čtvrtek 28. března, 19:44 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Vaření z dýní

Datum: 21.10.2012 11:54
 

V práci jsme docela s kolegyněmi propadly dýním všeho druhu smiling smiley. Kolegyně hodně vaří z hokaida, teď jsem dotáhla špagetovou dýni, tak hledám recepty...

Tak se případně podělte, co z nich děláte vy please smiley .

Chodíme pro inspiraci hlavně sem [www.dynovysvet.cz]

Zítra sem přidám recept na pyré z hokaida. mls smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 08:41
     


    Věrko, tohle si dělá často kolegyně s dcerami, básnila o tom tak, že jsem toho udělala celý plech... ale doma to bohužel vůbec nemělo úspěch.. nechutnalo to teda ani mně.. confused smiley Ovšem jelikož nerada vyhazuji jídlo, hodila jsem celý obsah plechu na cibulku, společně to orestovala, podlila vodou, rozmixovala a přidala smetanu - je z toho mnohem luxusnější polévka, než když se dá "jen" vařit... thumbs down

    SPIKE napsal(a):

    Podle receptu z nějakého časopisu jsem dělala pečenou dýni, využila jsem i čerstvé bylinky.

     

    Dýni hokaidó jsem nakrájela na měsíčky, pokapala olivovým olejem, posypala solčankou (vegetou), bylinkami (saturejka, šajvěj, tymián), přidala rozpůlené neloupané stroužky česneku a upekla. Je to hotové docela rychle. Dá se to jíst samotné, já to tentokrát přidávala k pstruhovi a bramborám. I ten česnek je dobrý.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (04.12.2020 08:55)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vaření z dýní

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 09:43
     

    dýně u nás taky nepěstujeme ani nevaříme.. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (04.12.2020 09:57)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 09:56
     

    Kájo, mně se právě letos nebývale urodilo, a to jsem pěstovala poprvé... mám z nich fakt radost... love smiley (takže to přece nevyhodím grinning smiley ). Ze začátku se to moc nerozjíždělo, ale nakonec jsem jich sklidila opravdu množství na rozdávání. Podělila jsem mamku, mamčiny sousedky, moje i její kamarádky, vařila jsem z nich průběžně já a ještě jich mám asi 8 kousků v komoře. thumbs down

    Ta jídla z ní mají takovou krásnou podzimní barvu. thumbs down Dělám zatím jen polévku nebo ji přidávám do červené čočky... a když do toho sem tam přihodím slunečnicová semínka, tak musím říct, že je to pro mě opravdová dobrota. Polévek dělám několik variant, a nevím, která je lepší. mls smiley mls smiley mls smiley thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 10:17
     

    dýně u nás taky ne.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 14:19
     

    Já dělám z dýně jen polévku a pomazánku na jednohubky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 14:33
     

    A tu pomazánku jak? please smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 14:37
     

    Cibulku na másle, k tomu přidat na kostičky dýni, když změkne a vystydne, tak rozmixovat, přidat k tomu trochu pomazánkového másla, Palouček ( sýr z Lidlu ), česněk, sůl, pepř. A je to. mls smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 17:17
     
    img_20201204_105424.jpg
    Další fotografie:

    Noky z dýně s ricottou, budou i zítra. Buď s uzeným nebo kachnou, udělala jsem toho moc. A buchta na plech klasika, dávám skořici a pomerančovou kůru.

    Jinak rozvařím dýni na pyré a dám do tvořítek na led zamrazit, pak sesypu do pytlíku. Dávala jsem to dětem do přikrmů, teď hlavně do bramborové kaše, má pak pěknou barvu. Klidně i do masového vývaru.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 18:45
     

    Ta buchta vypadá moc dobře, můžeš hodit recept, prosím?

    Gabčo, děkuji, zkusím.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 04.12.2020 22:34
     

    2 vejce, 150 g cukru, půl kostky másla, 250 g pyré z dýně, 250 g mouky polohrubé většinou (část nahrazuju někdy celozrnnou), prášek do pečiva (měla jsem jen půlku), tak dvě lžičky skořice (v receptech bývá mletý hřebíček, zázvor, to jsem neměla), sušenou pomerančovou kůru

    Ono je jedno, co se do toho piškotu dá, hlavně, že je vláčnejší. Dýně, cuketa, jablka, hrušky, banán...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vaření z dýní

    Datum: 05.12.2020 13:36
     

    Mám tady hokaido, tak se snad přemůžu a udělám si polévku. Od jisté doby, nemůžu dyně ani vidět

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.