pátek 29. března, 01:02 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.06.2022 08:11
     

    Snažím se celoživotně čelit situaci "jaká právě je", člověku vlastně stejně ani nic jiného nezbyde. Ale tentokrát mám nějak poprvé v životě pocit, že hůř teprve bude... confused smiley sad smiley Myslím, že při průměrném příjmu bude obtížné zaplatit nezbytné (nájem, elektrika, plyn, voda, PHM) a bohužel téměř nemožné zajít si třeba s rodinou někam na večeři nebo vzít někam děti (ZOO, nějaké atrakce, kino atd). Jenže člověk občas potřebuje dělat i věci, které mu dělají radost. Ne vydělávat jen na to "přežití"...

    A hodně lidí to odnese psychicky, protože si to prostě nebudou moct dovolit. confused smiley sad smiley

    Ale to jsem se dostala spíš k Neveselým obrazům naší budoucnosti... tak pryč odsud.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (23.06.2022 08:11)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.06.2022 11:38
     

    Já jsem se radši na "veselý obrázek" v TV nedívala, bála jsem se ,aby se mi neudělalo zle.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 08.07.2022 15:07
     
    8.7..jpg
    Další fotografie:

    něco pro zasmání, ... hlavně , že rostou

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 08.07.2022 21:04
     

    Já mám prvním rokem vilec. Leze všude možně, jen ne tam, kde ho chci. Provázky křížem krážem. Příště asi nějakou síť proti holubům.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.07.2022 12:00
     

    Náhodou skvělý nápad.

    Nám se vysemenila Hokaido v místě, kde nemá prostor, tak jsem nad ni "rozkročila" žebřík a leze po něm k nebesům. grinning smiley

    kordula napsal(a):

    něco pro zasmání, ... hlavně , že rostou

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.07.2022 14:26
     
    292246933_160627956523669_3091841790129162236_n.jpg

    winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.07.2022 14:31
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley trochu drsný

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 06:58
     
    293173497_115175391252186_5539569050816994521_n.jpg

    winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 08:42
     

    Tomu rozumím. grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 08:54
     

    Moje kolegyně to zažila na vlastní kůži winking smiley její přítel byl - jak to slušně napsat - no prostě ožrala. Ráno se vzbudil, kocovina jak prase, v puse vyprahlo ..... dál si domyslíte grinning smiley

    Ona měla nějaké spešl z Německa, tak jí tam pan cancourek tehdá vezl, protože ona byla tím pádem slepá jako patrona.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 09:07
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    No my máme příběh z jiného soudku. Naše mamka byla zvyklá stále něco recyklovat, takže do lahve po sirupu si dala jar, který si odvezla na zahradu na mytí nádobí. No a náš táta si udělal šťávičku. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Barvu i konzistenci to mělo "sirupovou" a tak hezky pomerančově to vonělo, že... Pěnil jak pejsek z příběhu o Pejskovi a kočičce... A nejen těmi bublinami. grinning smiley 

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 09:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Moje mamka to dělala taky. Přelila si do láhve od nějakýho lepšího šamponu Ikar a táta si tím marně pokoušel umýt hlavu winking smiley

    A teď v covidové době jsme v práci schovávali láhve od pití a přelévali do nich desinfekci. Kolikrát jsem měla strach se napít, ikdyž jsem tutově věděla, že je tam voda.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 21:20
     

    Tak to já nemusím nic přelévat a šampon taky nefungoval, byla jsem vzteklá, co to prodávají. Jenže......koupila jsem si místo šamponu kondicionér. Pořád si říkám, že si musim v obchodě nasadit brýle. .......no nenasadím, jsem líná sáhnout do kabely. angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.07.2022 23:26
     

    grinning smiley grinning smiley Irisko, tohle se stalo dědkovi. Z domova si na chalupu místo šamponu odvez kondicioner, Po návratu nám vynadal, co kupujeme za blbý šampony.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 13.07.2022 09:08
     

    Já jsem si kdysi v práci udělala parafínový zábal na ruce. Proč to nevyužít, když to mám zadarmo,ne? winking smiley jaké bylo moje překvapení, když jsem pak zjistila, že to nebyl parafín, ale depilační vosk tongue sticking out smiley jauvajs, to to bolelo. Hlavně že jsem si to napatlala až k loktům grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.