba prezidenta

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 08:43
     

    Šmankote, ty seš fakt kus!!! thumbs down To bys mě asi lapil... winking smiley no a na známkách bys byl bezkonkurečně nejhezčí!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    tak63 napsal(a):

    Nyní to už nestihnu, ale v příštích volbách budu asi kandidovat. Nejsem sice generál, ale pouze četař TAK. Jdu proti Pavlovi smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 08:45
     

    sim Tě, to mi nedělej please smiley , vojáka já nechcíííí thumbs up , už jsem se otřásla z toho, jak si včera dal mezi priority ŘÁD A POŘÁDEK... úplně mi z toho v souvislosti s jeho osobou naskočila husina thumbs up

    tak63 napsal(a):

    Abych to uvedl na pravouu míru. V prvním kole volím Fišera a ve druhém jdu proti Babišovi, nebo Nerudové, popř. uvidíme, ale vychází mi kolega Pavel winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 10:20
     

    Anavi, zrovna ty? Ty si pro mě zosobnění řádu a pořádku:-), v souvislosti s tebou hned vidím komínky ve skříni a vše perfektně po vojensku uklizené.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 10:22
     

    Jájo, to ano, ale v jeho podání zatím vidím "vojnu" a stavění lidí "do latě", a to je něco jiného. thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 13:22
     



    Anavi napsal(a):

    Jájo, to ano, ale v jeho podání zatím vidím "vojnu" a stavění lidí "do latě", a to je něco jiného. thumbs up

    No kdyby srovnal do latě Fialu a spol, tak proč ne.grinning smileyAle ti to určitě nebudou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 13:42
     

    No ten s ním právě bude spíš jedna ruka. thumbs up

    kordula napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Jájo, to ano, ale v jeho podání zatím vidím "vojnu" a stavění lidí "do latě", a to je něco jiného. thumbs up

    No kdyby srovnal do latě Fialu a spol, tak proč ne.grinning smileyAle ti to určitě nebudou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 13.01.2023 18:13
     

    Můj hlas asi zapadne, tak snad mu to vyjde příště. Na to že leje jako z konve , lidí chodí hodně.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 10:40
     

    před chvíli tu byli s urnou , abych si vhodila winking smiley. dědek včera nahlásil .občanská poivinnost splněna. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 11:56
     

    Slíbila jsem sousedce, že ji odvezu volit ac estou nakoupí. Sraz jsem měly na půl desátou. Ještě ráno jsem procourala po netu a různě početla. Na jednom srveru jsem narazila na článek o svícení za mír v různých městech.Jen krátký odstavec.

    Znovu pozdní večer z Břeclavi. Trošku osobně proč s Mařičkou chodíme svítit za mír. Kromě toho, že válka je hrozně špatná věc, nás k tomu vedou dva osobní důvody. Moje maminka byla v koncentráku a z pochodu smrti ji zachránili Koněvovi vojáci. Za druhé – naše jediné dítě – dcera, je profesionální voják Afgoš. U Kábulu se bojuje za Prahu, říkal nositel modré knížky z Hradu. Každý den jejího nasazení byl k nepřečkání. Ozve se? Nic se jí nestalo? Kolik jí toho zbývá? Kdo nezkusil, neuvěří. Tento strach nepřejeme nikomu. Proto budeme chodit a svítit a vysvětlovat a přesvědčovat. Nás neumlčí.

    Karel a Mařička

     

    Usoudila jsem. že můj klíč podle hipíckého hesla o válce má určitě pro hodně lidí platnost a že jsem se rozhodla správně.

    Původně jsem se v letošních volebních sračkách máchat vůbec nechtěla. Ale občas člověk musí. Za Prahu jsme toho v Afghánistanu se spojenci moc nevybojovali a žili jsme v míru.Tak někdy člověk musí.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 16:14
     
     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 16:44
     

    i když se mi to příčí, tak než zelenou USA gumu, tak raději Babiše

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 17:03
     



    256 napsal(a):

    i když se mi to příčí, tak než zelenou USA gumu, tak raději Babiše

    Jak říkala sousedka, " Pavel je fešák , tak ho volím,, pěkně mluví, ale co říká to nevím."

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.01.2023 18:50)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 14.01.2023 19:34
     

    Pavla asi volilo hodně lidí, je fešák ... bude se pěkně vyjímat až bude viset na úřadech, ve školách ... ne on, jeho foto.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 15.01.2023 00:03
     

    Regi, taky chci samozřejmě mír, a nevim, jestli chapu tvuj prispevek dobře, ale Ukrajinci si válku nevybrali, vybral ji Putin. A já považuji za správné se postavit na stranu spravedlnosti. Kam bychom přišli, když by se pořád teroristům ustupovalo? Právě proto se teď bojuje, aby se Rusku stanovily hranice, co si může dovolit a jednou nemusely bojovat naše děti. Toť jen můj náhled.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.