pátek 19. dubna, 17:49 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.10.2023 07:57
     

    Manco a takových oborů je. A jsou ještě mnohem neužitečnější.Pak stále chybí peníze ve školství.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.11.2023 07:11
     
    400412383_7092215837469623_1416485517820308421_n.jpg

    winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.11.2023 08:10
     

    grinning smiley grinning smiley To je trošku drsný.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.11.2023 21:17
     

    Mé dámy, vytáčí mne mnoho, psala jsem kdesi kdysi, že už se ani ničemu snad nadivím ... občas se podivím, občas pozastavím, občas projdou myšlenky hlavou, občas takés nějaké snad zbytky vzdělání, občas posbírané střípky (díky mé percepční nedoslýchavosti - já slyším, ale ... nerozumím, nemusí mluvit hlasitěji, ale lépe artikulovat - proto si lépe pokecám po telefonu než z očí do očí) co si řekneme se synátory a vnučkou.

    Vždy vše je o lidech ...

    Jak moc nic nerozklikávám, protože mne tyhle novinářské bláboly docela nebaví, každý ať si před vlastním prahem zamete - blbka, rozklikla jsem - [www.novinky.cz] ti lidé už opravdu nevědí co roupama.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.11.2023 08:34)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 11.11.2023 23:33
     

    Elo, pokud protestující jsou vegani, TAK ať si uvědomí, že i rostliny mají duši a žerou jen šutry. smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 10:21
     



    tak63 napsal(a):

    Elo, pokud protestující jsou vegani, TAK ať si uvědomí, že i rostliny mají duši a žerou jen šutry. smiling smiley

    U Tomáše dostali jehněčí, tak než přišel k Michalovi montovat komodu ,dělal o TOM mase. Dost dlouho mě trvalo, než jsem se mu mohla podivat na ruce, stále jsem viděla to jehňátkothumbs up Mám to tak i s Kunou, u něho trvale, to je ovšem jiný level. Mimochodem dělá u jedné pečovatelské služby . eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (12.11.2023 11:44)
     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 10:31
     

    Tohle je vždycky téma, které vede k daleko širším souvislostem. Zajímalo by mě třeba, v čem tihle zcela uvědomělí chodí oblečeni. Nebo jakou kávu pijí. Za mnoha výrobami stojí zcela otrocká a dost často i dětská práce. Ale zase kdyby ji tam ti lidé neměli, byli by na tom asi ještě hůř než jsou.Většina z nich tohle ale neřeší, protože je to mnohem komplikovanější.

    Zvíře sama žádné nezabiju ale maso jím, tudíž je to zcela totéž jako bych ho zabila sama.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 20:06
     

    Opravdu širší souvislosti - dětská práce, otrocká práce - plantáže bavny, čajovníků, kávovníků - mavíc přece jen dost často diskutovaná uhlíková stopa - převážení surovin, zeleniny, ovoce, sem a tam a tam a sem ... ???? Poměry nejen klimatické, ale i sociologické a jiné v každé zemi jinak ... adoptovaní (?) černoušci z bůhví odkud - kdovíjak jsou na to weekovské děti kdesi ...

    Zameťme si před vlastním prahem - děti u nás (několikero kauz, které se dostaly do médií - týrané a fest - děti u nás), senioři ... už zase filozofuju zbytečně - většinu včerejšího "mentorování" o vzdělávání jsem raději odmazala - nejsem nejchytřejší.

    A zvíře sama zabiju, jen musí to být na první dobrou a musím mít tuhle jistotu - proto je chovám, pro maso, které mám ráda - předesílám, nejíme psy ani kočky (i když u koček bych tuhle jistotu na první dobrou mít chtěla, ne pro maso, ale se.ou už mne maximálně) ... kdysi jsem tvrdila, že u nás vše pojde věkem ... dnes umím, už umím, ubezdušit králíky, slepice, brojlery, holoubata, husy, kačeny ... husy už nechováme, přestala jsem jíst kamarádky, každou jsem obrečela a přes slzy jsem se vždy pořezala.

    Kordulko, nebuď citlivka ... jehňátko nebo ovce ... nejíš kuřata ?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.11.2023 21:40)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 21:37
     

    Maso přestala jíst nejstarší dcera (kromě buřtů a kuřecího masa v nudlích od Číňana). Teď nechce, abychom snědli vykrmeného králíka - oblíbence. No nic

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 21:57
     

    Manco, tak to se nedivím, že oblíbence ne. Kdysi dávno na staré zahrádce dostala dcera jako malá od chlapů králíka. Byla to Líza. Zbudovalo se bydlení. Od časnýho jara se kupovala raná mrkev, Líze se podstrájelo vším možným. Kdybych spočítala krmení, byly by za to krevety ve váze toho králíka. Na podzim byla Líza vykrmená a nastal problém co s ní. Chlapi si samozřejmě mysleli, že to bude mít dcera na zábavu od jara přes zahradní sezonu a pak Líza půjde na pekáč. I mi nabízeli, že ji zabijí a stáhnou. Ale to jsme nikdo nedokázali. Snad jedině moje máma si dovolila nesměle se zmínit, že by.....A musím říct, že i dědek, tenkrát to samozřejmě nebyl dědek, na ni vrhnul takový pohled, že si radši nechala zajít chuť na králíka. Představovala si Lízu na smetaně.Tak si dárci zase Lízu odnesli. Samozřejmě skončila na pekáči ale ne na našem.grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 12.11.2023 22:09
     

    Mančo, klídek, tímhle jakoby bezmasým obdobím jsme prošly (schválně píšu "y") snad všechny ... já taky, Tonda taky ... ne kvůli chudáčkům zvířátkům, ale prostě nechutnalo ... nedivím se, že mazlík králík není k jídlu ... i v mém věku mám dva samce králičí, kteří jsou jen krmeni, jinak k ničemu, nezabiju, mají důchodcovské bonusy, byly po nich super mláďata (asi, nejen asi, určitě, stárnu a blbnu).

    Máme kamaráda, on je docela šetřílek, má kluky dvojčata, musí se strarat tihle kluci (je jim 15) i o králíky v době, kdy on je v práci (pracuje v třísměnném provozu) ... oblíbená králice, jinak k ničemu bo příbuzenská plemeninba ... přijel si vybrat tak nějak stejnou ... v králíkárně byla naše, na pekáči mňam mňam jejich. Další kamarád už nebere mláďata na dokrmení ze zbytků ze zahrady ... vnoučata mají problém, zrušil králíkárny, rozšířil kompost, přijede si pro králíky v kuchyňské úpravě.

    Náš nejstarší je masožravec odmala, prostřední má nějak na střídačku, nejmladší nemá rád "ptáky" ... už jsou tohle dospělí, víc než dospělí chlapi. Zvěřinu jí jen děda, jejich táta - tam je to spíš jeho okecávání jak zastřelil, jak nachystal maso a jak je skvělej, že mají - prostě znechutil zbytečnýma kecama. Všude je něco ....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.11.2023 22:26)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 13.11.2023 10:07
     

    smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 09:27
     
    400404002_7007179822678519_1826875456765673715_n.jpg

    thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 11:19
     

    grinning smiley je mimo realitu

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 14.11.2023 19:16
     

    Kdo ho zná ví ... neznám osobně, dozvěděla jsem se nedávno, je sociolog a stále prý sociolocii přednáší eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.