sobota 20. dubna, 05:38 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Už máte vánoční výzdobu???

Datum: 30.11.2007 13:24
 

Předevčírem jsme jeli domů za tmy a byla jsem překvapená, kolik už bliká v oknech vánočních světel. Už to taky doma chystáte? Já teda zatím ne, vždycky to nechávám většinou až na půlku prosince, pár dní před Štědrým dnem, ještě nemám ani adventní věnec, a to už by se v neděli měla, tuším, zapalovat první svíce.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 18
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 14:26
     
    dsc03868.jpg

    Regino, ty figurky jsou nádherné. Už jen to vytvoření, piplačka a preciznost. Jak jsem byla těsně před svátky v Horb. tak tam byl výprodej na 1/3 cenu. Stála jsem nad tím, ale odolala, šlo to na odbyt. Byly i figurky veliké. Kdybych byla mladá, asi bych neodolala. winking smiley

    Dnes jsem sundala alespoň jmelí z lustru a zápichy v truhlíku venku i doma, stromeček ještě drží, tak asi týden navíc.

    Na stůl jsem dala čemeřici, má se prý odstranit tyčinky, pak to drží, tak jsem provedla. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 15:27
     

    jsem zvědava kdo a kdy odnese stromek do sklepa. umělý a nastrojený spinning smiley sticking its tongue out

    figurky úžasné thumbs down thumbs down thumbs down -- na minulé stránce jsem si všimla až dnes..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (07.01.2023 15:48)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 16:12
     

    Figurky jsou krásný.My máme taky ještě výzdobu ,tu už uklidím ,ale stromek nechám ještě nejmíň týden.Zatím neopadává.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 18:16
     

    Regino, to je krása! love smiley

     

    Já už uklizeno vše mám. smoking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 20:01
     
    received_1767905796938723.jpeg
    Další fotografie:

    Mám po matce skleněný ,nebo z čeho to je nábytek, ale vanočni ,jak má Regi ,jsem nikdy neviděla

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (07.01.2023 20:11)
     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 20:31
     

    Jsou to všechno takový milý zbytečnosti. Kordul, jak je nábyteček vymakanej. thumbs down

    A sleduju to na dětech,spíš přerostlejch dětech, je to prostě tak nějak součást svátků.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 20:37
     

    Mé dámy, já vás velmi obdivuji eye popping smiley , Reginy vesničky, figurky a mnoho jiného bez konkurece. I ostatních vánoční výzdoba thumbs down .

    Můj poměr k vánocům délesloužící weekařky znají ... nooo, chtěla bych mít naklizeno, vyzdobeno, upečeno atd. atd. ... nestíhám, všem okolo je to tak nějak více méně na přítěž .. proto jsou pro mne vánoce thumbs up .

    Letos napečeno bylo, sice méně než jindy, ale bylo (zítra dojíme zbytek), stromeček musí vydržet do Hromnic (tradice u nás), vítací stromeček před vstupem do domu ozdobený věcmi od Tonymámy jsme taky daly (to je naprostá nezbytnost), přes okna není vidět, záclony jsou víc černý než bílý - "na to se nejezdí" - vánoční ubrus na stolku v obýváku jsem zjistila, že měním po roce stydlin smiley - furt zaskládán nezbytnostmi dědka a Tondy, že jsem si ani nevšimla (ach jo, jsem bordelář), jmelí mám na lustru předloňské - dědek se letos na to vykašlal, aby dovezl pro nás a spřátelené rodiny nové - na Mikulovsku je toho mraky ..... a mohla bych pokračovat, nechci .... lidé a zvířata potřebují mít jakous takous pohodu a klid, dostat nažrat, mít čisto, lidi mít co obléct, celá smečka moje potřebuje "komunikovat" .... a to každý den, opravdu každý ... dnes jsem si dovolila vyrazit na psí výstavu... s Tondou, nejstarším synem. Korrou (není překlep, ona se tak opravdu podle rodokmenu jmenuje) ... užila bych si to, kdyby, kdesi za hlavou nebylo ... nestrihnu ohřát oběd (včera uvařený) dědkovi, co mrňous, který je stále doma, potřebuju vyprat .... můj boj.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 07.01.2023 20:52
     

    Světla venku už nesvítí, ale stromek doma ještě týden necháme

     
  • Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 08.01.2023 09:01
     

    Elenko, grinning smiley vidíš jen část. K vesničkám kdysi patřil i perfektní úklid všeho. Počínaje úklidem třeba botníku a konče u kredenců, skleníků a skříní. A bylo to tak nějak nastavený i dědek se toho částečně účastnil, kvůli dětem, že dokud tohle nebylo, tak se prostě vesničky nevyndávaly a prostě by svátky nebyly. Nejhorší byl ten přechod grinning smiley k tomu, že se dají vyndat i bez popsaných aktivit. Když se to povedlo a člověk to vstřebal jako nomální, je to už lepší. grinning smiley Stůl s nezbytnostmi znám, teď už slouží jen dědkovi, takže občas se ubrus výměny dočká dřív než od Vánoc k Vánocům. Ale některé dárky , hlavně knihy a desky, tam přečkaly dvě periody. Už asi tři roky překládám dvě publikace o broucích a plevelech našich zahrad.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Už máte vánoční výzdobu???

    Datum: 09.01.2023 08:18
     

    Ty bláho! No k vám bych na vánoce chtěla! My si dali letos pravidlo max tři dárky pro každého, z toho jeden malý nebo takový ten osobní-domácí výroba smiling smiley (takže mamka dostala pečený čaj, já od muže dřevěné misky doprovázené slovy z Pelíšků: Nejhezčí dárek je ten, který člověk sám vyrobí grinning smiley). Takže to letos bylo rozbalené poměrně rychle, ale třeba synové ocenili, že to jsou vše potřebné věci, žádné blbosti a vše už je "v běhu", tak jsem ráda. flower smiley love smiley

    gabca napsal(a):

    Každý rok si říkáme, že toho nebudeme tolik kupovat. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.