čtvrtek 28. března, 13:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Plumerie

Datum: 03.02.2012 10:23
 

Ty tu chyběly smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 15:39
     

    Jsou krásné, to ano, ale všechno mít nemohu, ach jóothumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plumerie

     
     
  • Autor: Vladik
    Status:
    www.wix.com/vla..

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 15:45
     

    Fando, Ty jsi taky takovej hamounek jako já co? :-D, taky bych chtěl všechno :-)). Ještě, že to nejde. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 16:38
     

    kde se to dá koupit?

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 16:41
     

    to je hezké, taky bych to chtěla. Nevím proč jsem si myslela, že adenia mají něco společného se zmijovci...a proto jsou náročné na prostor. Františku, asi jsem tě zbytečně vyděsila eye rolling smiley stydlin smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 17:11
     

    Iris, chceš kupovat semenáče nebo roubovance? smiling smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 17:15
     

    To jsi mě tedy vyděsila, ano, Vláťo ne nejsem hamounek já ne ne ne ne ne ne , , plumerie mít nebudu, mám orchidky, ibi, pár zelených dracen aj toť vše,grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 17:46
     

    Tady je link na původní diskuzi - [www.week.cz] , snad je Lada časem spojí.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 17:53
     


    vyrkaz napsal(a):

    Iris, chceš kupovat semenáče nebo roubovance? smiling smiley

    až tak složitě? Jsem myslela, že je nenáročná, takže hotovou kyti hnedwinking smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 19:06
     

    Plumerka je fakt nenáročná rostlina, pokud sfoukneš pěstovat oleandr, zmákneš plumerii jedna báseň grinning smiley

    A ohledně semenáče vs. roubovanci platí klasika jako u všech kvetoucích rostlin - semenáče jsou výrazně odolnější, ale než se dočkáš květu chvilku to trvá, nehledě na to, že když je pěstuješ jako neumětel, nemusíš se dočkat květů vůbec, roubovanci ti stejně jako u ibišků můžou vzít za své, než o nich budeš vědět dost, aby ti bylo jasné, jak fungují grinning smiley a co není akurátní grinning smiley

    Jediné Plumerky, o kterých můžu zodpovědně prohlásit, že jsou ve výborné kondici, mají v sousedním Německu - [www.exotenversand.de] grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 19:10
     

    no uvidím, kde na ni narazím

     
  • Status: expert

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 19:29
     

    Tam kde já kupuji semena adének, mají i semena plumerií, docela i výběr levnější. Vzhledem k tomu, že adénka mají dobrou klíčivost, předpokládám, že budou i plumérie kvalitní

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 19:34
     

    Velkou nabídku semen plumerií mají letos v Koexfloru. Měla jsem od nich asi třikrát,perfektně vyklíčily a rostly,bohužel mi je při mém pěstování pokus-omyl sežraly svilušky ..... vloni jsem koupila od p.Neorala/Neoseeds/, ty zatím mám,ale nevím,nevím...někde dělám stejnou zásadní chybu ...angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 19:54
     

    Chybu děláš, že je kupuješ ,pěstuješ a krmíš tím verbeš Leni grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley ..pomińńflower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: vyrkaz
    Status:

    Re: Plumerie

    Datum: 03.02.2012 20:37
     

    Ivi, tak jsem koukla na stránky [www.we-love-adenium.com], nevím jak adenia, ty nemůžu posoudit, v těch se zas tolik nevyznám, ale plumerie jsou haluze!!! Vzhledem k tomu, že modrá plumerie je něco jako čistě modrá růže - na všech světových fórech i American Plumeria Society ostře sledovaná záležitost, tak nemusím vidět víc, než ty dvě photoshop dílka v Blue, abych řekla, že bych si jejich semínka Plumerií určitě nekoupila, protože to bude nějaká nekvalitní směska, prostě zas někdo, kdo tovaru nerozumí ani za mák a prodává ho angry smiley nebo alternativa dvě - ví, co prodává, tudíž se dopouští podvodu angry smiley Nemám ráda ani jedno nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.