sobota 20. dubna, 02:09 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Lennka
Status:

Vánoční osvětlení

Datum: 18.09.2008 15:50
 

Já vím, že mě nebudete mít asi rádi, když zmíním téma Vánoce grinning smiley Ale už druhým rokem marně sháním osvětlení na stromeček, decentní, něžné smiling smiley A v prosinci už nic neseženu. Nemáte prosím někdo tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 5 z 6
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 03.11.2013 19:36
     

    Tak beru zpět, ty vaše jsou o dost větší ( 30cm ), ty z Lidlu jen 17 cm. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční osvětlení

     
     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 07:37
     

    Tak jsem nakonec k těm mým 30 cm rampouchům koupila ještě ty tři sady z Lidlu, takže nakombinuju 30 cm a 17 cm na střídačku winking smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 08:44
     

    Budul, bylas tam první? smoking smiley grinning smiley 

    Také jsem zakoupila 4 sady na stromek (+ jednu sadu pro kámošku) . thumbs down

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 08:45
     

    Na to mám lidi grinning smiley grinning smiley grinning smiley vyslala jsem tam dceru thumbs down kolikátá byla netuším, ale má tři sady winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:14
     

    Míšo juchůůůůů. Byl tam nával???? love smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:18
     

    No docela jo. Byli jsme tam v 6.35 (měla jsem strach z kolony, tak jsme vyrazili dříve) a byli jsme 3. eye popping smiley eye rolling smiley . Během 10 minut bylo po krápníkách, tak Olda ty naše střežil v koši jak dobrman grinning smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:41
     

    Fakt takovej hukot? eye popping smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:43
     

    Tý jo, dcera nic dramatického nelíčila, takže to proběhlo asi v pohodě, já byla v Lidlu asi 2x v životě, tak nevím, jak to tam chodí, ale prý je vždycky pranice o oblečení eye popping smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:46
     

    budul, poslední dobou mi to připadá lepší, asi toho berou víc, takže i odpoledne občas něco ještě je... ale jinak je bitka v pondělí a ve čtvrtek ráno celkem tradiční záležitost smiling smiley. Mě mrzí, že mi teď nosej letáky až v neděli večer nebo dokonce v pondělí, takže jsem te´d prošvihla třeba zateplené džíny pro kluky sad smiley. Dneska tam mrknu, ale jelikož byly za 249 Kč, myslím, že nebude ani kus.

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:50
     

    Nespoléhej na nosiče reklamního tisku a hlídej si to na netu grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 09:50
     

    Anavi objednej si netovej leták je na 10 dní dopředu a budeš o všem vědět včas.

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 14:27
     

    Rampouchy z Lidlu dorazily, jsou pěkný, do konce týdne bych měla mít i ty 30 cm a pak to začne, udělám hned výzdobku grinning smiley

    no a manžel bude muset vstřebat, že nebudeme mít 3x rampouchy, ale 6x rampouchy a bude si muset s tou elektrárnou poradit a pozapojovat to grinning smiley to mě bude milovat love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (04.11.2013 14:58)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 16:10
     

    grinning smiley Budul a příští týden mají mát ještě nějaká světýlka grinning smiley smoking smiley . Já jak jsem s rampouchy dorazila domů, tak jsem také hned zkoušela, jak svítí thumbs down .

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 16:20
     

    Missi, se světlýlkama končím, mám jich doma interiérových několik, hvězdy z Ikea atd. Chtěla jsem jenom ty venkovní na terasu, to si jako bývalé panelákové dítě fakt vychutnám. Snad kvůli nám nebude mít dědina kolísavé napětí grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 04.11.2013 17:28
     



    Anavi napsal(a):

    budul, poslední dobou mi to připadá lepší, asi toho berou víc, takže i odpoledne občas něco ještě je... ale jinak je bitka v pondělí a ve čtvrtek ráno celkem tradiční záležitost smiling smiley. Mě mrzí, že mi teď nosej letáky až v neděli večer nebo dokonce v pondělí, takže jsem te´d prošvihla třeba zateplené džíny pro kluky sad smiley. Dneska tam mrknu, ale jelikož byly za 249 Kč, myslím, že nebude ani kus.

    Anavi, ale ty džíny mají až od příštího pondělí 11.11. winking smiley

    [www.lidl.cz]

    A leták lidlu si zásadně prohlížím na netu, ani si nemusíš nic nechávat zasílat. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.