čtvrtek 28. března, 14:35 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: barborkavz
Status: začátečník

Nošení dětí

Datum: 25.10.2011 09:04
 

Ahoj, ja bych se chtěla zeptat co vic uprednostnujete a co je pohodlnejsi? Nosítko nebo klokanka? Mě přjde že ta klokanka mě bude stahovat víc dopředu, ale zase mám dítě na očích. Poradíte. Popřípadě se nechám poučit ještě o jiných možnostech. Přijde mi to hlavně lepší než kočárek. Děkuji.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 25.10.2011 09:30
     

    Praktičtější (a určitě bezpečnější) je nošení miminka ve velkém šátku. NA tohle tma najdeš informace na speciálních serverech. To nejsou moje zkušenosti, ale zkušenosti snachy mé kamarádky, ta takhle odnosila dvě děti a a chystá se na třetí. winking smiley Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nošení dětí

     
     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Nošení dětí

    Datum: 25.10.2011 22:28
     

    Barborko, také jsem se rozmýšlela zda nosítko nebo klokanka. Nakonec vyhrál šátek. Koupila jsem od českého výrobce - šanami. Nenosila jsem malou často. Přece jen víc věcí z nákupu odveze kočárek a na zádech batoh. Vícepůlka si ho ale na akcích s kamarády chválil. Přijeli jsme s kočárkem, přendal mrňouse k sobě do šátku a mohl se bavit s kamarády a být s malou. Také jsme tak malou uklidňovali, když jí rostly zoubky a byla moc neklidná.

    Ještě malou poznámku ohledně kočárku. Mysli na babičky. Ty rády vozí. A není potřeba kupovat hluboký kočárek nový. Většínou se používá něco málo přes půl roku.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nošení dětí

    Datum: 26.10.2011 08:16
     

    Já k tomu nic nemám, nenosila jsem své dítě ani tak ani tak, jen chci říct, že kdykoliv zahlédnu na hlavní stránce tuto diskusi - "Nošení dětí", v hlavě vyvstane "do lesa". Začíná to být otravnésmiling smiley)).

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Nošení dětí

    Datum: 27.10.2011 10:20
     

    To já teda rozhodně upřednostňuji nosítka! Na klokanky a šátky jsem si nikdy netroufla, příjde mi,že je tam miminko zkroucené a dělá to zle na páteř. U mě jedině nosítko smiling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Nošení dětí

    Datum: 27.10.2011 11:23
     

    Dekuji za rady. Kocarek samozrejme poridim, jen treba na dyndani na balkone, ale asi teda vezmu ty nosítka. A nevíte o nějakým dobrým obchodě, kde bych je sehnala za slusnou cenu? Myslim interentový,nemam cas nekde behat :-) Ja se teda taky mrknu, pak pisnu jak jsem dopadla.

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Nošení dětí

    Datum: 29.10.2011 16:22
     

    No my máme teď nový nosítko Beco. A je fakt skvělý, já si nemůžu stěžovat. Naše malá je v něm strašně hodná, mám ji u sebe když vařím a tak, je to moc fajn. Já jsem si je taky kupovala přes internet. Konkrétně ze stránky hracky-miminky.cz Já jsem je právě z internetu nechtěla, já mám raději, když to vidím na vlastní oči, ale riskla sem to. A teď toho nelituju smiling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Nošení dětí

    Datum: 30.10.2011 11:24
     

    Ahojky, ten tvuj odkaz nemuzu najit. NAslo mi to jenom [www.hracky-miminka.cz]. Je to to cos myslela?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 30.10.2011 12:20
     

    už jsem se bála, že tato dojemná diskuse dvou nováčků (či jednoho nováčka schizofrenika) nebude mít happy-end v podobě nějaké té "skryté" reklamy - hurá, dočkali jsme se, může klidně spát. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Lenka_3
    Status: nováček

    Re: Nošení dětí

    Datum: 06.11.2011 10:22
     

    Jojo, je to přesně ona. Ale určitě se to dá sehnat i na jiných stránkách. Třeba na mimibazaru nebo tak. Ale tam se prodávají spíš použité. Já mám raději, když je to nové a nepoužité smiling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Nošení dětí

    Datum: 07.11.2011 11:26
     

    Na mimibazar mrknu taky, mozna i na aukro, dekuji moc. A jinak pro HanaK. To nebyla skryta reklama. Jen jsem si ujistovala adresu. Nemuzu za to, ze jsem na techto strankach poprve a jsem tudiz novasek. Chtela jsem se zeptat je na noseni a co je lepsi jestli nositko nebo klokanka. Promi, ze te obtezuju.

     
  • Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 07.11.2011 12:00
     

    barborko nediv se Haně, občas se tu vyskytnou jedinci co nám to tu zasekají reklamama, musíme se bránit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 07.11.2011 12:57
     

    Barborko, už jsem sehnala odkaz od mé kamarádky, tak se tam podívej: [www.nosenideti.cz]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 07.11.2011 14:02
     

    Jasně, není nadto ujistit se.

    [www.week.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Nošení dětí

    Datum: 07.11.2011 14:08
     

    Ale, ale to je nějaký schizofrenní rozoror angry smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.