čtvrtek 25. dubna, 04:16 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vánoční štola

Datum: 11.12.2010 11:53
 

Pečete některá?

Našla jsem jeden recept, chci vyzkoušet, ráda porovnám s vašimi recepty.

 

[vanoce-silvestr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 19
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 11.12.2012 15:30
     

    ono je těch variant od všeho povícero....Mně taky říkala kamarádka, že neumí péct z kynutého těsta, tak peče vánočku tvarohovou a dává ji do keram. formy...taky se mi to moc nezdálo, jak není kynutá a zapletená....smoking smiley ....každej si holt najde to svoje.

    edit dýně už se suší u krbu coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (11.12.2012 15:31)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční štola

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 11.12.2012 17:05
     

    Ano variant je různých. Co kraj to i název štoly . Když originál , pak bychom museli mluvit zřejmě pouze o Dráždanské štole , resp. pletenci. A když koukám na ty přísady, tak v té pravé je navíc -droždí,amareta, kardamon a trocha mléka. Bez tvarohu. A že udělá se placka , ano vyválí se přehne. To zde jde taky . grinning smiley

    Mňamka , ted jí zrovna konzumuji-falešnou. Nemá to chybu. A nedá to tolik práce a baští se to hned. grinning smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 11.12.2012 19:20
     



    Anavi napsal(a):

    ten první byl stažený z netu, jestli se nemýlím, tohle mám přímo od kolegyně a tu štolu jsem jedla, takže vím, že nám v práci všem chutnala... ten cukr už jsem dotázala, uvidím, co mi odpoví... případně se teda omlouvám a dám jí za ucho smiling smiley


    tak holky, díky za upozornění, omluva převeliká, zapomněla tam napsat 120-150 g cukru (jak je dost zvyklý, prý se to dost osladí pak tím obalováním v cukru).

    Opravím to zpětně v tom receptu, aby si to někdo později neokopíroval chybně. Ještě jednou se teda omlouvám. Příště dřív ověřím recept osobně, než ho sem prsknu stydlin smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 07:45
     

    já zase musím upřesnit, jak jsem psala o rozinkách v rumu, že škodí kynutému těstu - já měla ty rozinky namočené v rumu dlouho , v lednici ve sklenici, pořádně nacucané.. . když jsem včera projížděla recepty na štolu, tak do ní se máčejí většinou hodinu před pečením. Tím se asi nic neděje. ještě vkládám informace o štole, co jsem našla

    Drážďanská štola

    Proslulost německé vánoční štoly vznikla v Drážďanech už v 15. století. Uběhlo půl tisíciletí a označení Dresdner Stollen se stalo ochrannou známkou, kterou mohou používat jen pekaři a cukráři v Drážďanech a okolí.

    V saském městě se v čase adventu koná Slavnost Drážďanské štoly (Dresdner Stollenfest). Peče se od listopadu, neboť tradiční kynutá vánoční štola nabízí vyzrálou směs chutí po dvou- až třítýdenním rozležení v chladu (zabalená v mikrotenu či alobalu).

    Tvar štoly má připomínat Ježíška − novorozeně zavinuté v pleně. Nakrojena by štola neměla být dříve než po štědrovečerní bohoslužbě, aby ochránila dům od nemocí a neštěstí.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (12.12.2012 15:33)
     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 16:48
     

    Taky jsem si to tu mohla přečíst dřív, že se má štola krájet až po stědrovečerní bohoslužbě winking smiley . Já ji dneska nakrojila, abych dala ochutnat mamce. Ale zase mi přijde taková uvnitř vyschlá, fakt už nevím proč se mi nedaří, jestli to je všechno vina těch opilých rozinek nebo jestli takhle sušší má být, ale to asi ne confused smiley.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 17:01
     

    my jsme ji už snědli, byla dobrá, ale rozpláclá winking smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 17:52
     

