čtvrtek 25. dubna, 01:15 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: pavl23
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční dekorace

Datum: 03.11.2006 10:58
 

Ahoj,

 

už máte připravené nějaké Vánoční dekorace?

Pochlubte se...

Já letos nějak nemůžu chytit inspiraci...

 

díky smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 15
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 12:48
     



    iriska napsal(a):

    Jak nad topení? Oni chtějí teplo? Mě vždy do Vánoc opadají a to je mám na okně v kuchyni sad smiley

    Irisko jo,vloni v Polopatě to říkali,ale mě taky opadala a sestra ji měla normálně v pokoji a měla ji dlouho krásnou.Tak já nevím....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční dekorace

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 13:05
     

    No vždy, když jsem kupovala v květince, tak paní pečlivě balila a říkala, že nemají hlavně nastydnout a být v průvanu, na stálém místě v teple, nepřelívat, pak vydrží dlouho, i do jara. Když vidím v marketech, jak sundávají ochrané folie a bez zabalení prodávají, ty dlouho nevydrží i přes péči.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 13:45
     

    Měla jsem jednu asi tři roky nebyla už krasavice ale keř kvetoucí na každém konci větývky maličkou hvězdičkou.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 17:41
     

    Dřív jsem měla hvězdu i 2 roky,sice ten druhý rok už to nebylo ono,byla krásně olistěná,ale ty červený listeny jsem měla menší.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 19:11
     
    v.h.2.jpg

    Irisko, mám to takhle. Uměla bych si to představit s nějakými vytvořenými podstavečky ale to bych se asi od dědka nedočkala. Takže jsem použila obrácený květináč a na něm stojí ty hvězdy. Jinak se mi nepodařilo je tady uchovat. Na sídlišti jsem problém neměla.Podotýtám, že topíme tepelným čerpadlem kontinuálně celý den a radiátory nejsou rozpálené. Není důvod.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 19:18
     

    Regino, máte čerpadlo jo? Můžu se ptát? Máte jaké vzduch, voda nebo zem? Lituju, že nejsem mladší hned bych do něj šla, ale neměla bych kde mít ten výměník (nebo jak se to jmenuje) tady by to chtělo velké stavební úpravy. Máte dost teplo i ve velkých mrazech, Když bývaly:-)

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 20:04
     

    Jajo,ve starých domech to není úplně takový hit jak to vypadá nebo se to prezentuje. V energeticky pasívních domech je to daleko výhodnější. Máme vzduch, pořizovali jsme to mnohem později než jsme sem přišli, takže velké kopání by nešlo.Teplo jsme zatím měli vždycky i když tu jsou vysoké stropy, stavba nezateplená, okna částečně opravená ale původní. Dělal nám to známý, spíš do toho dědka zblbnul. Není to úplně tak, aby to bylo nejefektivnější, nepředělávaly se radiátory a nedávaly širší trubky. Výhodou je, že je ostatní spotřeba elektřiny v nižší sazbě pro TČ ale jak je to tu se vším, nejdřív je to ekologické a žádoucí, pak když se to trochu rozjede, tak je to sice ekologické ale sazby se začaly sbližovat. Částečnou výhodou je, že jsme odhlásili plyn, takže člověk platí jen jedny sazby za jističe a stálé poplatky. Ve dvou místnostech jsme ponechali stará, vysoká kachlová kamna. Takže člověk není úplně odkázaný na elektřinu.

    Určitě bych to považovala za velmi dobrou věc v novostavbách k tomu přizpůsobených, Ve starší zástavbě je to s otazníkem.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 21:20
     
    img_20211119_130056.jpg
    Další fotografie:

    Letos jsem taková nějaká nespokojená. Přitom jsem si pořídila takové pěkné truhlíčky.

    Ten jeden mám pro bráchu k narozeninám. Ty dýně přijdou pryč a budou tam andělé. A ještě nějaký svítíčka na stromek, ale až o víkendu. Bude první advent. Možná ještě spáchám jeden truhlík s větvema. Jsem letos inspiračně " vyždímaná " eye rolling smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 22:18
     

    Máš to pěkný thumbs downto dovymyslíš winking smiley, čemeřici se u tebe daří thumbs down , já dostala včera velký trs jmelí s kuličkama, snad moc neseschne, vloni to dost seschlo a padalo., ale to mám taky na hřbitov....věnec na dveře ještě nemám, zatím se kurýruju.. materiálu venku mám dost....

    stejně jsem zjistila, že inspiraci mám furt stejnou, vracím se k osvědčenému, jsem konzerva grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 24.11.2021 08:05
     
    keramika.jpg

    Gabco, máš to hezký. A třeba inspirační exploze přijde s nějakým kouskem, který objevíš. Většinou to tak mívám. Letos jsem měla namyšleno ale zhatil mi to covid. Koupila jsem v práci od postižených z ústavu takové keremické zapichovací stromečky a kostelík. Ještě měli mít nějaké další věci v podobném stylu. Chtěla jsem do truhlíkú ke chvojí zapíchat jako krajinku. Kvůli covidu se neprodává.Když jsem nějaké věci od nich naaranžovala a povedlo se, poslílala jsem jim fotky. Postižení mívali vždycky radost. Tak snad třeba příští rok.Truhlíky s bramboříky jsem už napůl rozebrala, bramboříkům by asi už bylo moc zima.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (24.11.2021 08:09)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 24.11.2021 14:08
     

    Gabi ty truhlíky jsou paradní spinning smiley sticking its tongue out

    Já jsem si včera koupila betonový květináč, obal.Tak ještě dodekorovat

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 24.11.2021 14:13
     
    img_20211124_135340.jpg
    Další fotografie:

    Regi, ty zápichy budou vypadat moc pěkně, žádná barevná divočina. thumbs down

    Ty moje truhle taky vyrábí nějaký spolek postižených.

    Kordul, Alenko, díky.

    Včera mi přišla lucerna, co jsem objednala. Ale dám ji kamarádce, na ven je dost malá a drahá na to, aby ji někdo šlohnul.

    Ona má za plotem dva psy, by si nikdo nedovolil. Max ten pes, že by ji ožužal. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 25.11.2021 09:00
     

    Krásný, ty zápichy-stromečky jsou kouzelný love smiley, ty truhle pochopitelně taky. thumbs down

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 25.11.2021 21:10
     

    Gabčo, mrkni na stránky fb Mikan zahradnictví, ty to máš ráda winking smiley má tam inspiraci krásnou, až na ceny smiling smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 25.11.2021 21:43
     



    alenak napsal(a):

    Gabčo, mrkni na stránky fb Mikan zahradnictví, ty to máš ráda winking smiley má tam inspiraci krásnou, až na ceny smiling smiley

    Aleno mohu potvrdit. U Mikana má každý rok krásně udělané vánoce, ale ty ceny.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.