sobota 20. dubna, 13:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Lennka
Status:

Vánoční osvětlení

Datum: 18.09.2008 15:50
 

Já vím, že mě nebudete mít asi rádi, když zmíním téma Vánoce grinning smiley Ale už druhým rokem marně sháním osvětlení na stromeček, decentní, něžné smiling smiley A v prosinci už nic neseženu. Nemáte prosím někdo tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456 | další
    Aktuální stránka: 4 z 6
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 08:17
     

    Deni, nebude na fasádě, ale bude viset na terase winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční osvětlení

     
     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 08:27
     

    to je fuk thumbs down . My máme už pár let toho svítícího soba, dětem teda tvrdím, že je to jelen stydlin smiley , tady přece sobi nežijí nono smiley a loni dostal chlap za úkol koupit LEDky na stromek. To, co přitáhl od Vietnamců (prej ani v jednom elektru už nesehnal, no, nevím nevím), bych označila spíš za lasery, kterými se operuje oční rohovka. To je tak hnusné ostré světlo, myslím, že ani nejde vypnout to psychedelické blikání. Risknu skon toho epesního řetězu a dám ho na minismrček ven. Jelen mi snad promine. A toť naše exteriérová vánoční výzdoba pro letošek drinking smiley .

     

    Nejlepší je tchán, jak mu roste stromek před barákem, každý rok přikoupí nový řetěz, pokaždé zásadně úplně jiný. Už tam má tři různé, to je dekorace thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 08:44
     

    V pondělí v LIDLU - [www.lidl.cz]

     

    Denisko, náš soused zase dal velmi kvalitní řetěz před lety na thujku (je to dvoukmen, takže mírně šišatá) a nesundal ho. Asi tři roky byla světýlka vidět, kupodivu i svítila thumbs down . No a nyní plní funkci jako vázací drát....prostě je to v tom zarostlý. grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 08:49
     

    Já si na ty sobíky se sáněma moc nepotrpím nono smiley rampouchy a dost, maximálně jsem ještě přemýšlela o něčem na venkovní truhlíky

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 09:01
     
    dsc_0733.jpg

    na ten Lidl jsem taky koukala, zapomněla jsem vám napsat - uvažuju o tom řetězu na stromek, když ho furt nemáme eye rolling smiley . Missi, tomu říkám recyklace grinning smiley

    Budul, já taky ne, ale holka ho tenkrát obdivovala v letáku. Tak jsem jí ho koupila. Ale je to jenom to zvíře, bez saní grinning smiley . I tak měl u děcek z okolí velký úspěch love smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 09:18
     

    Jak je ten sob velikej? eye popping smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 09:30
     

    máme co dohánět grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 10:02
     

    Missi, já nevím, ty parohy mám tak nějak ke kozám, jestli si dobře pamatuju. Pro dvě koťata dobrá prolízačka. Loni mu kočky přehryzaly přívodní kabel.

    Budul, to tyhle ambice fakt nemám grinning smiley. Stačilo by mi olemovat něčím střechu, nebo aspoň štít, který je vidět od příjezdovky. A do budoucna decentní stromek. Až jelen umře, dalšího nepořídíme smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Deniska (01.11.2013 10:04)
     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 10:12
     



    Deniska napsal(a):

    Pro dvě koťata dobrá prolízačka. Loni mu kočky přehryzaly přívodní kabel.

     


    statečný sobík grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 10:38
     

    [www.lidl.cz]

     

    z té nabídku Lídlu je dobré tohle, já už to mám pár roků na vnitřním parapetu a dělá to parádu thumbs down

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 10:51
     

    na ten jsem právě koukala - máme malý byt = malý stromek, ale teď se dívám, že jsou na tom i ozdobičky. Potřebuju jen světelné body, zdobíme papírovým řetězem, ořechy atd., to by mi špetilo winking smiley . Myslím, že i Hornbach měl v letáku slušnou nabídku LED světýlek

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 01.11.2013 18:09
     

    Missi dík za ten Lidl thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 02.11.2013 15:11
     



    Deniska napsal(a):

    Missi, já nevím, ty parohy mám tak nějak ke kozám, jestli si dobře pamatuju. Pro dvě koťata dobrá prolízačka. Loni mu kočky přehryzaly přívodní kabel.

    Budul, to tyhle ambice fakt nemám grinning smiley. Stačilo by mi olemovat něčím střechu, nebo aspoň štít, který je vidět od příjezdovky. A do budoucna decentní stromek. Až jelen umře, dalšího nepořídíme smoking smiley

    My máme takto olemovaný dům bílým světelným lanem, už dost roků, je to tam pořád a super. Neblikáme, pouze svítíme. Kdysi jsme tady svítili jako jediní, od té doby té výzdoby výrazně přibylo, nebo spíš jsme hodně překonaní ve výzdobě. Ale mně se ty moc svítící a blikající domy nelíbí. Spíš světýlka symbolicky winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 03.11.2013 17:59
     

    budul, ty se mi líbí moc!

    budulinkova napsal(a):

    [www.t-zbozi.cz]

     

    tak jsem si dneska objednala tři sady thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 03.11.2013 19:33
     

    Holky a nemají zítra v Lidlu ty samý? Jen o něco levnější.

    Taky jsem na ně koukala, že bych je koupila před barák. A chlap mi povídá, " Už tě to zase bere? " grinning smiley

    [www.lidl.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.