pátek 29. března, 00:29 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník

Vaření v pomalém a římském hrnci

Datum: 11.06.2008 13:57
 
Jsem lenoch a netajím se s tím. Vaření a hlavně jezení je radost, ale občas prostě přijdou chvilky, kdy největší blaho nevidíte ve stání u plotny během horkého letního počasí, nebo prostě chcete jen mít pokoj - a v tuto chvíli přichází ke slovu: pomalý hrnecsmiling smiley spása a přítel "uštvané hospodyňky"winking smiley jeho existence mi byla dlouho utajena. Naštěstí mám skvělou přítelkynilove smiley Takže, co vy na to: znáte, vaříte v něm, co dobrého jste připravili...?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (11.06.2008 13:58)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 11.06.2008 16:03
     

    Morgan, abych si to ujasnila: existuje pomalý a pak ještě římský? Nebo to jedno jest?confused smiley Nemám ani pomalý, ani římský, ale tuším, že přímo o římském už tu jedna diskuze byla. Zkusím najít.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 11.06.2008 16:11
     
    Byla jsem přesvědčená, že se tu o tom už mluvilo, ale diskuzi ne a ne najít sad smiley, tuším, že římský hrnec má jaja.
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 11.06.2008 16:15
     
    Nemám ,ale to, čo som o ňom počula ma nejak nenadchlo.V čom je tá úspora?
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 11.06.2008 16:18
     
    anny, moje kamarádka ho má a chválí ho ne snad kvůli úspoře, ale že je maso z něho šťavnaté a úplně jiné než z klasického pekáče, ale nevím, fakt jsem to neměla možnost osobně vyzkoušet.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 14.06.2008 06:21
     

    [www.week.cz]

    Tady to je winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 22.06.2008 22:30
     

    Holky mám římský hrnec, výhodou je že se vaří celé jídlo najednou na dno dám brambory promíchám se zeleninou a na to většinou kuře osolené a okořeněné jak jste zvyklé. Hlavní vtip je v tom že hrnec i víko před pečením asi půl hodiny ponoříte do vody on nasákne a vy nemusíte podlévat je pomalu pečete, dává se zásadně do studené trouby.

    Kdyby jste ho kupovaly bacha některé jsou glazované, líp se to asi myje ale to hlavní kouzlo je fuč.

     

    O pomalém na elektriku jsem slyšela, ale neznám. Římský je klasika asi keramický, prostě hliněnýwinking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (22.06.2008 22:32)
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 22.06.2008 22:36
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Holky, jste telepatkygrinning smiley grinning smiley grinning smiley

    včera jsem právě vyhrála jeden římský pekáč v aukru. thumbs down

    tahle diskuze se mi náramně hodí.

     
  • Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 22.06.2008 22:47
     

    Helí existuje na něj i kuchařka zítra ji pohledám a napíšu ti kdo ji vydalgrinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 23.06.2008 22:45
     

    Jají, děkuji.

    něco k tomu ještě nahledám na netu a pak se budu předvádět.grinning smiley kdo to ale bude jíst??? Já už mám zase pověstné letní nechutenstvígrinning smiley 

    moje strava opět :kafe-cíga-vůně květingrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 23.06.2008 22:49
     

    Helí přijeď seš v tomhle stadiu ideální návštěvagrinning smiley thumbs down ne opravdu nemohla bys na víkend??? Nebo na dýl kdyby Ti nevadilo, že tam budeš samawinking smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 08.07.2008 17:41
     

    Jáji, vidíš jaká jsem? jak jsem stále někde, tohle pozvání jsem úplně přehlédla. No, však jsme už domluvené.

    Mám prosbu k vlastníkům římských pekáčů. Jelikož mám hrnec z druhé ruky, tak k němu bohužel nemám návod k údržbě. Jak se vlastně tenhle kus nádobí meje? Můžu normálně s Jarem nebo jen tak teplou vodou? Jelikož není nový, tak bych si ho ráda vydrbala.

     
  • Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 08.07.2008 19:07
     

    Helí umýt se může, ale moc z toho co na něm je neodstraníš, má prostě patinu a i trošku vůni po všem co se v něm vařilo. On je pórovitý, aby do něj mohlo nasáknout při namáčení co nejvíc vody to je to hlavní kouzlo vaření v něm.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 15.07.2008 20:59
     

    Jáji, prosím radu.

    Když do něj dáš kuře a brambory nebo třeba něco jinýho, jak dlouho a na jakou teplotu to pečeš, aby to mělo kůrčičku. Nebo se tam křupavá kůrka nedělá?

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 31.10.2008 09:20
     

    Vytahuju diskusigrinning smiley grinning smiley grinning smiley abych mohla pochválit tohle nádobí.

    Nemáte tip na další, nějaké extra recepty?

    Je to paráda!!! Nastrkám ingregience , zavřu do trouby a jdu si dělat něco jinýho ( ponejvíce, vysedávat u PC winking smiley ) grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.