čtvrtek 25. dubna, 16:52 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 20:43
     

    Já bych řekla, že se ze sociologa pomalu stává sociopat. Některé charakteristické rysy se začínají projevovat.

    [infopacient.cz]

    Zkrácený obsah.

    Kdo je sociopat?

    Sociopat má na prvním místě sebe a na svoje okolí nebere žádný ohled. Na jiné lidí často používá manipulativní techniky, za které by se nemusel stydět ani vycvičený agent.

    Nejnebezpečnější na sociopatech je to, že na pohled působí mile a přátelsky. Ale hned jak přijde nějaká kritická situace, projeví se jejich temná stránka.

    Tehdy se s nimi už velmi těžce mluví. Sociopati nedokážou kontrolovat negativní emoce, pravidelně trápí okolí citovými výbuchy. Vůbec nevidí chybu ve svém nevyrovnaném chování – na vině jsou „ti druzí“.

    Sociopatem se člověk stane po nějakém traumatizujícím zážitku. Vícero odborníků je přesvědčeno, že sociopatie se rozvine už v útlém dětství.

    Znaky sociopatie:

    arogance, bezohlednost, zahleděnost do sebe, velké ego, nedostatek empatie, manipulativnost, patologické lhaní, nekontrolované chování ve vypětých situacích, majetnické chování v partnerském a rodinném životě, zneužívání ostatních lidí pro vlastní prospěch, nezodpovědnost.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 20:45
     

    Regino, grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 20:58
     

    Trošku k tomu ... můj milovaný dr. Koukolík - četla jsem spoustu jeho knih, nejnovější neznám, bohužel nebo bohudík, nevím, Vzpouru deprivantů jsem půjčila, nevrátila se .. nová asi Mocenská posedlost [www.databazeknih.cz] ... ten pán ví o čem píše ...

    No, ona zas tak nová není 2010 rok vydání.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (15.11.2023 08:13)
     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.11.2023 08:34
     

    Elí, určitě ví. Dovolila jsem si z odkazu zkopírovat jedno hodnocení knihy. Lakonické, výstižné. grinning smiley

    Trochu suchý akademický štýl, ale obsah veľmi cenný. Konečne je bežnému človeku jasné prečo (a do poslednej nitky motivácie prečo) konajú tie politické, korporátne a iné mocenské hovädá tak ako konajú.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.11.2023 13:58
     

    tak to je taky drsný grinning smiley.. no jo, někde jsem četla, že ti ultrapřehnaní eko-bio už bojují i proti tahání zeleniny ze země, jelikož ji to stresuje... sbírají jen plody ze stromů a keřů eye popping smiley eye rolling smiley... myslím si, že by měli navštívit rovnou psychiatrii...

    babkaela napsal(a):

    Mé dámy, vytáčí mne mnoho, psala jsem kdesi kdysi, že už se ani ničemu snad nadivím ... občas se podivím, občas pozastavím, občas projdou myšlenky hlavou, občas takés nějaké snad zbytky vzdělání, občas posbírané střípky (díky mé percepční nedoslýchavosti - já slyším, ale ... nerozumím, nemusí mluvit hlasitěji, ale lépe artikulovat - proto si lépe pokecám po telefonu než z očí do očí) co si řekneme se synátory a vnučkou.

    Vždy vše je o lidech ...

    Jak moc nic nerozklikávám, protože mne tyhle novinářské bláboly docela nebaví, každý ať si před vlastním prahem zamete - blbka, rozklikla jsem - [www.novinky.cz] ti lidé už opravdu nevědí co roupama.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.11.2023 20:25
     

    Anavi, kdysi v pradávnu jsem "koketovala" s astrologií - docela mne zajímalo, jak které znamení má nastaveno (už jsem z toho vyrostla, bo ani - jak říkal kdysi jakýsi větnamec: "Áni dvojcata nejsou stejný" - nelze tady přepsat jeho přízvuk, pamatuju dodnes), přešlo mne tohle období velice brzo, po přečtení bestserellu světového - paní autorka hned zprvopočátku psala jak naučila své velké psy být vegetariány (psi jsou především šelmy, tudíž jejich trávení je nastaveno na maso), následně začala popisovat jak třeba květák hrozně trpí při uříznutí a zpracovávání - ona a její psi chtějí být "dýchavci" - živit se jen vzduchem ... tak tohle jsem už opravdu nedala - knihy jí napsané jsou kdesi zahrabané, neposlala jsem je do sběrného dvora ani na hranici upálit - i když nedočetla.

