středa 24. dubna, 13:24 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Valentýn

Datum: 14.02.2010 09:26
 

Přeji hezkého Valentýna všem weekařkám a weekařům. Dnes je svátek zamilovaných.smiling smiley

Člověk by měl být pořád zamilovaný,... to je důvod proč by se neměl nikdy ženit.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 17:15
     

    Já proti valentýnu nic nemám. Pokud si lidi neuměj vyznat lásku běžně a donutí je k tomu Valentýn, tak je mi to fuk i kdyby to bylo svatýho Prdeláče, hlavně že si to přiznaj grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Valentýn

     
     
  • Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 17:22
     


    skrblice napsal(a):

    Rame, on ten svátek vypadá jako HAM,mami..... že by taky o žrádle? No a jsme u toho, zase láska a žaludek grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Ikdyž v tomto případě Japonci ládujou psychično.... jéžíšíííí to je děsnej patvar.... ale není sprostej, to néééé.... dyť to ani neumím spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out. Ale jako nápad není špatnej.... ikdyž tady ti rapli zelení mají svůj svátek hanami od jara do podzimu. Se kochají furt.... já se taky kochám, ale ještě nedosahuji jejich kvalit, jsem teprve začátečnice. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Soni,mě to zas připadá jako Hana mi. Co Hana mi, není vyjádřeno. Ale to už známe, je to podobný jako Národ sobě.

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 19:56
     

    Taky proti Valentýnovi nic nemám,ale ten můj chlap mi dává lásku najevo pořád,takže k tomu žádný svátek nepotřebuje thumbs down love smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 19:56
     

    Ivko, kde je takový "model" k dostání? please smiley winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 19:58
     


    Blb napsal(a):

     

    Pajamaja napsal(a):

    Valentýn...nééééééééééé thumbs up

    Máš u mě pusu, jestli se někdy potkáme. Na co Valentýna, máme Máchu! To je pořád řečí o národní hrdosti a vlastenectví. Přitom se stále víc amerikanizujeme, nehledě na fakt že Američan je jen lépe oblečený Rus.

    blbísku, taky je nemám ráda, ale jsem s tímto názorem poměrně osamocena smiling smiley

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 20:01
     


    Anavi napsal(a):

    Ivko, kde je takový "model" k dostání? please smiley winking smiley


    na Mělníku grinning smiley winking smiley ......ale hledala jsem dlouho grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 22:27
     

    Valentýna neslavíme. Jsem ráda, když mi odcestuje a jsem ještě radši, když se vrátí celý a nepochroumaný zpět. Už se těším na prvního máje. O pusu pod rozkvetlým stromem se nenechám ošidit. Ovšem letos bude pusinkovat i malou "já taky!!!" grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 22:30
     


    Blb napsal(a):grinning smiley grinning smiley

    Soni,mě to zas připadá jako Hana mi. Co Hana mi, není vyjádřeno. Ale to už známe, je to podobný jako Národ sobě.

    a cože se to ode mne očekává? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 15.02.2011 06:09
     

    Tak mě včera dostala "hláška" jednoho posluchače rádia Impuls.... na dotaz, zda slaví Valentýna, odpověděl...kytku a srdce té své donesu, až mi upeče krocana na Den díkuvzdání a oslaví se mnou Den nezávislosti smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 15.02.2011 11:46
     


    skrblice napsal(a):

    Sakra, asi už není zamilovanej....no jo, mi to došlo teprve až teď.... ale jinak mě prej miluje, to když má velkej hlad. Před chvilkou jsem mu donesla z lásky ohřátou polívku až do postele... má tam teď svůj trůn, co začala olympiáda. Jojojo, co se mnou udělal Valentýn spinning smiley sticking its tongue out


    Skrbli, teď jsem někde četla článek o panu Plzákovi, říká tam, že největším vyznáním lásky ženy muži je, když řekne "sněz si to, dokud je to teplý". To ostatní jsou prý jen zbytečný kecy. A vlastně má pravdu, starost o plný žaludek něčím dobrým a teplým je největší důkaz lásky a starostlivosti o toho svýho milovanýho. grinning smiley Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 15.02.2011 17:17
     


    wzteklina napsal(a):

    Tak mě včera dostala "hláška" jednoho posluchače rádia Impuls.... na dotaz, zda slaví Valentýna, odpověděl...kytku a srdce té své donesu, až mi upeče krocana na Den díkuvzdání a oslaví se mnou Den nezávislosti smiling smiley

    Mě dostala zcela jiná hláška jiného posluchače. Na dotaz moderátora: A co dostane manželka od tebe? totiž poznamenal: No vzhledem k tomu, že má ráda HNĚDOU barvu.... eye rolling smiley Chudák ta pani... Napadá mě totiž jen jedna věc, kterou měl asi na mysli ... stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 15.02.2011 17:18
     


    SPIKE napsal(a):

     

    skrblice napsal(a):

    Sakra, asi už není zamilovanej....no jo, mi to došlo teprve až teď.... ale jinak mě prej miluje, to když má velkej hlad. Před chvilkou jsem mu donesla z lásky ohřátou polívku až do postele... má tam teď svůj trůn, co začala olympiáda. Jojojo, co se mnou udělal Valentýn spinning smiley sticking its tongue out


    Skrbli, teď jsem někde četla článek o panu Plzákovi, říká tam, že největším vyznáním lásky ženy muži je, když řekne "sněz si to, dokud je to teplý". To ostatní jsou prý jen zbytečný kecy. A vlastně má pravdu, starost o plný žaludek něčím dobrým a teplým je největší důkaz lásky a starostlivosti o toho svýho milovanýho. grinning smiley Věra

    Tak to jsem ráda, je vidět, že mám své děti OPRAVDU ráda. Ale kluci mě za tu větu slýchanou každý víkendový oběd tak pětkrát asi moc rádi nemaj grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 15.02.2011 17:35
     

    Anavi, vydrž, to teprve ocení, musí do toho dorůst.

     

    A to hnědé byla určitě čokoláda! grinning smiley smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (10.02.2018 17:40)
     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Valentýn

    Datum: 16.02.2011 00:06
     


    SPIKE napsal(a):

     

    skrblice napsal(a):

    Sakra, asi už není zamilovanej....no jo, mi to došlo teprve až teď.... ale jinak mě prej miluje, to když má velkej hlad. Před chvilkou jsem mu donesla z lásky ohřátou polívku až do postele... má tam teď svůj trůn, co začala olympiáda. Jojojo, co se mnou udělal Valentýn spinning smiley sticking its tongue out


    Skrbli, teď jsem někde četla článek o panu Plzákovi, říká tam, že největším vyznáním lásky ženy muži je, když řekne "sněz si to, dokud je to teplý". To ostatní jsou prý jen zbytečný kecy. A vlastně má pravdu, starost o plný žaludek něčím dobrým a teplým je největší důkaz lásky a starostlivosti o toho svýho milovanýho. grinning smiley Věra


    Věro, to je pravda pravdoucí. Asi toho svého miluji, když mu neustále strkám k jídlu ty své kuchařské výtvory. A dodala bych, že úplně nejlepší je to, když svému choti navařím, co má rád love smiley

    A nebo jsem tak vypočítavá, že mu záměrně kazím jeho postavu, aby mi zůstal doma? confused smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 10.02.2018 17:32
     
    16602864_10155261141092985_5357852155981216396_n.jpg

    Tip na dárek k Valentýnu. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.