čtvrtek 25. dubna, 07:42 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Vázané květiny

Datum: 07.04.2008 13:27
 

Tuším, že tohle téma tu ještě není ... a je to škoda. Určitě sem tam dostanete kytici, se kterou by stálo za to se pochlubit winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 14.01.2023 19:22
     

    Sice nejsem taky narozená v lednu ale právě v zimě mi přijdou řezané kytky jako taková vzácnost a potěcha.

    V létě mě skoro nenapadne něco strčit do vázy.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vázané květiny

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 14.01.2023 19:37
     

    Kráásné kytky thumbs down , docela závidím ... ale přeju hodně. Do vázy v létě mi nenapadne něco dát ... mám po tátovi, mamka, když chtěla kytku do vázy, řekl aby se šla projít po zahradě.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 14.01.2023 19:43
     
    317541072_1894658177566775_1124209397242856494_n.jpg
    Další fotografie:

    No, není to nádhera?

    V létě už jsem se naučila si občas kytku urthnout. Už jich je tolik, že se to ztratí. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 14.01.2023 22:43
     

    Gabčo, krásná kytice.

     

    Já mám řezané kytky ráda, ale nejradši si je kupuji sama.

    A těším se, že snad letos konečně budu mít na zahradě tolik narcisů, že si je budu moct i řezat do vázy. Když jich je jen pár, tak si netroufnu je dávat do vázy, ale mám je moc ráda.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 15.01.2023 09:07
     



    SPIKE napsal(a):

    Gabčo, krásná kytice.

     

    Já mám řezané kytky ráda, ale nejradši si je kupuji sama.

    A těším se, že snad letos konečně budu mít na zahradě tolik narcisů, že si je budu moct i řezat do vázy. Když jich je jen pár, tak si netroufnu je dávat do vázy, ale mám je moc ráda.

    Taky si říkávám,že si nařežu do vázy narcisy a pak je mi jich líto a nechám je kvést venku.Zato mečíky ořežu skoro všechny do vázy.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 04.07.2023 22:55
     
    img_20230704_072259.jpg
    Další fotografie:

    Kytky pro učitelky

     
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 04.07.2023 23:07
     

    Manco, pěkný. thumbs down Sousedka si tu taky byla vnučce do školy. Něco jsme pohledaly ale už je hodně odkvetlo.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 05.07.2023 10:54
     

    Mančo, moc pěkné kytky thumbs down , já tyhle neumím, mám je vždycky takové rozevlété, rozcuchané stydlin smiley . Na konec školního roku jsem pro tříďase a paní asistentku, která je tam kvůli dvěma dětem, ale ostatní neopomíjí, je skvělá, je parťák pro děti (on ten tříďas taky, škoda, že od příštího roku odchází na jinou školu), dělala jen docela velké kytky z levandulí, jen levandule - paní asistentka prý byla nadšená - takové pohlazení na duši.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 05.07.2023 10:58
     



    babkaela napsal(a):

    Mančo, moc pěkné kytky thumbs down , já tyhle neumím, mám je vždycky takové rozevlété, rozcuchané stydlin smiley . Na konec školního roku jsem pro tříďase a paní asistentku, která je tam kvůli dvěma dětem, ale ostatní neopomíjí, je skvělá, je parťák pro děti (on ten tříďas taky, škoda, že od příštího roku odchází na jinou školu), dělala jen docela velké kytky z levandulí, jen levandule - paní asistentka prý byla nadšená - takové pohlazení na duši.

    Levandulovou kytici jsem nesla sestřičkam když jsem šla na kontrolu se srdcem. Velké nadšeni, i doktor si vzal pro manželku. Pl

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 05.07.2023 10:58
     



    babkaela napsal(a):

    Mančo, moc pěkné kytky thumbs down , já tyhle neumím, mám je vždycky takové rozevlété, rozcuchané stydlin smiley . Na konec školního roku jsem pro tříďase a paní asistentku, která je tam kvůli dvěma dětem, ale ostatní neopomíjí, je skvělá, je parťák pro děti (on ten tříďas taky, škoda, že od příštího roku odchází na jinou školu), dělala jen docela velké kytky z levandulí, jen levandule - paní asistentka prý byla nadšená - takové pohlazení na duši.

    Levandulovou kytici jsem nesla sestřičkam když jsem šla na kontrolu se srdcem. Velké nadšeni, i doktor si vzal pro manželku.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 30.07.2023 18:42
     
    img_20230730_184128.jpg

    Jen tak pro radost

     
  • Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 31.07.2023 07:46
     

    Manco, jsou to hrachory, pokud se nepletu. Vypadají moc pěkně. V Holandsku a Anglii je hodně užívají.A co mají různých barev.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 01.08.2023 09:00
     

    nádhera

    Manca napsal(a):

    Jen tak pro radost

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Vázané květiny

    Datum: 01.08.2023 09:08
     

    Ta barva je úžasná thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vázané květiny

    Datum: 01.08.2023 13:43
     
    received_196016193453688.jpeg

    Na smutečni obřad, ještě to musím maličko vytunit

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (01.08.2023 13:49)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.