čtvrtek 28. března, 13:34 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5

Vánoční stromečky

Datum: 26.12.2006 19:26
 
Abychom je nemusely vláčet sebou v diskusi grinning smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 10:10
     
    img_20190111_183935.jpg
    Další fotografie:

    Přistižena

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční stromečky

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 11:08
     
    img_20181229_1225237-effects.jpg

    Náš už je na smetišti dějin.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 13:16
     

    Jajo, smiling smiley Hodně ji zajímal. A když už jsi dala fotku, koukla jsem na okna. Hezká stará řemeslná práce. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 15:00
     

    Potřebovala by zase natřít, ale čím, nic nedrží a nekryje jak by si jeden představoval.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 16:05
     

    Jajo, a přehlídla jsem brambořík. thumbs down Je to s nima potíž. Když jsme se nastěhovali sem, některá nebyla k zachránění ale kde to šlo, tak jsem si vydupala, že právě kvůli bramboříkům zůstanou. Asi taková ujetost a trauma, že jsem je nikdy předtím nemohla mít.Řešili jsme to tenkrát tak, to je řešení na dost dlouho ale taky není věčné. Co šlo vysadit jsme odvezli vylouhovat do jedné firmy poblíž.Z ostatního dědek snad Lacostanem dostal staré nátěry až na dřevo. Jenže to byl rozbombardovaný celý barák. Mrzelo mě, že dřevo už nebylo ve stavu, kdy by se nemuselo natírat. Jen napustit. Vloni při malování se jedno přebrušovalo, bez toho další nátěr nemá moc smyslu a měla jsem tu chlapíka, malíře a lakýrníka, občas dělá okna ve starých budovách, kde památkáři nedovolí výměnu za plasty a udělal mi těstnění, aby se tolik nepotila a omezil se částečně únik tepla. Mají na to teď takovou technologii. Kolem okna, kde přiléhá k rámu, se udělá drážka a tam se nacpe těsnění. Netrhá se to a funguje poměrně velice dobře.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 17:22
     

    Teď koukám, jak tam všude byly závěje jehličí stydlin smiley, ona ten stromek úplně očesala.

    K oknům, my je obrousili a natřeli, ale blbou barvou, už je to dávno možná 15 let. Rychle se okna vrátila jakoby do původního stavu, takže je máme zase oloupaná, co se oloupalo tak první dva roky, dál se neloupou. To těsnění by mě zajímalo, máme okna samovětrací smoking smiley, někde dost táhne. Pár křídel bylo prožraných, dala jsem tenkrát udělat nové.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 18:21
     

    Jajo, jak se těsnění přesně jmenuje zjistím. Až bude světlo, zkusím to vyfotit, jestli tam bude něco vidět.

    A jehličí, to jsem ani nezaznamenala. Ale když je stromeček, tak je jehličí. Potvůrka se má k světu. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 12.01.2019 18:28
     

    Chtěla jsem siamku tak ji mám, je živé stříbro a už 3 měsíce se skoro v kuse mrouská a to je jí jen 9 měsíců

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 20.12.2020 22:21
     
    131930210_812108862854231_7550650322963505198_n.jpg

    Tak my už máme hotovo. Manžel má dneska narozeniny, tak aby už mohli příbuzný očumovat. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 20.12.2020 22:25
     
    131930453_431484987988338_2651351823162413560_n.jpg

    A pod vánoční stromeček patří dárky, ty už mám taky zabalený. grinning smiley

    No co, jdu do práce zítra, v úterý, ve středu i ve čtvrtek, tak musím mít připraveno. smoking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 20.12.2020 23:38
     

    Gabčo, jsi pro neskutečná love smiley .

    Stromeček ještě nemáme - psala jsem jinde, nám by ovšem stačilo pár větví z přerůstajícího jalovece v zahradě, ale ... máme doma vnčku, stromeček musí být (i když už je jí skoro 10, stále věří na Jéžu a stromek s tátou musí pro něj nazdobit sama - tátu i mne berou všichni čerti, máme jiné představy, a to nepíšu o tom, že já, nakonec i Tonytáta vánoce úúúúúúúúúúúúúplně nesnášíme. A dědek - škoda slov - nějak to vyřešte, neobtěžujte, důležitý je bramborový salát (jako by se nedělal jindy v roce) a dárky (klukům dám peníze na dálniční známku a ostatní asi vyřeší Jéža - ale já chci taky dostat - říká, že nechce nic, ale sleduje jestli nedostal někdo náhodou víc). No nic, můj boj ...

    A manželovi přeju jen to dobré, určitě i lepší, kecám, přeju jen to nejlepší ... hoooooooooodně zdraví, štěstí už má - vzal si Tebe.

    Dnes se mi narodila praneteř love smiley - volal švagr (je mu 80, ještě minulý týden jel projet svou rok starou Jawu 650 sport - sestra mu motorku nechtěla dovolit, "po tom" si udělal radost) - "Už se to narodilo" - říkám: "Jak TO, snad se ti narodila vnučka nebo vnuk" - "Jo, holčička" - "Jak je velká, jak se jmenuje" - "Velká nevím, váží asi 3 kg, na holku dost, a asi Míša, po mámě, jak jinak" - "Však Mikuláš (novorozence 8mi letý bratr) není taky po Štěpánovi (tatínkovi)" - "Víš, oni se nějak ASI nedohodli" - "A přestav si to - dojeli ráno do Sokolova - prý už neberou, zavírají, ale na stránkách nemají, Štípův hysterický výstup, že "mamina" další cestu nedá, usoudili, že má pravdu a během půl hodky malá byla na světě - no, zítra holky převážejí do K. Varůů - uklidnila jsem ho, že jako druhrodičku "maminu" i s miminem nepřevezou do Varů, ale kopnou ji "do pr.. zádele" a pošlou domů - neuklidnila - ze šváry bá být zítra hlídací dědek a Míšitáta vyjíždí směr-posbírat cestou kolegy a vyrazit na stavbu na Klínovec.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (20.12.2020 23:41)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 21.12.2020 10:48
     

    Gabi, jsi šikula a máš to krásné. Taky jsem sloužívala na Štědrý den, tak se muselo i slavit po obědě. Jednou jsem šla na noční, bylo půl šesté večer a venku mi sousedka říká-kam letím, že už je všude zavřeno. Nevěděla, že zas dělám ve špitále.

    Letos budu mít jen malý umělý, asi návštěvy ani nebudou.

    Gratuluju k miminku a Gabi manželovi !!!!!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (21.12.2020 10:57)
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 21.12.2020 14:03
     

    Gabco, gratulu manzelovi! A stromek mate krasny!

    Elo, taky gratulace k praneteri, at je zdrava a v zivote stastna!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 21.12.2020 21:07
     

    No tady je toho nového.

    Gábi stromeček parádní thumbs down, manželovi posílám přání všeho nejlepšího, hlavně zdraví.

    Jáji okno je úžasný, to by chtělo natřít fermežovkou a navrch emailem.

    Elen, praneteři hlavně zdraví.

    Já stromeček nemám, jen větve, jako už několik let.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Vánoční stromečky

    Datum: 22.12.2020 16:30
     
    20201222_155813.jpg

    Tak už ho máme taky.

    Teď už stačí pouze sníst co se napeklo a nakoupilo. eye rolling smiley

    Přeji všem klidné svátky. flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.