čtvrtek 25. dubna, 11:31 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vkládání fotek do diskuzí

Datum: 24.04.2007 08:41
 

tuším, že už tady to téma jednou bylo, ale nemůžu ho najít.

Tak znovu - pro adbi a jiné nově příchozí.

Vkládání fotek je jednoduché. Stačí rozkliknout: připojit obrázek/soubor a pak najít ve svém adresáři fotku, kterou chcete vložit. Lze jich vložit několik do jednoho příspěvku.

Druhý způsob - pokud nemáte fotku uloženou někde u sebe, rozklikněte na liště ten obrázek se stromem a vložte přímo url obrázku, který sem chcete dát (url získáte tak, že u té dané fotky rozkliknete "vlastnosti" a url se tam objeví - to pak zkopírujete sem). Nevím, jestli to popisuji dost srozumitelně, případné dotazy ráda zodpovím! winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: abdi

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 24.04.2007 15:12
     

    Anavi

    díky,ale stejně mám problém pohlídala jsem si abych nepřesáhla povolenách 1000kb a stejně se mi vložila jenom 1 fotka a nehledě na to že nejde rozkliknout na větší velikost. při náhledu Nemám tu nikoho kdo by mi poradil a PC moc neovládám

    Díky abdi

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

     
     
  • Autor: abdi

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 24.04.2007 15:14
     
    Tak ted jsem zjistila že to nejde zvětšit jenom v náhledu,doufám že nikomu nevadí že potřebuji poradit pro někoho s uplně bynálníma věcma nejsem z nejmladších
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 24.04.2007 15:52
     
    Abdi,zmenšuj si fotky v Photo Editoru (je to sdoučást Windows). Otevři si Photo Editor, vyber si obrázek, který chceš poslat a klikni na liště na Obrázek - upravit velikost ( v procentech - já zmenšuju na 8O %). Takhle zmenšený už jde vložit.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 24.04.2007 17:33
     
    tak neviem ako vám,ale mne to rozkliknutie ne väčšiu velikosť funguje.
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 24.04.2007 19:33
     
    Ahojky,já těm technickým věcem také moc nerozumím,ale není lepší fotit v menším formátu?Potom už nemusíte nic zmenšovat.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 25.04.2007 08:46
     

    lenko, já jsem před týdnem, právě kvůli vkládání na Week,zkusila fotit v menším formátu, ale pakkdyž se chci kochat v pc a něco si zvětšit do detailů, není to ono. Tak radši to potřebné zmenšuji - používám Zoner Photo Studio.

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 25.04.2007 12:35
     

    Zdravím,

    zvýšil jsem limit pro upload jednoho obrázku - na 1.5Mb - snad vám to pomůže.

    Ale zmenšování je lepší, takto budete obrázek na week posílat zbytečně dlouho (záleží jaké máte internetové připojení).

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 25.04.2007 12:54
     
    Osobně používám k rychlé úpravě fotografií Irfanview. Je zdarma a dají se v něm dělat všechny běžné úpravy a pro znalé mnoho dalších. V češtině je to skoro pro blbý. Fakt doporučuju.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 25.04.2007 23:32
     

    Abdi, pokud chceš vložit další fotku,tak musíš znovu kliknout na "přiložit soubor/obrázek"

    Otevře se ti znovu okénko,na prohledání souborů. Nad tím je i napsáno,kolik jich ještě můžeš vložit. Až tam máš všechny co chceš a prohlédneš si náhled,že jsou to ty správné,tak dáš teprve odeslat. Asi tě zmátlo,že se objeví pouze jedno okénko. Pouze do "Galerie" vložit jen jedna fotka. Ať se ti daří, pokud ti něco nebude jasné,tak se klidně zeptej, rádi ti poradíme.

    Já osobně také vkládám fotky menší,už jen proto,pokud má někdo pomalejší připojení,aby nemusel dlouho čekat,než se mu to načte.Používám k tomu jak Majka Irfanview. Navíc hned jak stáhnu fotky, rovnou ty které chci použít,tak zmenším,popíšu a uložím do složky třeba Week. Tak pak hned vím co je co. Kdybych měla hledat přímo,tak fakt nedohledám...grinning smiley

    Sice mám ve fotkách přehled a pořádek, ale podle čísel bych hned nevěděla kterou zrovna chci použít a prohlížet a hledat,by mě zdržovalo.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 26.04.2007 22:20
     
    Lado, podle čísel bych se taky nevyznala, ty nemáš možnost v tom souboru zadat "miniatury" - to se pak objevují malinkatéobrázky a pak hned vím, co chci vložit winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 26.04.2007 23:01
     
    Anavi jasně že jo,ale já mám těch fotek hrozný kvanta...třeba podvečerní oblohu z jednoho dne...na 80 fotek už po promazání nekvalitních,nebo podobných...Tak je pro mě pohodlnější si hned při řazení do složek vybrat ty co chci použít sem a zařadit si je do složky. To víš jsem cvok..grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.04.2007 08:12
     
    Lado, tak to jsem ráda, že jsem proti tobě normální, když mám jednu kytku vyfocenou ze tří stran winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: abdi

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 27.04.2007 22:04
     

    LadoB,díky za snahu mě poradit ale ztratila jsem odvahu to opět zkusit.Nějaké zmenšování fotek je pro mě Španělská vesnice.Spoustu věcí , jak se dělají mám napsáno na papíře a stejně to kolikrát zkopu. Syn na mě nemá nervy aby mě to vysvětlil,řekne mi že mě to už několikrát ukazoval,no a pak mám mít do toho chut a odvahu chtěla bych ho vidět v mých letech kdyby se to učil.

    Takže ještě jednou díky abdi

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vkládání fotek do diskuzí

    Datum: 29.04.2007 09:13
     

    Abdi...nenech se odradit a zkus to...Pokus -omyl, nejseš sama kdo tápe...tak se do toho klidně pusť,výsledek se dostaví uvidíš. Admin navýšil velikost vkládaných obrázků. Klidně to můžeš zkoušet, jen tak pro sebe,cvičně....Když po nahrání obrázků nedáš "odeslat" a jen vypadneš někam jinam,třeba na hlavní stranu,tak to tu nebude ...Tak si můžeš laborovat a bádat. Tady se už řešilo věcí když si někdo s něčím nevěděl rady....nejsi sama..

    Třeba v Soukromých zprávách, které tu jsou (je to dobrá věc ) a klidně i po telefonu. Počkej,jak to zmákneš a synek bude čubrnět,jak jsem dobrá . Tak jen do tohothumbs down

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.