úterý 23. dubna, 21:26 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 20.03.2023 13:04
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smileyAno,to je pravda

     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 21.03.2023 09:46
     

    tak to nevyšlo,

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (21.03.2023 09:58)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 22.03.2023 13:18
     


    Regi, zní to logicky, zdá se mi to logické, ale už mi několik lidí v mém okolí vysvětlilo, že uvažuji špatně. Přece není nic nepochopitelného na tom podepsat věc, která je potřebná, ale zároveň ji nechat přezkoumat, zda není protiústavní...(když i laik ví, že je). Tak už se nehádám. A jsem fascinována, jakou si kolem sebe vytvořil nový prezident auru, že ať udělá, co udělá, je to freneticky vítáno jako dokonalé a nejskvělejší. A já jen žasnu, jak jsou jeho obdivovatelé (nepíšu voliči, protože spoustu lidí nevolilo přímo jeho, ale "proti Babišovi", takže ti se nepočítají, myslím, že mnozí z nich už své volby litují) strašně nekritičtí k čemukoliv, co udělá. eye popping smiley

    Jsem hnidopich, takže mně nesedí třeba i naprosté maličkosti, jako když vystoupil nový prezident na balkon a mával "poddaným" a jeho žena mu stáhla ruku dolů, protože chtěla, aby se na něco podíval dole pod nimi. Tak to mi nepřišlo hodno dámy, ale spíš nějaké trhovkyně. Nicméně, už jsem zjistila, že nemohu mít názor, protože tihle dva dělají všechno správně, reprezentují, paní Eva je kombinace princezny Diany, Kate a stává se módní ikonou. Nelíbí se mi ani jejich "kopání do mrtvol" a neustálé srovnávání, co oni dělají lépe, než ten hrozný Zeman a ta nemožná Zemanová. Vyrovnaný a zdravě sebevědomý člověk přece říká, co chce změnit k lepšímu a nemusí nutně stále upozorňovat na to, co všechno dělali špatně ti před ním. To přece lidi vědí, proto se upínali k lepším zítřkům.

    A když kritizuji, že vláda dělá na lidi dlouhý nos, protože si obhájí navýšení jejich platů zákonem, který ale zároveń pro důchodce neplatí, takže neměří stejným metrem, tak mi je vysvětleno, že snížení platů vládních činitelů je kapkou v moři a rozpočet to nevytrhne. Je až obdivuhodné, jak si lidé nechají nadělat na hlavu. Možná kapka v moři, ale na druhou stranu někdo s platem 200 tis. měsíčně asi těžko pochopí, že někdo s platem 10x nižším nemá úplně snadný život. Ale jak lidé chtějí...

    Jelikož bohužel nejsem optimista, ale realista, tak tvrdím, že ani po zvýšení daně z nemovitosti, po zrušení příspěvku na stavebko a po snížení valorizací stejně na ty důchody ani na nic jiného nebude, protože to zase rozfrcají jinde, ale idealisti mi to nevěří. Je prý třeba si utáhnout opasky a je dobře, že vláda k tomu KONEČNĚ takto přistoupila. Tak kéž by se nepletli. Já tak naivní nejsem, mrzí mě to.

    Dělala jsem si legraci i z toho, jak fandil Dejdar Zemanovi a najednou je stoupencem Pavla. Není na tom přece nic špatného, člověk má právo změnit za život názor. Ovšem když se Zeman obhajoval slovy Jen idiot nemění své názory, to bylo haló, že si to upravuje všechno k obrazu svému. Tak já už ničemu nerozumím asi. grinning smiley

    Stále opakuji, že nejsem příznivce Babiše, Zemana, ani proruský šváb eye rolling smiley , ale zároveň si odmítám nechat namluvit, že současný prezident a vláda dělají vše jen správně.

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    do ví, třeba by mi psychiatrie neuškodila. I když si zatím říkám, že jsou na tom někteří ještě hůř a zatím schizofrenie nehrozí. Ještě jsem nepodepsala nic, abych to vzápětí potřebovala dávat k soudu na přezkoumání. Za logické jsem vždy považovala, že buď podepíšu anebo ne a pokud je možnost tak než podepíšu, ověřím u právníků.

     
    Upraveno 6 krát. Naposledy upravil Anavi (23.03.2023 11:56)
     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 07:07
     
    cena_elektriny (1).jpg
    Další fotografie:

    Anavi, úplně nevím, jestli bych hovořila o pesimismu a optimismu. Utahování opasků je už tak zprofanovaný termín, navíc výsledky známe a zažíváme na vlastní kůži, že tomu snad může věřit pouze osoba mdlého rozumu.Kam přijdou prostředky z utažených opasků je třeba hezky vidět na grafu CNN.

