pátek 29. března, 12:44 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Valentýn

Datum: 14.02.2010 09:26
 

Přeji hezkého Valentýna všem weekařkám a weekařům. Dnes je svátek zamilovaných.smiling smiley

Člověk by měl být pořád zamilovaný,... to je důvod proč by se neměl nikdy ženit.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 19:56
     


    skrblice napsal(a):

    Rame, děkuji za přání..... taky už patřím ke starším stanovým kůžím, takže více ctím 1. máj. Můj pan domácí se nechá raději dovlíct pod rozkvetlej strom, než aby na Valentýna srdíčkoval grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Sakra, asi už není zamilovanej....no jo, mi to došlo teprve až teď.... ale jinak mě prej miluje, to když má velkej hlad. Před chvilkou jsem mu donesla z lásky ohřátou polívku až do postele... má tam teď svůj trůn, co začala olympiáda. Jojojo, co se mnou udělal Valentýn spinning smiley sticking its tongue out

    Skrbli, a to já zase myslim, že zamilovanej je... aspoň tak dycky vypadá winking smiley, že je po tvým boku velice spokojenej smiling smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Valentýn

     
     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:14
     


    Ram napsal(a):

    No však to trvalo, než ženský pochopily, že láska prochází žaludkem. winking smiley

    Je fakt, že první máj je taky krásnej, jen jako svátek práce mi nikdy neseděl. Japonci jsou sice prací posedlí, ale na jarní svátky jsou jinačí kabrňáci. Ti na jaře neslaví první máj, ale hanami. To je svátek dívání se na květiny. Rozkvetou sakury a Japonci mají svátek hanami. Prostě si tak užívají jarní rozkvetlé krásy svých zahrad. Takový svátek bych si taky dal líbit, ale ten nám nikdo vnutit nechce. Takže já si dělám své hanami soukromě. Když rozkvetou sakury, tak slavím moje malé soukromé hanami. Nechcete se přidat?


    eye popping smiley tak na rozkvetlý sakury lákáš?! eye popping smiley

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:19
     

    Rozkvetlou sakuru miluji,škoda,že kvete poměrně krátce,hlavně když je v té době tepleji.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:23
     

    Ivčo, se divíš? Když je vždycky kolem něho hora žrádla? hihihi...... to s ním dělá ty divy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:27
     

    Rame, on ten svátek vypadá jako HAM,mami..... že by taky o žrádle? No a jsme u toho, zase láska a žaludek grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Ikdyž v tomto případě Japonci ládujou psychično.... jéžíšíííí to je děsnej patvar.... ale není sprostej, to néééé.... dyť to ani neumím spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out. Ale jako nápad není špatnej.... ikdyž tady ti rapli zelení mají svůj svátek hanami od jara do podzimu. Se kochají furt.... já se taky kochám, ale ještě nedosahuji jejich kvalit, jsem teprve začátečnice. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:29
     

    Anmaro... sakra, ten tvůj nick mi furt evokuje almaru... si nemůžu pomoct... bacha na jaro, jak Ram zařve HAM, mami... tak rychle naklusej s kusem žvance a kytkou v ruce. Svátek nesvátek, radost ze života musí bejt furt.... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:43
     


    Anmara napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

    No však to trvalo, než ženský pochopily, že láska prochází žaludkem. winking smiley

    Je fakt, že první máj je taky krásnej, jen jako svátek práce mi nikdy neseděl. Japonci jsou sice prací posedlí, ale na jarní svátky jsou jinačí kabrňáci. Ti na jaře neslaví první máj, ale hanami. To je svátek dívání se na květiny. Rozkvetou sakury a Japonci mají svátek hanami. Prostě si tak užívají jarní rozkvetlé krásy svých zahrad. Takový svátek bych si taky dal líbit, ale ten nám nikdo vnutit nechce. Takže já si dělám své hanami soukromě. Když rozkvetou sakury, tak slavím moje malé soukromé hanami. Nechcete se přidat?


    eye popping smiley tak na rozkvetlý sakury lákáš?! eye popping smiley


    Ty nemáš ráda sakury?

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 20:45
     

    ajééééééé... grinning smiley grinning smiley grinning smiley to jsem to dopracovala... grinning smiley grinning smiley grinning smiley noooooo, jaro na mě už leze... stydlin smiley a jestli Ram náhodou něco takovýho zařve... a k tomu nakluše aspoň s kytkou v ruce, tak by se mu i nějakýho toho kusu žvance mohlo dostat... grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 21:00
     

    hihi koukám, že jste samej svátek grinning smiley grinning smiley grinning smiley..... aaaaa vvvvvooo tttttoom tttto jjjje thumbs down

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 21:13
     


    Ram napsal(a):

    Ty nemáš ráda sakury?


    Jááááásně, že mám... smiling smiley a proto jsi ji asi vysadil do stráně, kam se bojím lézt, abych nezhučela dolů (a nepolámala další vzácnosti, cos tam vysázel)... confused smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 21:14
     


    skrblice napsal(a):

    hihi koukám, že jste samej svátek grinning smiley grinning smiley grinning smiley..... aaaaa vvvvvooo tttttoom tttto jjjje thumbs down


    jooooo... důvod se vždycky najde thumbs down

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 27.04.2010 08:35
     

    Protože svátek zamilovaných Valentýn, je už dávno pryč a Valpružina noc a První máj je ještě před námi tak jsem si dovolil napsat pár řádek o japonském svátku hanami jež se odehrává mezi tím a o kterém jsem se v této diskusi již zmiňoval, protože bych se za jeho zavedení u nás moc přimlouval. Připadá mi totiž mnohem víc jako svátek jara, než naše tradiční Velikonoce. O tom že máme jedinečnou příležitost propojit v tomto svátku kulturu východu a středu Evropy se vás pokusí přesvědčit následující článeček. Kdo má rád sakury, určitě se mnou bude souhlasit. Budete taky slavit hanami?

     
  • Status: nováček

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 15:20
     

    Valentýn...nééééééééééé thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 17:08
     

    Přidávám se taky néééééééé thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2011 17:14
     


    Pajamaja napsal(a):

    Valentýn...nééééééééééé thumbs up

    Máš u mě pusu, jestli se někdy potkáme. Na co Valentýna, máme Máchu! To je pořád řečí o národní hrdosti a vlastenectví. Přitom se stále víc amerikanizujeme, nehledě na fakt že Američan je jen lépe oblečený Rus.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.