čtvrtek 28. března, 12:45 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ram
Status:
www.bmprofit.cz

Valentýn

Datum: 14.02.2010 09:26
 

Přeji hezkého Valentýna všem weekařkám a weekařům. Dnes je svátek zamilovaných.smiling smiley

Člověk by měl být pořád zamilovaný,... to je důvod proč by se neměl nikdy ženit.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:21
     


    Ram napsal(a):

    No ty moje slaví spíš Valpružinu noc.winking smiley

    čo to je? Nejak sa nechytám,u nás nič takého neslavíme.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Valentýn

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:23
     

    Valpružina noc jsou myslím čarodějnicegrinning smiley grinning smiley jinak ani první máj mě teda nebere, o líbání pod jmelím ani nemluvímeye rolling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:24
     

    Vy možná slavíte vatry přátelství. Ale Filipojakubská noc má delší tradici. Děvčata nastartujou košťata a letí na rej čarodějnic.winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    http://cz.iq-test.eu/#503679

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:27
     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:27
     


    Evca napsal(a):

    Valpružina noc jsou myslím čarodějnicegrinning smiley grinning smiley jinak ani první máj mě teda nebere, o líbání pod jmelím ani nemluvímeye rolling smiley


    My se na prvního máje pod jmelím nelíbáme. Dělám něco špatně?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:39
     

    Díky za přání, my tedy 14. února slavíme kam až mi paměť sahá. Ovšem jestli to nebude tím, že se v ten den narodil můj otec winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 11:46
     


    Majka napsal(a):

    Díky za přání, my tedy 14. února slavíme kam až mi paměť sahá. Ovšem jestli to nebude tím, že se v ten den narodil můj otec winking smiley


    Tak to je ten nejlepší důvod k oslavě. Tatínkovi taky vše nejlepší.flower smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 12:54
     

    jo ,aha! no tak to slavíme,ale nazývame to pálením čarodejnic.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 13:14
     

    No to je přesně ono, tento svátek má svou tradici ještě v předkřesťanských dobách, kdy se věřilo, že v tuto vyjímečnou noc se dějí věci neobyklé a kouzelné. Jen minulý režim se to u nás snažil zamaskovat pálením vater přátelství, ale stejně se jim Valpružinu noc a tradiční pálení čarodějnic, nepovedlo změnit. Stejně tak se nepovedlo bolševikům zavést jolku a dědu Mráze a těm pravicovým bolševikům se dnes můžem na jejich "tradici" Santa Clause na Vánoce taky vykašlat Ježíšek je Ježíšek. Alespoň mně Santa přes práh nesmí! Ať si jede ten starej kořala s červeným nosem se svým spřežením o dům dál. My o něj nestojíme. Važme si svých tradic.

    Valentýn je jedinej cizáckej svátek co toleruju, protože lásky není mezi lidmi nikdy dost.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 13:52
     

    Ale nač probírat všechny svátky a tradice, když mi pod okny defiluje masopustní průvod - taky jedna krásná tradice.thumbs down

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 14:43
     

    Tak to nám pod oknem defiluje nějakej chudák s hrablem a snaží se odházet si parkovací místogrinning smiley grinning smiley grinning smiley myslím,že tam bude celej masopust (škodolibej smajlík)

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 15:50
     

    A až odháže, zaparkuje jiný grinning smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 18:20
     

    Tak to je krásnej masopust kombinovanej s Valentýnem.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 19:14
     

    Rame, děkuji za přání..... taky už patřím ke starším stanovým kůžím, takže více ctím 1. máj. Můj pan domácí se nechá raději dovlíct pod rozkvetlej strom, než aby na Valentýna srdíčkoval grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Sakra, asi už není zamilovanej....no jo, mi to došlo teprve až teď.... ale jinak mě prej miluje, to když má velkej hlad. Před chvilkou jsem mu donesla z lásky ohřátou polívku až do postele... má tam teď svůj trůn, co začala olympiáda. Jojojo, co se mnou udělal Valentýn spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Valentýn

    Datum: 14.02.2010 19:52
     

    No však to trvalo, než ženský pochopily, že láska prochází žaludkem. winking smiley

    Je fakt, že první máj je taky krásnej, jen jako svátek práce mi nikdy neseděl. Japonci jsou sice prací posedlí, ale na jarní svátky jsou jinačí kabrňáci. Ti na jaře neslaví první máj, ale hanami. To je svátek dívání se na květiny. Rozkvetou sakury a Japonci mají svátek hanami. Prostě si tak užívají jarní rozkvetlé krásy svých zahrad. Takový svátek bych si taky dal líbit, ale ten nám nikdo vnutit nechce. Takže já si dělám své hanami soukromě. Když rozkvetou sakury, tak slavím moje malé soukromé hanami. Nechcete se přidat?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.