čtvrtek 19. května, 20:40 Svátek má Ivo
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..

Podkategorie:

Status:

Varování pro mobilní telofony

Datum: 12.02.2009 09:18

Tahle zpráva mi přišla od kamaráda . než ji rozesílat poštou, tak ji dám sem. Fakt je ten, že mě se pokoušeli přesvědčit, že když pošlu sms na určité číslo, tak vyhraji BMW - reklamní akce jednoho operátora. Samozřejmě že to číslo bylo velmi podobné tomu správnému číslu. KDyž jsem si to nechala ověřit, tak bych někomu darovala 60 Kč v darovací SMS a skutečně o žádné auto nešlo.

" VAROVÁNÍ PRO MAJITELE MOBILNÍCH TELEFONŮ
Následující informaci berte zcela vážně (ověřeno na PČR), třeba někomu zachrání účet za telefon.
Jde o to že Vám někdo zavolá na mobil a představí se jako " PROVIDER" Vodafone, T-Mobile nebo Eurotel a pak Vás požádá o vyťukání kódu 09 a vysvětlí, že jde o ověření správné funkce telefonu. Podvodníci mají k dispozici prostředky, díky kterým spolu se zadaným kódem přečtou Vaši SIM kartu a pak si vytvoří její kopii s Vaším číslem a veškerá jejich volání budete mít v účtu vy. Současně se objevuje i vir, který zničí SIM kartu a poškodí telefon. Tento vir poznáte tak, že se Vám jako příchozí hovor zobrazí na displeji "A", "C" nebo "E". Rada zní hovory nezvedat a v případě, že Vás někdo požádá o zadání kódu, okamžitě zavěsit.

Protože se podvody začaly praktikovat ve velkém měřítku, předejte sdělení co nejvíce lidem."

Podobné příspěvky
Diskuze: co to je, poradte Dětský-web Jídlo jako národní vlajka

Dobrý den, koupila jsem tuhle kytku s tím, že se jedná o trvalku, která může být v létě venku a na podzim ji mám prý dát domů. S tím, že může být celý

Autor: situma - 30.04.2007 09:48
Rubrika: Dotazy a rady - Komentářů: 251

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 10:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Adresář: http://www.sporiciucet.eu   

Přehledná nabídka spořicích účtů. Akční nabídky se zvýhodněným úročením nebo penězi k založení. Alternativní produkty pro zhodnocení peněz (investice)

Autor: domandona - 08.08.2016 19:30
Rubrika: Finance - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.