sobota 20. dubna, 14:26 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Volba prezidenta

Datum: 11.01.2023 10:09
 

V případě letošní volby prezidenta jsem naprosto bezradná.

Máte někdo už favorita a případně důvody, proč ano nebo proč někoho určitě ne?

Musím říct, že jsem v situaci, kdy budu volit "nejmenší zlo", nezamlouvá se mi žádný z nich. confused smiley

 

Původně se mi na tu pozici líbil "generál", čím víc získávám informací, tak se začínám bát toho, že by to vyhrál. (A musím říct, že tento obrat nastal u spousty lidí v mém okolí, kteří z původního nadšení velmi ochladli.)

Tak jsem si říkala - budu se ubírat slovenskou cestou a dám to Nerudové. Tudy ale zjevně cesta taky nevede. Sledovala jsem Superdebatu a tam mě rozhodně nepřesvědčila. Mladík Diviš byl na mě příliš horlivý, chvílemi až arogantní. U Bašty se obávám, že bude podobně senilní jako ten současný, ač mu neupírám, že to třeba i myslí s naší zemí upřímně.

Hilšer je na mě moc "mouchysněztesimě", Středula se odstředil sám, ale tomu bych to stejně nedala, Zima je nevýrazný, takže mi nakonec z toho výčtu nejméně škodlivý vyšel Fišer. Nespatřuji v nikom z nich skutečnou osobnost, o které bych si řekla, že je na to místo jako dělaná. eye rolling smiley

Babiše nezmiňuji, ač mi paradoxně ve volební kalkulačce vyšel jako favorit. eye popping smiley Ale jako reprezentant státu je pro mě nepřijatelný. Už pro tu jeho čechoslovenštinu. thumbs up

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (11.01.2023 10:16)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 11.01.2023 21:20
     



    alenak napsal(a):

    No to je dilema. grinning smiley Vůbec si nemůžu vybrat. Nevidím tam silnou osobnost . Dívala jsem se ze zvědavosti na debatu v ct1, akorát jsem nadávala, pro přednost těm 3 prý favoritům, nebylo to objektivní. Je alespoň naděje, že to snad bude lepší, než co tam teď za spolek je.

    Upoutal mě Diviš, mladý, vzdělaný, líbily se mi jeho inteligentní bystré oči grinning smiley . Dohledávala jsem si jeho rozhovory a má to hlavu a patu. A má energii, ta je taky potřeba. Stejně každý udělá nějakou botu, budou se učit za pochodu, ale aby to nebylo přes čáru a ne u nás hlavně AB, toho nehodlá široká rodina volit. Za Pavlem stojí skupina kolem starýho Koláře, ten už koučoval Drahoše, v 1kole určitě ne, to samé nelíbí se mi Nerudová, Bašta, Zima. Ostatní ....ale koho .... furt se vracím k Divišovi, ty oči.. winking smiley . grinning smiley grinning smiley

    Já bych taky Diviše....

    Hilšer vůbec nepřichazi v úvahu,

     
  • Autor: Reklama

    Re: Volba prezidenta

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 11.01.2023 21:43
     

    Superdebata, ..Pavel suverénně smetl Nerudovou,

    70 / 29

    Má velký PLUS ,dobře vypadá , umí mluvit a bude pěkně vypadat na známce. To je tak všechno co k němu můžu dodat

     

    A co ti ostatní kandidáti. To byla debata jen pro vyvolené ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 08:11
     

    V pořádku, máš na to právo. Včera jsem ho sledovala v té prezidentské debatě a naopak jsem se utvrdila v tom, že já opravdu ne. Připadal mi sám se sebou tak spokojený, až mi z toho nebylo dobře.

    HanaK napsal(a):

    Anavi napsal(a):

    Štve mě, že se z Pavla dělá favorit podle průzkumů, přitom nevím o nikom z okolí, kdo by ho plánoval volit.

    třeba já

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 08:15
     

    už tohle mi vadí - dle průzkumu, který probíhá bůhvíjak (vás se někdy někdo na něco takového ptal??? Mě nikdy, a to bydlím ve stotisícovém městě) - vyberou favority a podsunou lidem "jasné" vítěze, aby vlastně těm, kdo chtějí jiného kandidáta, dali najevo, že je to vyhozený hlas? Nechápu to.

     

     

    kordula napsal(a):

     

     

    A co ti ostatní kandidáti. To byla debata jen pro vyvolené ?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 08:16
     


    Alenko grinning smiley winking smiley. Je nejmladší, asi i pohledný, ale na mě zase až moc horlivý. Přišlo mi, že dřív mluví, než přemýšlí. Ale mohlo to pro něj být třeba emocionálně vypjaté, ta debata, tak se méně ovládal. winking smiley

    alenak napsal(a):

    No to je dilema. grinning smiley Vůbec si nemůžu vybrat. Nevidím tam silnou osobnost . Dívala jsem se ze zvědavosti na debatu v ct1, akorát jsem nadávala, pro přednost těm 3 prý favoritům, nebylo to objektivní. Je alespoň naděje, že to snad bude lepší, než co tam teď za spolek je.