    Hezky jsi všechno popsala. Přidám ještě jeden svůj pocit z prezidentského páru. Marně přemýšlím, když prezident napravil svou komunistickou minulost činností v NATO až to té míry, že celá plejáda komunistobijců až za hrob hýká nadšením.když jen může v jeho blízkosti dýchat vzduch, jak pohlíží elity na jeho manželku. Byla rovněž ve straně, navíc jako žena v armádě. Armádu bych ještě přešla, jsou i ženy, které chtějí plnit svou od přírody ženskou roli třeba v léčení zraněných a studují vojenskou medicínu, méně už chápu ty, které mají potřebu střílet a aktivně zabíjet ale i v přírodě zvířecí matky tvrdě bojují o svá mláďata.Ale případ, kdy někdo studuje vojenskou školu pro politruky, to jest jak jen vymývat vojenské hlavy nesmysly, je z mého hlediska ještě u ženské naprosto něčím nepochopitelným, pro mě je snad jen výrazem naprosté absence morálních hodnot. Třeba ani tvůrci dobře známého majora Zemana, přesvědčeného komunisty, nevykreslili jeho partnerku jako něco tak bezcenného jako je vojenský politruk.A to byl propagandistický majstrštyk.A protože musíme i tu nejmladší generaci zapojit do procesu zbožštění nového prezidenta, chopil se toho novinářský tým časopisu Mateřídouška.Za naprostého ticha kulturních a morálních elit národa. Tohle bylo i v dobách Havla naprosto nepředstavitelné a je snad jen výrazem naprosté morální degradace elit, když začne zbožšťovat pár lidí s naprosto normalizační minulostí.

    .

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 07:55
     

    Obě jste to napsaly dobře. Souhlasím. Nj. ale co se dá změnit. Právní stát, když si dovolí změnit podmínky u uzavřených smluv, např. stavebko - už nemám, děs. O šetření nikde ani slovo. Přesně jak píše Anavi, jsem z těch, kdo volil proti Babišovi v druhém kole, pochyby jsem měla. O umělcích ani nemluvě apod. Zaraegistrovaly jste snížení poslanců v Německu - u nás to stáhli z tisku a moc o tom nepíší apod. O UA škoda slov, není jen bílá a černá. Novináře slušného a objektivního hledat lupou. Něco optimismu - bude jaro, ráno ptáci zpívají a pokvetou nám zahrady. smiling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 09:15
     

    Napsaly jste to dobře. thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 09:41
     

    Regi, Mateřídouška mě rozsekala, myslela jsem, že je to fejk, ale někdo v diskuzi potvrdil, že to skutečně existuje v tištěné podobě.

     

    No a co se týká komunistické minulosti - trénuji si argumentaci s mým kamarádem, který je nekritický obdivovatel Pavla, takže vždy, když něco ohledně tohoto člověka nemám úplně srovnané, tak mu napíšu. Třeba i ohledně té minulosti. Jeho odpověď: Každý má nějakou minulost, záleží na tom, jak se chová teď. Ale pro mě člověk má nějaký charakter a letité zkušenosti mě utvrzují v tom, že se to moc v průběhu života nemění. Prospěchář zůstane prospěchářem, vychcánek vychcánkem, šetřílek šetřílkem atd. Ještě mi napsal, že kdo chtěl v té době mít nějaké postavení a dělat kariéru, prostě MUSEL vstoupit do strany. NEMUSEL. Znám spoustu lidí, kterým v té době byly nabídnuty vedoucí funkce,ale podmíněné vstupem do strany. Dotyční nevstoupili. Nadále dělali za nižší plat, protože do vedoucí funkce se prostě bez stranické příslušnosti nevydrápali. Ale bylo by to proti jejich přesvědčení. Takže existují i lidé, kteří přisluhovači režimu nebyli.

    V této souvislosti mě pak fakt šokovalo, když dostal v Polsku Pavel jako prezent známku k výročí Charty 77 - byl to od Poláků nějaký skrytý výsměch nebo to vymyslel někdo, kdo se neorientuje v minulosti naší země a v Pavlově životopisu?

     

    Teď jsem si dělala legraci, jak se Pavel vyštafíroval na tu přehlídku, kde měl zapnuté knoflíky u saka. Učí se to už v tanečních, že se spodní nechává rozepnutý (chápu, že u uniformy ne winking smiley). A kamarád mi napíše: Opravdu řešíš knoflík? Po té Zemanově a Babišově ostudě řešíš knoflík? Píšu mu, že řeším trochu i to jeho blábolení, kde zákon je záchod a postižení je pojištění a mezitím stokrát eeee eeee. Tak prý to je slovíčkaření. Tak hlavně, že Babišovi "motýle" jsou pro jeho zesměšnění na tapetě pořád. Tohle je věc, kterou nechápu. Kdyby si nerozepl sako Zeman nebo Babiš, bude to buran, který nemá základy společenského chování a dělá nám ostudu. Tomuto se to promine. Motýle byly neustále na pořadu dne, o přeřecích Pavla se mlčí, protože je přece ve všem tak dokonalý, že toto velkoryse přehlédneme. A mně prostě toto budování Kultu osobnosti nějak nesedí. Každý den nějaký oslavný článek, dyk už i ta Pavlová se musí cítit blbě, jak je denně probíraný její šatník. Mimochodem, v tom Německu vypadala jak selka, to se navíc jako opravdu nepovedlo.

