pátek 19. dubna, 01:01 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Šikovné ručičky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Šikovné ručičky
Diskutujte! Tvoříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: pavl23
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Vánoční dekorace

Datum: 03.11.2006 10:58
 

Ahoj,

 

už máte připravené nějaké Vánoční dekorace?

Pochlubte se...

Já letos nějak nemůžu chytit inspiraci...

 

díky smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 15
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 15:11
     

    Bosk, chce to fakt kupovat už v listopadu, dokud nemrzne. Ale ne jen ten den, co ji kupuješ, ale celkově.

    Může jim totiž nastydnout při převozu, při naskladnění, atd. Nevím jak u vás, ale třeba u nás mají kytky v lidlu hned za dveřma, takže tam na ně někdy dost táhne.

    Já ji kupovala taky před 14 dny, ale to u nás ještě tak nemrzlo.

    Jsou to hold choulostivky no...Někdy to vyjde a někdy hold ne. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční dekorace

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 15:24
     

    Gábi,to už je pár let po sobě,že se mi tak nedaří.Hvězdu mívám každý rok už nejmíň 20 let a vždycky se dařilo a to jsem kupovávala 4ks,pro kamošku,oběma maminkám a sobě.Nesla jsem je z květinářství zachumlané v papíru.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 16:10
     

    Hlavně ne průvan, to ofouknou, když něco kupuju v superhyper, tak si sama balím - naberu v pečivu sáčky a na to igelitové, nikdo mě neomezoval.....

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 19:32
     

    Koupila jsem si jednu malou, dostala jsem od vnoučka další malou a od kámošky malou cesmínu. Tak se těším, jak mi to vydrží do Vánoc winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 21:09
     
    img_20211205_194941.jpg
    Další fotografie:

    takhle to je nic moc,

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (06.12.2021 09:39)
     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 05.12.2021 22:40
     

    Tady zatím hvězdy drží. Ještě je asi dobrý už při koupi koukat, jestli je nemají přelitý. V pátek jsem slídila v OBI. Zlevňovali tam nějaký starší a ty byly vyloženě suchý a le vypadaly nejlíp. Jak je zalejou a ještě je průvan, myslím, že je to závěrečná.Ale kolikrát jsem si říkala, že už je kupovat nebudu ale nikdy jsem neodolala nakonec. eye rolling smiley

    Já mám letos adventního čuníka místo věnce.Krásně všechny postupujete s výzdobou. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 07.12.2021 09:24
     

    Regino, to prasátko-svícen je suprový! love smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 07.12.2021 12:12
     



    bosk napsal(a):

    Gábi,to už je pár let po sobě,že se mi tak nedaří.Hvězdu mívám každý rok už nejmíň 20 let a vždycky se dařilo a to jsem kupovávala 4ks,pro kamošku,oběma maminkám a sobě.Nesla jsem je z květinářství zachumlané v papíru.

    Oni to můžou chvíli nechat stát někde v průvanu, při nakládce, projeví se to až doma.

     
  • Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 08:46
     

    Spike, dík. Čuník je jako většina posledních zdobících kousků nákupem dcery. Bydlí u přítele, není tam nějak moc mísa, je to architekt a řekla bych, že má na zdobné třeba sezonní prvky v bytě náhled jako architekt vily Tugendhat, kdy s ním musela majitelka konzultovat i kobereček v dětském pokoji, jak nám vyprávěli jako perličku při prohlídce vily Tugendhat.Nejlépe nic. Zajímavý je ovšem pohled třeba na svlečené šatstvo a jiné odložené kusy, ty v interiéru neruší. grinning smiley grinning smiley Takže co se jí líbí a nezdrží se nákupu, dostanu já. Nebo se časem implantuje i do toho bytu. Ve stylu narušené žuly padajícími kapkami. Teď tam snad svítěj nějaký domečky. grinning smiley 

    Nejvíc by se mi líbil na chalupě, tam ovšem kraluje dědek a tam mám zase stopku, nebo částečnou stopku, já.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 08:47
     

    grinning smiley hezky jsi to popsala thumbs down

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 10:26
     
    20201223_204744.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem zjistila až jsem chtěla nazdobit před domem na vánoce že mě někdo odcizil vánoční dekorace z pod pergoly. Ty cihlové dekorace s hvězdičkami 6 ks angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 10:56
     

    Tak tohle fakt nechápu.

     

    Oni lidi jsou zvláštní. Roky se starám o obecní plac. Pořád jsem si pochvalovala, že to tam je pěkné a nikdo si nedovolí tam nic ničit. Letos jsem nestačila zírat... skoro jsem to obrečela, ale pak jsem nad tím mávla rukou. Někomu to asi vadilo, že tam jsou keříky, tak vše olámal... kdyby to aspoň vzali nůžkama.. ale tohle bylo, jak když to někdo vezme mačetou. Nechala jsem to být, uvidím, jak se to na jaře probere a vzpamatuje. Ale člověku je to líto a nechápu, co na tom komu vadí. confused smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 11:06
     

    Magusko, zrovna jsem viděla v tv, že lezou zloději i do zahrad a kradou vánoční výzdobu, taky výzdobu v obcích - a pak to asi prodávají dál. angry smiley thumbs up

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 11:26
     

    lidi jsou swině. kradou i na hřbitovech .. dcera koupila krásnou dekoraci na Dušičky- srdce z proutí dozdobené umělými květinami . -- no jasně ... už není . a stálo to přes 300kč-

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vánoční dekorace

    Datum: 08.12.2021 11:30
     

    hmm- kapkama narušená žula.. dobré spinning smiley sticking its tongue out smoking smileypozdravuju Klárku love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Šikovné ručičky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.