čtvrtek 28. března, 23:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Konzervace
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Konzervace
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Berticka
Status:

Vlašské ořechy

Datum: 26.10.2018 14:14
 

Poradíte mi prosím, jak nejlépe uskladnit a uchovat letošní čerstvě vylouskané vlašské ořechy? Je potřeba je nechat ještě vydýchat, nebo chvíli proschnout. Měla jsem v plánu je dát do patentních skleněných zavařovaček někam do tmy. Mám ale strach, aby mi nezačali plesnivět. Kdysi mi někdo říkal, že je mrazí, ale to se mi úplně nechce.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: Vlašské ořechy

    Datum: 27.10.2018 13:07
     

    Taky je necháváme nevyloupané v síťovaných pytlích. A vydrží i dvě sezony. U vyloupaných je asi nejspolehlivější mrazák anebo to zavaření.I kvůli žluknutí třeba.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vlašské ořechy

     
     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Vlašské ořechy

    Datum: 27.10.2018 17:31
     

    Ahoj Holky , já zavařuji na sucho vyloupané v mikrovlnce už třetím rokem a je to super.

     
  • Status: expert

    Re: Vlašské ořechy

    Datum: 27.10.2018 22:56
     

    Nojo když já kupuju ořechy vylouskané, mám tři stromy a veverky a datli je sklidili holosečí, zbyly mi dva plechy ořechů:-). Lískáč na mě nezbyl jediný, to je osud.

     
  • Status:

    Re: Vlašské ořechy

    Datum: 28.10.2018 07:21
     



    bibinaH napsal(a):

    Ahoj Holky , já zavařuji na sucho vyloupané v mikrovlnce už třetím rokem a je to super.

    Tak tento způsob zavařování jsem ještě nezkoušela, zdá se mi to velmi pohodlné, budu se opičit a též vyzkouším. nono smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vlašské ořechy

    Datum: 28.10.2018 22:05
     



    bibinaH napsal(a):

    Ahoj Holky , já zavařuji na sucho vyloupané v mikrovlnce už třetím rokem a je to super.

    Na jak dlouho? Bych mohla vyzkoušet, vloni jsem vyhodila 40 košíčků, oprotože mi díky žluklým ořechům zkysnul krém. thumbs up

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Konzervace (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.