    Jenže, takovéhle vymývání mozků někdo musí šířit, financovat - proč? nevím. Asi jsem už opravdu stařešina. Nedávno mi vyprávěla Tonda, že na něco podobného kdesi narazila na netu - vedeme spolu občas tyhle rozpravy o všem a o ničem - zatím se zdá, že v hlavě má srovnané, zatím .....

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.11.2023 21:32
     

    Musím říct, že mě občas překvapuje, jak těmhle blbostem podlehnou i lidé zdánlivě normální. Příkladem je, či spíše byl, manžel sousedky.Už je po smrti. Držel poměrně přísnou životosprávu ale v rozumných mezích, byl po rozsáhlé mozkové příhodě a jen díky železné vůli se cvičením a rehabilitací dopracoval téměř do normálu. Někde si vyčetl rozumy nějakého cvoka, který vlastně žil jen ze vzduchu a údajně nepotřeboval měsíce jíst, tak začal nasazovat obdobné půsty. Běžně byl štíhlé postavy, takže se z něj velice brzy stávala chodící kostra, což vybudilo jeho manželku k vysoké aktivitě, náležitě ho seřvala a vrátil se do normálu. Tak po deseti měsících se proces opakoval.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 15.11.2023 22:29
     

    Frutariáni - jedí jen ovoce, semena a ořechy, někteří jen takové, které samo spadlo, aby nezraňovali rostlinu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Manca (16.11.2023 11:23)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 16.11.2023 08:58
     

    naše mamka má podobného souseda, je to chodicí smrtka teda, ale je mu skoro devadesát a funguje... no ale zdravě teda nevypadá... žije na jáhlech, nechává si klíčit čočku a podobné... jí jen zeleninu. Manželka je normální, ale už ho po 50 letech soužití přestala řešit.

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Musím říct, že mě občas překvapuje, jak těmhle blbostem podlehnou i lidé zdánlivě normální. Příkladem je, či spíše byl, manžel sousedky.Už je po smrti. Držel poměrně přísnou životosprávu ale v rozumných mezích, byl po rozsáhlé mozkové příhodě a jen díky železné vůli se cvičením a rehabilitací dopracoval téměř do normálu. Někde si vyčetl rozumy nějakého cvoka, který vlastně žil jen ze vzduchu a údajně nepotřeboval měsíce jíst, tak začal nasazovat obdobné půsty. Běžně byl štíhlé postavy, takže se z něj velice brzy stávala chodící kostra, což vybudilo jeho manželku k vysoké aktivitě, náležitě ho seřvala a vrátil se do normálu. Tak po deseti měsících se proces opakoval.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 17.11.2023 19:25
     
    403815055_6682254711899963_3250327526457069079_n.jpg

    winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.11.2023 20:14
     

    Tohle jsem nevěděla ale docela mě pobavilo.Ještě chybí pochvalné vyjádření k oblečení, jak bývá zvykem.

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.11.2023 20:38
     

    Ta písnička je skoro zapomenutá z Bangova mládí r. 2016.

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.11.2023 21:04
     

    Jak vidno není. Já ho vůbec neposlouchám a nesleduju, nic mi jeho hudební produkce neříkala a neříká dodnes. Ale určitě fandit právě jemu je vzhledem k jeho původu nesmírně korektní. To se nosí.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.11.2023 21:33
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Jak vidno není. Já ho vůbec neposlouchám a nesleduju, nic mi jeho hudební produkce neříkala a neříká dodnes. Ale určitě fandit právě jemu je vzhledem k jeho původu nesmírně korektní. To se nosí.

    souhlasím, asi to je hodně o původu... grinning smileymyslím, že si p. prezidentová tímto kredit nezvýší winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.11.2023 22:15
     

    Taky bych řekla.Je to trochu jako ta debata na Ukrajině. Nejsem úzkoprsá na slova, hodně jsem kdysi četla třeba americké beatníky, Bukowského. Poslouchala třeba Metallicu. Ale ono se docela pozná, kde jsou použity určité výrazy, aby byla podtržena třeba autenticita prostředí, určitá syrovost a kdy je to jen a jen o potřebě šokovat a upoutat pozornost. Navíc jsem nezaznamenala v žádném rozhovoru ani životopise nějakou zmínku o rockové hudbě nebo moderní literatuře.A jako součást vzdělání či bývalé profese paní prezidentové se to také dá těžko předpokládat.Ale třeba se ještě dozvíme věci. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.