    No co, však příští rok ji nakrojíš správně, nějak se začít musí thumbs down Já to taky nevěděla. Dneska jsem je upekla. Byly to obříci, ale do výšky v troubě nešly, taky spíš do šířky - do placata. Jsem čekala, že se budou chovat jako vánočka ale nee. Jak vykynuly, tak už zůstaly a taky jsou mnohem tužší než vánočka. To jsem na ně fakt zvědavá. Já asi jednu nakrojím hned po té bohoslužbě spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 18:11
     

    .... upeču ještě jednu winking smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 18:21
     

    teď jsem ještě koukala po netu a většinou jsou štoly rozpláclé. Takže to máme dobře. A existuje na ně dokonce speciální nůž na krájení - jako kolébka. Ještě dotaz - nezdály se Vám málo sladké? mi to těsto přišlo míň, ale na začátku, to kand. ovoce má cukr a ta cukrová krusta na povrchu to asi taky doladí....?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (12.12.2012 18:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 18:41
     

    ...krusta - ta má být, já jsem myslela , že to byla výrobní chyba grinning smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 18:45
     

    Já když budu mluvit za sebe, tak je pro mě akorát ohledně sladkosti /mluvím o té falešné/ , rum jsem nedával, rozpláclé byly všechny 4 ks taky ,no jednu jsem již žežřal., je dobrá, tužší ,nedrolí se.Na vánoce by na mě možná nezbyla. grinning smiley Neslíbil někdo ještě nějaký recept na ní zde ??Nebo jsem ho přehlédl ??

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 12.12.2012 21:05
     

    Tak vás tady v tom štólování sleduji, pročítám, obdivuji, fandím. Přidám moji zkušenost - dělala jsem štolu několikrát - někdy se povedla, někdy (upekla jsem moc) ne. Aby měla tu správnou chuť je opravdu potřeba rozležet déle, dokonce jsem byla jednou pochválena dámou, která na pravé německé štole vyrostla (napůl němkou), ta poradila, necukrovat řepným cukrem, ale glukopurem (hroznovým cukrem). Štola je opravdu tužží než vánočka a proto ji část mého mužského osazenstva odmítá, vyhovuje mi to, nechce se mi dělat dlouho dopředu. Proto do vánoční vánočky dám spoustu sušeného ovoce a kandovanou dýni, rozinky (bez rumu), potírám hned po vytažení z trouby rozpuštěným máslem nebo herou, necukruji - chutná štolomilovné i vánočkožravé části rodiny, spokojení jsou všichni. Samo nejvíc já - nemusím dělat dvojí.

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 13.12.2012 09:12
     

    no potěš, ještě hroznový cukr. Takhle to je docela drahá záležitost, co se týká surovin a ještě toto. Ale já jsem na ni tááák zvědavá, to je zkouškta trpělivosti neochutnat ani kousíček.... eye rolling smiley mls smiley . U nás taky všichni milují domácí vánočku. Dokonce mi letos řekli, že ať nepeču žádné cukroví...no ještě nejsem s tím úplně smířená, ale zatím fakt nic upečeného nemám, tak aspoň ten pokus o štolu grinning smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 25.12.2012 19:56
     

    tak musím pochválit recept - dnes jsme ochutnali a je moooc dobrá. opravdu úplně jiná než vánočka - jiná konzistence, chuť i zážitek thumbs down děkuji love smiley

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 20.12.2013 09:39
     

    Jéje - nikde nikdo za celý rok?????? eye popping smiley je to možné? Drahuško, tak jsem letos pro velký úspěch znovu pekla. a je opravu výborná. Štola u nás získala stejnou vážnost, jako tolik milované vánočka. Mockrát děkuji za vynikající recept - já jsem vždy štolu míjela v obchodech, neznala jsem ji vůbec. a při tom je to taková dobrota. Takže ještě jednou musím moc poděkovat!!!! přeji tu Vám všem Krásné Vánoce love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.