čtvrtek 28. března, 23:08 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Veselé obrázky

Datum: 05.01.2007 21:53
 
meteorologicka_stanice.jpg
Viděli jste někde na netu obrázek, který vás rozesmál? Nenechte si ho jen pro sebe. Pro jistotu pokud víte odkud jste si ho stáhli, tak to k němu připište. winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 28.03.2022 15:02
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley to si děláš srandu. A byla hodně blond? winking smiley

    Anavi, jo, byla winking smiley

    Vzpomínám si ještě na jeden zážitek. Bavili jsme se o starých občankách, že tam bylo všechno - i očkování proti tetanu. Ona jen tak prohodila - to já nebyla očkovaná snad třicet let. Viděla jsem kluky, jak na sebe mrkli a měla jsem jasno, zase na ní něco chystají. Taky že jo. Hele, Jířo, to není žádná sranda, se někde řízneš a tak a je po tobě. Tak dlouho do ní vrtali,až pronesla : no tak já až půjdu dneska z práce, stavím se u praktika. Jiřino, to už nemá cenu ... a podobně.

    Co čert nechtěl, za nějaký čas se v práci o něco drápla a normálně nám tam zkolabovala, protože přece NEMÁM TEN TETANUS!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jo a náramkový hodinky na baterku každé ráno poctivě natahovala tím kolečkem. Jířo, ty tam nemáš baterku ? - mám - tak proč je natahuješ? - no aby šly, přece,ne?! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Další kolegyně, která na tom nebyla dobře psychicky, oznámila vedoucí, že bude muset dát výpověď, protože na ní v práci všechno padá. Jířa - prosimtě, na mě tady toho už z regálu tolik vypadlo (byl to sklad s textilem) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Jak říkám, jednodušší, ale hodná winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Veselé obrázky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 29.03.2022 09:38
     

    Jejda, no tak to je hodně podobná té naší. Ta byla pořád "v pohodě", protože jí nikdy nic nedošlo, čili se neměla čím nervovat. grinning smiley O to víc na nervy byli všichni kolem ní. Měla oblíbenou hlášku: Je to jen práce... a s klidem odcházela domů i uprostřed největšího průseru. Taková povaha, to je dar. winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 29.03.2022 11:20
     

    Střídání času mi vyhovuje. Protože potřebuju v září sbírat švestky do sudu a to by byla tma, když skončí manžel v práci. Jsem ráda, že je teď dýl světlo. Ale jinak nechápu důchodce (tetičky), že si na změnu stěžují. Přece si můžou dát oběd, když mají hlad. A ne podle hodinek.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 29.03.2022 13:33
     
    274866903_5009289772464359_3688793089304713663_n.jpg

    smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (29.03.2022 14:53)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 29.03.2022 13:38
     

    ... a vyspat se také dosytosti... Také tomu nerozumím. Mohou si ten rytmus uzpůsobit podle sebe, nikde nemusí být na čas.

    Manca napsal(a):

    Střídání času mi vyhovuje. Protože potřebuju v září sbírat švestky do sudu a to by byla tma, když skončí manžel v práci. Jsem ráda, že je teď dýl světlo. Ale jinak nechápu důchodce (tetičky), že si na změnu stěžují. Přece si můžou dát oběd, když mají hlad. A ne podle hodinek.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 29.03.2022 18:08
     

    Ségra si nechávala jedny hodiny se starým časem kvůli dětem, aby nemusela přemýšlet, jestli je o hodinu víc nebo míň. Když už měly nějaký zažitý režim..

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 30.03.2022 08:24
     

    Manco, grinning smiley. Není to o jídle. To v zásadě nejmíň. Já střídání špatně snáším. Ale byla bych kvůli práci pro celoroční letní čas. Delší večery mi vyhovují. Ale kdyby to bylo nastálo. První měsíc zjara mi čas jakoby stále chybí. Podzímní posun zase jakoby čas přebývá. 14 dní do mě nic není.

    Ale jinak zrovna jsem se v myšlenkách chvíli tím časem zabývala. Řešení zatím odsunuto. EU má jiné zelené problémy i když i tohle mělo být k šetření energií. A došla jsem k závěru, že je nakonec dobře, že se nic nemění. Pokud se pamatuju správně, většina lidí si přála letní čas ale nějací odbornící začali razit názor toho, co je dle nich vhodné, ne to co chceme.Nebo si přeje alespoň většina.Ona ta péče států je vůbec taková typická. eye rolling smiley Takže by to nejspíš dopadlo tak, jak nechce většina a přibylo by dalších nasr...Takže radši budu 14 dnů trpět a posouvat hodiny.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 30.03.2022 09:29
     

    Mně střídání plně vyhovuje. Pokud by přestalo, chci normální středoevropský čas. Letní by byl v zimě velmi nekomfortní, vstávat v 5, když se rozednívá v 9 by bylo pitomé.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.03.2022 10:29
     
    image.jpg

    nevím, jestli veselé...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.03.2022 12:31
     
    277553410_161177409668373_9002884653118617329_n.jpg
    Další fotografie:

    pravdivé a smutné.. sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.03.2022 13:19
     
    8097fd722189cc1c5b6db46469a48536.jpg
    Další fotografie:

    Střídání času špatně snáším, vadilo mi to vždy, i teď jako důchodci. 14 dní jsem jak přejetá, na podzim mi trvá rovnání týden. Vlastně mi vadí jakákoliv buzerace a neustálé regulace, je to k horšímu. Prostor pro samostatné myšlení se zužuje, bohužel, nabývám dojmu, že někdo ani přemýšlet nechce. grinning smiley

    Tak ještě obrázek smiling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.03.2022 15:52
     

    Mě střídání nevadí,ty obrázky jsou thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 31.03.2022 16:31
     

    Ona chtěla EU jednotný čas, ale některé státy chtěly letní a jiné středoevropský. Takže radši jednotné střídání. Mně to takhle vyhovuje.

     
  • Status: expert

    Re: Veselé obrázky

    Datum: 01.04.2022 07:57
     

    Manco, grinning smiley. Velká škoda, že EU není tak osvícená, že v případě neshody není ponecháno doposud fungující řešení u věcí, které lidi zatěžují a obtěžují mnohem více než v zásadě taková prkotina jako posun času. Aspoň tady je ponechán prostor pro samostatné myšlení, jak po něm volá Alena a určitě není sama. Taky se připojuju.

    A zpráva veselá, pátek je zpráva pravdivá. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.