čtvrtek 18. dubna, 14:09 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: pavl23
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční dekorace

Datum: 03.11.2006 10:58
 

Ahoj,

 

už máte připravené nějaké Vánoční dekorace?

Pochlubte se...

Já letos nějak nemůžu chytit inspiraci...

 

díky smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 15
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 18:48
     

    Berdo, ten andílek je love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční dekorace

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 20:38
     

    Andìlka jsi dobře nakoupila, je moc pěkný

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 20:42
     

    Berdo, mně se líbí ten stromeček s otisky vánočních motivů. thumbs down

     

    Irisko, už jsem to leckde viděla, jak se to z těch papírků dělá. Teoreticky snadné, ale musí to být děsná piplačka a taky musí být fantazie, aby se z obyčejných koleček udělaly pěkné motivy.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 20:50
     
    48407350_2379464792081807_8283794893713702912_n.jpg
    Další fotografie:

    Já už mám zákaz něco kupovat. Cetek mám, že se mi to ani nevejdfe na okno. A že mám prasecky široký parapety. grinning smiley

    Dneska jsem dostala dalšího anděla. Těch není nikdy dost, že jo Berdo? grinning smiley thumbs down

    A ukázka, co jsme dnes odpoledne vyráběli se synátorem na dárky. Docela jsme si u toho vyhráli. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 20:52
     
    fokus.jpg
    Další fotografie:

    Irisko, výborná koupě.

    Berdo, nakoupilas taky moc hezky.

    Já dneska proběhla náměstím. Ani jsem nevěděla, že jsou vánoční trhy. Takže jsem si nenechala časovou rezervu. Taky jsem podpořila centrum sociální rehabilitace. Hodně pracují s lidmi s duševními poruchami. Jen jsem to rozbalila, musel to přijít zkontrolovat Goméz. Docela jsem litovala, že neměli dva jakoby obrácené k sobě. Aby se zavěsili symetricky a koukali na sebe. Prodávajícím jsem to dala jako podnět pro příští rok. smiling smiley Chtěli za něj 50Kč.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 20:54
     

    Regino, andělíček krásnej a ta cena neskutečná. Hned bych si takového taky koupila (a toho symetrického k němu bych taky postrádala).

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 21:11
     

    Spike, cena mě taky docela šokovala. Vzala jsem ještě jednoho, i když ne obráceného. Použiju jako dárek. Ať mají aspoň na další materiál na tvorbu.

    Měli jsme v práci jednu kolegyni. S bipolární poruchou. Se sociální rehabilitací po velké dekompenzaci začínala právě u nich, pak byla u nás v kuchyni asi dva roky na závodní jídelně. Teď se vrátila k původní profesi zdravotní sestry. Dala se hodně dohromady. Doufám, že jí to na novém působišti vydrží.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 13.12.2018 21:45
     

    Regino,taky pěkný andílek,takové tu taky měli.

    Gabčo hezky jste si hráli.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 12:11
     
    48386996_10211131589959829_1437161688636850176_n.jpg
    Další fotografie:

    Moje andělská skupinka. Mám jich docela dost v různých provedeních. Ta šitá andělka mi přišla včera.

    Betlém je už dost starý, některé figurky trochu oťuklé, jak si s nimi vnučky hrály. Já jsem vždycky pracně rozmístila všechny figurky, ale po chvíli už byly zase na jedné hromadě, protože vnučky neodolaly a braly to jako výbornou hračku s mnoha možnostmi přesunu i hry. grinning smiley

    Cesmína je živá, jen ty plody jsou tam přilepené umělé. Jsem zvědavá, jestli mi poroste i dál. Dala bych ji ráda do zahrady.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (14.12.2018 12:14)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 14:11
     

    Šitá andělka je moc pěkná... od koho máš? Babouka?

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 15:17
     

    Spike, thumbs down Máš vystaráno. Andělská skupina má asi osvětlení, co vidím. Co tam máš? Já přemýšlela nad Andělkou z Berouna. Je hodně velká. Svíčka by tam byla jako nic. Uvažovala jsem, ještě jsem nezkusila,strčit dovnitř nějaký kratší svítící řetěz.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 17:26
     
    48381375_2073538956026148_5831202129125048320_n.jpg



    Anavi napsal(a):

    Šitá andělka je moc pěkná... od koho máš? Babouka?

    Věrko, určitě je to z FB přes stránky dekorace Eluš, viď? Poznám její rukopis. Má je vymakaný. love smiley thumbs down

    Objednávala jsem u ní pro ségru, a sobě na jaře zajíce. Taky moc pěkný.

    [www.facebook.com]

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 17:39
     

    Gabčo, přesně tak. Právě od tebe tady je ten tip na Eluš. Sleduji ji a teď jsem se konečně odhodlala něco objednat. Mám ještě jednu, ta bude jako dárek pro švagrovou. A mám i ty malé andílky, ty připevním na dárky.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 14.12.2018 17:41
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Spike, thumbs down Máš vystaráno. Andělská skupina má asi osvětlení, co vidím. Co tam máš? Já přemýšlela nad Andělkou z Berouna. Je hodně velká. Svíčka by tam byla jako nic. Uvažovala jsem, ještě jsem nezkusila,strčit dovnitř nějaký kratší svítící řetěz.

    Nědy do ní dávám čajovou svíčku, ale mám je v ložnici, tak jsou bez dozoru a bojím se, aby mi nechytla záclona. Dnes jsem koupila řetěs s ledkami a propletla jsem ho všemi 3 andílky. Ještě to okouknu zvenčí, jestli je to ok.

    Já je plánuji do zahrady, ale až budu mít novou. Tady není vhodné zákoutí a taky je to tu moc na ráně a lehce přístupné, asi by je brzy někdo ukradnul.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 16.12.2018 17:15
     
    48394982_10211145143258653_9181421888683900928_n.jpg
    Další fotografie:

    Na první adventní neděli zapalujeme první fialovou svíčku, tzv. svíci proroků. Tato svíčka je památkou na proroky, kteří předpověděli narození Ježíše Krista.

    Na druhou adventní neděli zapalujeme druhou fialovou svíčku, tzv. betlémskou, která reprezentuje lásku a představuje Ježíškovy jesličky.

    Na třetí adventní neděli zapalujeme růžovou svíci, tzv. pastýřskou, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce a adventní období získává slavnostnější ráz.

    Na čtvrtou adventní neděli zapalujeme poslední fialovou svíčku, tzv. andělskou, která představuje mír a pokoj. Čtvrtá adventní neděle může připadnout na Štědrý den.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil SPIKE (16.12.2018 17:35)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.