čtvrtek 28. března, 12:53 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Koupelna
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Koupelna
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Vodovodní baterie

Datum: 26.01.2009 19:55
 

Narazila jsem na tuto baterii a nedalo mi, než abych se o ten objev s vámi podělila grinning smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (26.01.2009 20:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 06.04.2009 13:59
     

    Tak to prrr sad smiley jak jsou to italove tak souhlasim radsi ruce pryc. Nasla jsem si vloni taky jednu krasnou baterii do kuchyne se sprchou ale pak jsem zjistila vyrobce a taky jim neverim. Radsi overenou kvalitu, ikdyz drazzsi....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vodovodní baterie

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    terry

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 06.10.2009 21:43
     

    Pokud vymýšlíte koupelnu nebaví Vás pořád běhat po obchodech, mrkněte nejdřív do katalogu [letaky.prodejce.cz]

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 06.10.2009 21:50
     
    baterie.jpg

    Co říkáte na tuhle vanovou baterii? Zajímavé, že?

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 06.10.2009 22:18
     
    d43c1aa95dde838c71e13d7dbb6a0fea_73_big.jpg

    Já se zamilovala a objednala tuhle na vanu a podobnou na umyvadlo

    [www.perfecto.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 07.10.2009 16:45
     

    Obě parádní thumbs down

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 13.10.2009 18:08
     
    21_20 391.jpg
    Další fotografie:

    My jsme zrovna minulý týden koupili tyto.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 17.10.2009 20:21
     

    To se ti chtělo zpátky do "mixování" vody? grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 12.02.2010 11:18
     


    Anavi napsal(a):

    To se ti chtělo zpátky do "mixování" vody? grinning smiley


    Když on styl "retro" je čím dál tím aktuálnější ..... smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    terry

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 17.09.2010 19:29
     

    Moc pěkné, ne jako ta nuda, co se dnes prodává jako třeba v katalogu Siko koupelny

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 17.09.2010 19:47
     

    No, jo v SIKu je to o ceně, prostě prodat, mnoho lidí si stejně vybírá podle ceny, nikoli podle desingu. Pokud se už tací najdou co jdou nejen po kvalitě ale i po vkusu, tak se dají spočítat na prstech jedné ruky .....

     
  • Autor: CherryAnn
    Status: nováček

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 25.06.2011 18:27
     

    Já bych Siko zase nesoudila, vždyť většina lidí doma nechce Picassa, ale takovou tu "uniformní nudu" smiling smiley Mně by se líbilo třeba tohle: (Cubito z katalogu koupelny - MB keramika)

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 22.08.2011 22:40
     

    ... zkuste stránky novaservisu - ale jsou to Brňáci winking smiley , série La torre (jednoduchý elegantní vzhled, až bych řekla nadčasový) - tu mám víc jak 10 leto osvědčenou a jedinkrát jsme měnili kartuši - na ně je třeba záruka 6 let. od termostatických baterií mě třeba varovali, jakmile je tvrdá voda hned se to zanáší a blbě reguluje...

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 22.08.2011 22:46
     

    hehéééééé, teď se dívám, že jsem se bravurně napíchla na diskuzi z června! asi jsem chytla nějakou nit.....grinning smiley

     
  • Autor: pett69
    Status: nováček

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 31.08.2011 16:01
     

    Studio Keramika Novita

    Nabízíme Vám:
    nabídku šitou na míru podle Vašeho přání
    dle domluvy zaměření projektu na místě
    odborné poradenství při výběru materiálů a zařízovacích předmětů
    grafický návrh řešení včetně kalkulace a cenové nabídky
    nákres rozvodů vodoinstalace a kladečský plán
    konzultace

    Projekty zpracováváme na základě technické dokumentace (půdorys, řezy), případně podle přesného nákresu tak, aby grafický návrh i konečná dispozice vždy odpovídala skutečnosti.

    Při výběru obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů se maximálně snažíme vyjít vstříc přáním a potřebám zákazníka s ohledem na kvalitu, design, nové technologie i trendy.

    Vizualizace v programu Domus3D umožňuje získat přesnou představu o výsledné podobě projektu. Práce v tomto programu začíná nákresem půdorysu a rozmístěním zařizovacích předmětů dle specifikace klienta při splnění požadavků norem a obecně platných zvyklostí.

    Po odsouhlasení dispozičního řešení ze strany zákazníka následuje podrobné zpracování obkládaných stěn s komplexním řešením detailů, které jsou pro konečný vzhled zásadní.

    Finálním výsledkem je realistická vizualizace obložení, zákazník i obkladač má k dispozici trojrozměrný pohled z kteréhokoli bodu v místnosti Součástí grafického návrhu je samozřejmě kalkulace spotřeby dlažeb a obkladů včetně cenové nabídky.

    [www.keramikanovita.cz]

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Vodovodní baterie

    Datum: 01.09.2011 11:38
     


    ilka napsal(a):

    ... zkuste stránky novaservisu - ale jsou to Brňáci winking smiley , série La torre (jednoduchý elegantní vzhled, až bych řekla nadčasový) - tu mám víc jak 10 leto osvědčenou a jedinkrát jsme měnili kartuši - na ně je třeba záruka 6 let. od termostatických baterií mě třeba varovali, jakmile je tvrdá voda hned se to zanáší a blbě reguluje...

     

    ...můžu doporučit.... dělám u instalatérské firmy a máme s nimi velice dobré zkušenosti, bez reklamací.. tedy zatím, všude se najde nějaký zatoulaný zmetek grinning smiley.. jinak si dělají skoro veškeré komponenty sami, takže náhradní díly jsou k dispozici taky...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Koupelna (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.