    Upoutal mě Diviš, mladý, vzdělaný, líbily se mi jeho inteligentní bystré oči grinning smiley . Dohledávala jsem si jeho rozhovory a má to hlavu a patu. A má energii, ta je taky potřeba. Stejně každý udělá nějakou botu, budou se učit za pochodu, ale aby to nebylo přes čáru a ne u nás hlavně AB, toho nehodlá široká rodina volit. Za Pavlem stojí skupina kolem starýho Koláře, ten už koučoval Drahoše, v 1kole určitě ne, to samé nelíbí se mi Nerudová, Bašta, Zima. Ostatní ....ale koho .... furt se vracím k Divišovi, ty oči.. winking smiley . grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 09:01
     

    Anavi, myslím, že mu dobře neporadili, aby byl akční. Nj. má energii. a ty bystré oči..... grinning smiley grinning smiley , horší kdyby byl slizký..třeba Baštovo huhlání, ....to podsouvání mi vadí taky a hned říkají, že vyhodíš hlas, ale většina chce změnu.. Zajímalo by mne, co si vyjednal Středula za odstoupení, fraška s názory a pak připravené odstoupení, tj. možné u nás.....osobnost tam chybí... grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 09:41
     

    Alčo , oni ho asi chtěli odstavit. Tak si vymyslely malý počet podpisů, to nakonec nevyšlo, ale Diviše to zpozdilo.Není blbej , umí počítat. Když už jsme u toho počítani podpisů, včera mu nevycházely u Nerudové, v jedné debatě.

    A Středula? Ze dne na den ,po odstoupení 4 mega zmizely z transparentního účtu,...taky to nějak vyšumělo

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 10:20
     

    Diviš by opravdu jen hezky vypadal na známkách, ale jinak nic.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 10:48
     



    Anavi napsal(a):

    už tohle mi vadí - dle průzkumu, který probíhá bůhvíjak (vás se někdy někdo na něco takového ptal??? Mě nikdy, a to bydlím ve stotisícovém městě) - vyberou favority a podsunou lidem "jasné" vítěze, aby vlastně těm, kdo chtějí jiného kandidáta, dali najevo, že je to vyhozený hlas? Nechápu to.

    Já jsem se moc vyjadřovat k tomuhle nechtěla ... ale Anavka si začala winking smiley .... vadí mi, a to víc než hodně, tyhle průzkumy a jejich zveřejňování ... vždy říkám, že vycucat z malíčku si jich dokážu plný kybl a podsunou a znevýhodní ostatní kandidáty. V naší široké rodině, je nás docela dost, se ptali jen mne ... odvětila jsem, že je to zráta času a toho nazbyt nemám a ani oni ne a ať mne neobtěžují, v podstatě jsem na otázku neodpověděla ... ptali se také telefonicky (jak jinak) našeho dědka ... ten zahlcen info z mailů a telky se s nimi vykecával snad půl hodiny (stejně když volali na názor na válku na UK) eye rolling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 11:04
     

    no teda- telefon , jo ??.. tak to by ty sprosté slova ode mně nestačili pobrat . tongue sticking out smiley .

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 13:14
     



    HanaK napsal(a):

    Holky, okopírovala jsem vám tu jednu paní, která mi mluví z duše.

    Za mne:

    Babiš, Bašta, Diviš, Zima NE!

    Pavel, Nerudová, Hilšer, Fisher jsou všichni přijatelní a nejspíš by byli dobrými prezidenty

     

    A ještě bych si dovolila upozornit, že informace, co chodí jenom řetezcovými maily, neboť si autoři netroufnou je dát do médií, kde by za ně zodpovídali, je třeba brát podobně jako pomluvy - nestojí za pozornost.

    Musím souhlasit, až na tu Nerudovou.

    Když už tu Kordula píše o věcech přes čáru, tak Babiš je dělá běžně a většině národa to nevadí. To zas vadí mně.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 20:19
     
    130.jpg

    Nyní to už nestihnu, ale v příštích volbách budu asi kandidovat. Nejsem sice generál, ale pouze četař TAK. Jdu proti Pavlovi smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 20:48
     

    Tak to máš muj hlas thumbs down ,

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 21:04
     

    Tak můj taky, thumbs down už ty oči winking smiley

    Byla jsem na keramice, probíraly se pochopitelně volby, "děvčata" potěšily, žádná AB. Vypravovala nám tam kolegyně, má vnučku v 6té třídě a zítra mají ve škole prezidentské volby, koho by vybraly a co se bude volit doma.... eye popping smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Volba prezidenta

    Datum: 12.01.2023 21:12
     

    Abych to uvedl na pravouu míru. V prvním kole volím Fišera a ve druhém jdu proti Babišovi, nebo Nerudové, popř. uvidíme, ale vychází mi kolega Pavel winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.