pátek 19. dubna, 03:50 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: horoskop

Horoskopy

Datum: 13.01.2007 17:09
 

Čtete si horoskopy? Věříte na ně? Já věřím jen na ty, které mě předpovídají něco pozitivního. Nedávno jsem se dočetla, že letošní rok budu mít štěstí v partnerských vztazích, v práci a zdraví si mám chránit bylinkami a procházkami ranní rosou. No kdo by tomu nechtěl věřit? smiling smiley  Navíc součástí té brožurky byl i indiánský horoskop - ten jsem viděla poprvé, tak jsem zkoumala, jaké zvíře podle něj jsem - sova (nedopadla jsem nejhůř - ještě jsem mohla být třeba losos, datel, sněžná husa apod), která měla pro nositele tohoto znamění docela pěknou charakteristiku - takové pěkné věci by o sobě člověk mohl číst častěji grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345 | další
    Aktuální stránka: 1 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 22.03.2007 11:37
     
    Libi, na ty předpovědi, co jsou třeba každý den v nějakém plátku, na to nevěřím v žádném případě, ale na charakteristiku znamení ano, už mnohokrát se mi potvrdilo, že hvězdy skutečně nelžou smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Horoskopy

     
     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 23.03.2007 00:17
     

    Na charakteristiky podle slunečních znamení věřím taky. Nejsem odborník, ale pár knih jsem už přečetla a občas si dělám takové dušenvní cvičeníčko - zkouším nové známé odhadnout, v jakém jsou znamení. Mám překvapivě dobré skóre smiling smiley

    Např. můj muž je Beran (já vždycky říkám, že je beran na čtvrtou, protože krom Slunce má v beranu ještě další 3 planety) a beraní charakteristiky na něj sedí jako by to psali podle něj. V jedné knížce jsem se dokonce dočetla, že Berani často mají v obličeji jizvu. Manžel projel na vojne na motorce skrz zeď a jizvu má od kořene nosu až po bradu smiling smiley . A pak, že to nefunguje.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 29.03.2007 21:47
     

    jsem beránek a jizev mám taky dost, ale ne přes celý obličej....

     
  • Autor: Terejka
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 14.04.2007 22:35
     

    já jsem horoskopy přímo posedlá......kdekoliv v nějakým časáku či novinách, první na co listuju jsou horoskopy....když mi věští něco dobrýho,tak si řikám,že to je divný a když tam máš něco špatnýho, tak si říkám, co mě zas potká........ každopádně pozitivní horoskop vždy zlepší náladu.

    ale co je moje opravdová úchylka,tak to je sjíždění horoskopů co se týče vztahů s chlapama.... vždycky si zjištuju co je daný objekt za znamení, jelikož mám zkušenost, že na 80% je fakt, co se píše.....takže jakmile zjistím, že se ke mě nehodí, říkám si, že jo te už v pytli.....ale zase už mám vyčekovaný, kteří se ke mě hodí......

    tak co myslite? jsem blázen, já vim confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 15.04.2007 06:21
     
    Zajímám se o ně,kamarádka mi vypracovala osobní horoskop podle místa a času narození,což je přesnější.Těm říkánkám v novinách nevěřím.Jinak mě také zajímá spíše charakteristika znamení,jsem štírka a manžel blíženec,to by vůbec nemělo fungovat.Jsme spolu čtyři roky,v pohodě.Takže opravdu spíše záleží na osobní charakteristice,i štíři jsou rozdílní.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 15.04.2007 09:59
     
    Já verím na genetiku,nie na horoskopy grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 15.04.2007 22:19
     
    Lenko, tvůj manžel je Blíženec...? A fakt v POHODĚ, jo??? No, je pravda, že na Blížence chce trošku ráznější ruka a to Štírky bejvaj. Kámoška Štířice mého manžela umí vykázat do patřičných mezí, než by člověk řekl švec smiling smiley smiling smiley. Já jsem moc velký měkouš smiling smiley
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.04.2007 06:32
     
    Rázná jsem,ale není potřeba.Je to takový blíženec dobračisko.Tedy spíš dítě,který se hrabe ve svých kaktusech a do ničeho mi nekecá,což štířicím vyhovujegrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.04.2007 11:43
     
    Lenko, on není ani trošičku vzteklej??? grinning smiley Tak to by byl první Blíženec, o kterým slyším, že je kliďas grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: lenka01
    Status:

    Re: Horoskopy

    Datum: 16.04.2007 20:08
     
    Fakt není,on se neumí ani rozčílit,takže je to asi divný blíženecgrinning smiley
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 11:43
     
    baran.jpg
    Další fotografie:
    Tohle mi přišlo nedávno mailem. Líbí se mi to.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 11:54
     
    Kozoroha bys v záloze neměla? grinning smiley
     
  • Autor: frankoli
    Status: nováček

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 11:59
     
    Mám všech 12. Jen jsem zkusila, jestli to někoho nebude pobuřovat? Někdy je přidám, teď musím jít, kolegové na mě čekají, jdeme na oběd.smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Horoskopy

    Datum: 06.08.2007 12:00
     

    frankoli: věřím, že tady ne winking smiley grinning smiley

     
Stránky:  12345 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.