středa 24. dubna, 09:26 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: pavl23
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční dekorace

Datum: 03.11.2006 10:58
 

Ahoj,

 

už máte připravené nějaké Vánoční dekorace?

Pochlubte se...

Já letos nějak nemůžu chytit inspiraci...

 

díky smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 29.12.2019 10:34
     



    alenak napsal(a):

    Moc pěkné thumbs down , krásné zdobení. flower smiley

    U nás se ustálilo zdobení s chryzantemkama, zkoušela jsem i orchideje, vrátila jsem se k chryzantémám, které vydrží nejdéle svěží. Zajímavé je, že celý rok např. v Lidlu se dají koupit a teď asi po 3roky tam mají jen růže, gerbery nebo tulipány. Tak chodím v HK do maličké květinky u hřbitova, výborně zásobené. winking smiley

    Aleno, taky jsem si toho v Lidlu všimla. Ale teď mívá chryzantemky Kaufland nebo Tesco. A po zkušenostech z krámu bych řekla, že jsou to vděčné kytky i když je spousta lidí vnímá jako pohřební.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční dekorace

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.01.2020 19:08
     
    81481918_471998260391781_7126967266674999296_n.jpg

    Sice až po Vánocích, ale dorazila mi dekorace, ze které mám radost.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.01.2020 19:12
     



    Majka napsal(a):

    Sice až po Vánocích, ale dorazila mi dekorace, ze které mám radost.

    Pékné , tím múzeš dělat parádu celý rok.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.01.2020 19:16
     

    Majko, někde jsem na to koukala v nabídce. Teď vidím, že je to fakt hezké, asi neodolám.

     
  • Autor: dodinek
    Status: nováček

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.10.2021 12:55
     

    Vánoční dekorace, jako jsou například různé svícny, nebo adventní věnce přírodní moc neřešíme, protože je máme v umělé podobě. Jedině vánoční stromek máme vždycky přírodní, tam je to potřeba, už pro tu vůni..za nejzásadnější ale považuji vánoční osvětlení, které přeci jen dodá top atmosféru..už pár let používáme LEdky, které stačí jen vytasit, správně nainstalovat a rozzáříte interiér i exteriér domu:

    [www.nastrojan.cz]

     
  • Autor: dodinek
    Status: nováček

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 19.11.2021 10:10
     

    Vánoční dekorace a světýlka do okna už máme připravené a spuštěné. Kromě klasických světýlek jsme letos použili i takové moc hezké sněhuláčky, kteří nadchli hlavně děti. Můžete si u nich nastavit různé rychlosti blikání a také se mění barvy-

    [www.magichome.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 19.11.2021 10:36
     

    Tak z blikání a měnění barev bych skočila z okna, to bychom mít nemohli. To mi vadí i od sousedů 200m daleko

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 19.11.2021 10:40
     


    já nejradši příjemně bílou - ani tu do modra, ani do žluta, prostě příjemný střed a neblikající... to mám po bytě všude. Ale nechápu, jak někdo může mít tu "barevnou nesmyslnost" třeba v kuchyni a bliká mu to od časného odpoledne až do večera. To bych asi měla u vaření tik. winking smiley grinning smiley

    jaja99 napsal(a):

    Tak z blikání a měnění barev bych skočila z okna, to bychom mít nemohli. To mi vadí i od sousedů 200m daleko

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (19.11.2021 10:41)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 19.11.2021 11:01
     

    Barevné blikání mi taky dost vadí, to je po vánoční pohodě a spíš to vypadá na nějaký brzký psychický problém.

    A taky mi přijde škoda, že toho tolik svítí a bliká už teď, advent přece začíná příští víkend, je to taková degradace svátků. I ty mají přece své "agrotechnické" lhůty a ty lhůty mají svůj historicky podložený důvod (tedy vánoční výzdoba od adventu do Tří králů). Asi už se neumíme na něco těšit a hlavně vyčkat na tu pravou chvíli.

    To je jako kdybych slavila narozeniny pro jistotu už teď, i když je mám v lednu. thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (20.11.2021 09:10)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 19.11.2021 12:33
     

    Svátky mají v dnešní době hlavně "byznys" lhůty jako všechno. thumbs up angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 21.11.2021 21:50
     
    v.h.1.jpg
    Další fotografie:

    Taky už jsem se předběhla a pořídila vánoční hvězdy. Zatím nemrzne, tak doufám, že vydrží. Vloni jsem je na radu Aleny dala nad topení a krásně držely. Tak doufám, že to nebyla náhoda.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 21.11.2021 22:15
     

    thumbs down flower smiley, vybrala jsi nádherné. Už jsem po nich pokukovala, hlásí zimu a tj. blbé na převážení, nastydnou /jako já, jela na trnky na kole a teď ztrácím hlas a kurýruju se, ani nemám ještě růžičky přiházené...za blbost se platí...

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 22.11.2021 17:37
     

    Regi,krásné hvězdy.Já letos ještě nemám,sice jsem vloni říkala,že už nic,ale asi jo.

     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 11:19
     

    nádhera thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 23.11.2021 11:43
     

    Jak nad topení? Oni chtějí teplo? Mě vždy do Vánoc opadají a to je mám na okně v kuchyni sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.