čtvrtek 28. března, 11:19 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Neregistrovaný uživatel:
Anonymní návštěvník

Vaření v pomalém a římském hrnci

Datum: 11.06.2008 13:57
 
Jsem lenoch a netajím se s tím. Vaření a hlavně jezení je radost, ale občas prostě přijdou chvilky, kdy největší blaho nevidíte ve stání u plotny během horkého letního počasí, nebo prostě chcete jen mít pokoj - a v tuto chvíli přichází ke slovu: pomalý hrnecsmiling smiley spása a přítel "uštvané hospodyňky"winking smiley jeho existence mi byla dlouho utajena. Naštěstí mám skvělou přítelkynilove smiley Takže, co vy na to: znáte, vaříte v něm, co dobrého jste připravili...?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Morgan (11.06.2008 13:58)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 31.10.2008 09:25
     

    heli, koukám, že u tebe v domácnosti se to moderními pomocníky v domácnosti jen hemží eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 31.10.2008 10:58
     

    Heli, vypadá to zajímavě. Vyšel tě na Aukru o tolik miň než normálně?

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 31.10.2008 15:21
     

    No, na to že už mám doma třetí( vysvětlím níže)grinning smiley ,tak je to mnohem levnější, než v pevným krámě.

    Tak ten první "originál" mě stál 3,7 l asi 360,-kč. Pak mu z ničeho nic, puklo víko. confused smiley ( ještě jsem ho držela ve chňapkách)confused smiley

    . Jelikož jsem si už na vaření v něm zvykla a ocenila výhody, objednala jsem si hned, po objevení se jiného, další. Cena byla 87,- kč. jaké, ale bylo moje překvapení, dyž přišel prcek, maličký na cca 2 l. Vejde se do něho, jen tak tak, jedno větší kuře.grinning smiley

    Tak jsem nelenila a objednala další, inzerovali 3,7 l zož by znamenalo, že by měl být velký, jako ten původní. Jenže(a to jsemprávě z obrázku moc neviděla) přišel jakýsi, z české výroby, odněkud z Moravy. Je to tedy keramický pekáč s víkem. Obsahově určitě menší než těch inzerovaných 3,7l(ještějsem ho nepoměřila) Spodní nádoba je uvnitř vyglazovaná(coz prý není tak nejlepší, protože nepojme při namočení tolik vody,potřebné k funkci římského hrnce). Víko nepřesahuje spodní nádobu, ale má nahoře takový podivný uchyt, takže nevím, jak se to horký víko bude snímat. Prostě ještě jsem ho neměla možnost vyzkoušet.sad smiley Tak nevím.confused smiley Třeba budu spokojená.eye rolling smiley Zatím jsem z toho poněkud rozpačitá. eye popping smiley

    Takže, takhle nakupuju přes Aukro a už jsem se zařekla, že dost!!!!angry smiley

    No, uvidímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 03.04.2009 18:04
     

    Já jsem si kdysi římský hrnec koupila, ale je uložený v původní krabici.Asi bych ho měla vyzkoušet. Začnu tím kuřetem, to je asi klasika a pak uvidím, jestli budu pokračovat nebo do něj naseju třebas bylinky winking smiley . Věra

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 03.05.2009 07:15
     

    Holky, diskusi jsem zanedbávala, ale napravím to. Osobně mám římský hrnec i pomalý. Na početnou rodinku je římský, v té velikosti, ve které byl tehdy koupen, už malý. Takže jsem koupila pomalý. Řekla mi o této vymoženosti Hanulesmiling smiley Pro mne je výhodou v tom, že vyřím přes noc, kdy máme levný proud, nebo když jedu s dětmi hned ráno ven, nastrkám jídlo dovniř a po příjezdu se nenervuji, jak rychle něco té bandě dát. Recepty tu mám, takže pomalu budu přidávat, jen se mnou mějte trpělivost, začalo jaro: ptáci řvou, děti ječí, zahrada zaplevelená a u domu ty avie dřeva, takže do toho řevu pouštím ještě cirguligrinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Vaření v pomalém a římském hrnci

    Datum: 03.05.2009 18:48
     

    Že si ale dáváš na čas :smajlík třoucí nedočkavě vidličku o nožík při pokusu vykřesat jiskřičku na rozdělání ohně:

    Nejsi ty nějaká pomalá? smoking smiley

     

    --------

    písmenkáá eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (03.05.2009 18:51)
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.