pátek 26. dubna, 01:12 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Vánoční trhy

Datum: 28.11.2007 14:40
 

Byli jste se už někdy v Rakousku, Německu či někde jinde podívat v adventním čase? Já byla asi před dvanácti lety ve Vídni a byla to nádhera. Teď bych měla (pokud dá ředitel svolení k výměně služby) jet na celý den do Norimberka (uconfused smiley ) na vánoční trhy. Odjezd máme autobusem ve čtyři ráno, abychom tam mohli strávit více času a nebylo to jen na otočku.

 

 

24_200x180.jpg
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (28.11.2007 14:41)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Vánoční trhy

    Datum: 28.11.2007 19:44
     

    Jedu v sobotu na otevření vánočních trhů do Německa, na město se mě neptejte, ten název vždycky zapomenu a pak jdeme do muzea na výstavu hraček.

    Pak poreferuji. Odjíždíme v poledne, návrat večer, takže to přežiju.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (28.11.2007 19:45)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční trhy

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vánoční trhy

    Datum: 28.11.2007 20:46
     
    Já pojedu tak akorát do p.....angry smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Vánoční trhy

    Datum: 02.12.2007 00:59
     
    1109 083.jpg

    Děvčata, doufám, že nás nezapomenete poinformovat, jak bylo na trzích.

    Já stačila vyfotit jen vánoční výzdobu v obchodním centru v Kolíně. Trhy ještě nebyly otevřené. Jinak vánoční trh v Kolíně - přímo pod katedrálou - to je nádhera a Norimberk má překrásný náměstíčko. Jsem zvědavá na fotky.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vánoční trhy

    Datum: 06.12.2007 16:53
     

    těšim těšim těšim grinning smiley dneska jsem najela na oficiální stránky Norimberka (Nürnberga) a zjistila, že tam mají i mapku - přesné rozmístění stánků, co se ve kterém stánku dá koupit a dokonce i fotky vystavovaných věcí v jednotlivých stáncích (budkách) [www.christkindlesmarkt.de] - je to fakt podívaná thumbs down

     

     

    jinak odkaz na spoustu dalších vánočních trhů - [www.winter-wonderland.de] - stačí kliknout na některou z oblastí uprostřed a rozbalí se nabídka v jednotlivých městech

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční trhy

    Datum: 03.03.2009 21:58
     
    p9070104.jpg
    Další fotografie:

    Byla jsem ve Vídni těsně před adventem, což bylo fajn, protože vánoční trhy už byly v plné kráse, ale lidí nebylo ještě tak strašně moc. Užila jsem si to, ikdyž počasí mi moc nepřálo. Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Po Evropě (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.