    To, jak Pavel leze Němcům do zadku, to fakt všem připadá vkusné a normální? I Poláci se proti tomu trochu ozvali. Pobavilo mě, že mu Němci slíbili, jak nás nenechají padnout ohledně energií... Nemysleli doufám elektřinu, kterou my jim prodáváme a oni nám ji x krát dráž prodávají? To si člověk říká, jestli si z těch lidí dělají legraci nebo nás považují za úplné pitomce.

    A dnes snad už desátý článek v řadě o tom, jak si paní Pavlová předělá vilku, kterou paní Zemanová vybavila depresivně... Ať si tam dají, co chtějí, ale pořád se o nikoho neotírají. Zemanová byla očividně introvert, role první dámy asi pro ni nebyla to pravé, spíš to protrpěla. Nelze to prostě jen respektovat? Je nutné se do ní pořád navážet? A ještě to jde ze strany těch lepšolidí, co chtějí lepší svět a aby společnost nebyla rozdělená? K smíchu... thumbs up

     
    Upraveno 7 krát. Naposledy upravil Anavi (23.03.2023 14:40)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 09:54
     

    Stavebko jsem vypověděla už před časem, kdy se o tom začalo spekulovat. Sice jsem tratila nějaké peníze, ale nenechám ze sebe dělat vola, abych někam cpala šest let peníze, ke kterým nemůžu, a za nic. thumbs up

    alenak napsal(a):

    Obě jste to napsaly dobře. Souhlasím. Nj. ale co se dá změnit. Právní stát, když si dovolí změnit podmínky u uzavřených smluv, např. stavebko - už nemám, děs. O šetření nikde ani slovo. Přesně jak píše Anavi, jsem z těch, kdo volil proti Babišovi v druhém kole, pochyby jsem měla. O umělcích ani nemluvě apod. Zaraegistrovaly jste snížení poslanců v Německu - u nás to stáhli z tisku a moc o tom nepíší apod. O UA škoda slov, není jen bílá a černá. Novináře slušného a objektivního hledat lupou. Něco optimismu - bude jaro, ráno ptáci zpívají a pokvetou nám zahrady. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 10:10
     

    grinning smiley grinning smiley Anavi, čtu, že to bereš kritickým okem. Já jsem se musela zaříct, že na zprávy a vůbec tyhle věci koukat nebudu, to bych byla nasraná permanentně. Vyloženě jen když něco zachytím nebo nepřehlídnu, když koukám na net.Zmínilas neustálé kopání, to už je kolorit a výběrovost jak do koho se stala normálem. Zařízení Lumbeho vily jsem i při tomhle výběrovém sledování zachytila několikrát a musím říct, že jak budou doma malovat a maloměšťácké debaty dáme si do bytu... jsem nezaznamenala od žádného bývalého prezidenta. V normálním životě to jako prioritu nečekám od chlapů, natož od vojáka.Ale je to zcela signifikantní důkaz toho, že velká slova o zakopaných příkopech jsou jen fráze a že je dobrá každá maličkost, jak si kopnout. Touha být velkorysým světákem se mění v uprcatěného českého chudinku řešícího bytové tapety.Doufám, že tam Zemanová nezapomněla nějaké spoďáry, myslím, že i ty by se časem staly při nějaké příležitost možností, jak se stát bohem. grinning smiley Na blití.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 11:03
     

    grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 11:33
     

    Dnes mě listonoška přinesla fop. dopis. Tak jsem chtěla nějak nahodit konverzaci o tom pošťáckém tunelu. ...To jsem si naběhla, pustila se do mě jako ,že u nás jsou tři pošty/ jedna je Partner/ ,co jako si myslím, v Ústí jich taky mají zbytečně moc. Navíc byla cítit potem ,nebo nějakou zatuchlinou a jak mě nasrala. ,tak to cítím furt.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 11:38
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 11:55
     

    I tenhle štramák ví, že spodní knoflík u saka se prostě nezapíná grinning smiley

    Není k dispozici žádný popis fotky.

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 12:02
     

    knoflíky má vpořádku, ale kalhoty si zapoměl obléci grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 23.03.2023 13:32
     

    Tak... má šatičky, že jo. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.