pátek 29. března, 11:47 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: kuratko.m
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

vánoční kaktus

Datum: 03.12.2007 13:34
 

Ahoj,

já jsem nikdy vánoční kaktus neměla - až letos.

Sem si ho koupila v obchoďáku za pouhých 39,- korun. Má hodně poupat a už se začínají malinko rozvíjet. Tak jsem zvědavá, jestli mi pokvete i příští Vánoce.

Jestli ho "neumořím" hihi.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Rajska
    Status: začátečník

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 19:29
     

    Ivi, kaktusy parádní,nádherné barvičky flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: vánoční kaktus

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 19:35
     

    To je opravdu nádhera fandím vánočním kaktusům flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:02
     



    balanclady napsal(a):

    To je opravdu nádhera fandím vánočním kaktusům flower smiley flower smiley flower smiley

    To jsou velikonoční, jsou jenom ve špatné diskuzi, velikonošní tu není grinning smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:11
     

    Když si zadáš velikonoční i vánoční kaktusy na googlu tak v obrázcích je to taky pomíchané :-), já vždycky zapomenu jak to je, podle čeho se to pozná. Doma jsme říkali velikonoční fylocactusům.

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:19
     

    Vánoční má lístky jakoby s rohama, velikonoční má spíš obloučky. Květy vánočního jsou jakoby poschoďové, velikonoční má hustou hvězdičku smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:30
     

    Musím si k tomu vymyslet nějakou pomůcku asi že velikonoční má listy jako vajíčko a vánoční poschoďovej květ jako stromeček grinning smiley smoking smiley. Skleroza je svině.

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:34
     

    Jajo, pořiď si obojí a kvetení tě naučí nono smiley . Pošlu ti řízečky, jestli chceš confused smiley smiling smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:37
     

    Dneska na tý vístavě také měli katusy vánoční ale né ty vaše barvy ani ty velikonoční koukala jsem po nich.

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 12.04.2013 20:38
     

    Já jich pár mám tady od holek teď se chystají 3 velikonoční kvést. Tak až pokvetou, když tak bychom vyměnily podle barev jo?

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 13.04.2013 09:27
     
    p4130259.jpg

    Ivik to je velionoční kaktus? Já že jsou rozdílný neš ten vánoční tet jsem naně koukala.Jinak ten jsem kupovala jen za 1 Kč spinning smiley sticking its tongue out Škoda že neměli jiné barvi sad smiley .

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 13.04.2013 13:55
     

    Radko, vypadá jako velikonoční. V každém případě to byla dobrá koupě thumbs downPodle květu to bude úplně jasné, bude vidět i barva, časem ti pošlu třeba jiné barvy smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 13.04.2013 13:56
     



    jaja99 napsal(a):

    Já jich pár mám tady od holek teď se chystají 3 velikonoční kvést. Tak až pokvetou, když tak bychom vyměnily podle barev jo?

    Určitě, měním ráda smiling smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 14.04.2013 01:55
     

    Velikonoční je , má lístky zaoblené, , vánoční má lístky rohaté.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 14.04.2013 09:21
     
    s6302085.jpg

    Nemusí být vždy pravda, s těmi oblými lístky - náš babičkovský, původní, dávný, vánoční, má lístky zaoblené winking smiley

     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: vánoční kaktus

    Datum: 14.04.2013 09:24
     

    ivik dobře děkuji.babkaelo moc krásnej thumbs down .Snad třeba také ještě seženu Ale oranžový není k mání sad smiley omrknu i zahradnictví uš víkm kde náké jsou.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.