čtvrtek 28. března, 12:50 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: petra666
Status: nováček

Určení plemena

Datum: 26.09.2013 23:28
 

Zdravím,

přikládím fotku a mám prosbičku. Nevěděl byste si někdo rady s tím co je tohle vlastně za směsku pejsků? please smiley Nebo neznáte někoho kdo by měl podobného psa se štěňátky? smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 27.09.2013 10:08
     

    Nevím, mně to přijde, jako křížený jorkšír s jezevčíkem smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Určení plemena

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 27.09.2013 13:30
     

    No jezevčík v tom je určitě, ale york confused smiley . Taky by tam mohl být westík (ocas+zadek)...a také x různých jiných plemen, prostě voříšek jak má být thumbs down grinning smiley .

     
  • Autor: petra666
    Status: nováček

    Re: Určení plemena

    Datum: 27.09.2013 13:41
     

    na jorkšíra mi přijde moc velký, býval mi ke kolenům...a nožičky měl menší jako ten jezevčík, to by možná i souhlasilo.. Ale přijde mi tak nějak stejně chlupatej jako bosenský hrubosrstý honič...Vím že to je směska asi 5 psů, ale byl dokonalej a chtěla bych znovu co nejvíc podobného psasmiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil petra666 (27.09.2013 13:45)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 27.09.2013 22:58
     

    Petro, i kdybys měla sourozence tohoto psíka, tak bude jinej. Každý psík je povahou originál, každý je v něčem úžasný a na každého budeš časem v dobrém vzpomínat ... a tak to má být. thumbs down

    Myslím, že takovéhoto voříška bys nejspíš našla někde v útulku, bude tě milovat a bude vděčný za šanci lepšího života.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 28.09.2013 01:39
     

    přesně, jak píše Missi... každý pejsek je originál a každý je svým způsobem úžasný. Taky bych zkusila ten útulek....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 28.09.2013 08:48
     

    Ty, ale takové pejsky docela potkávám. Nebude to myslím, až takový problém ho v nějakém útulku najít a zabiješ dvě mouchy jednou ranou - budeš mít pejska, podle svého gusta a jednomu chudákovi uděláš skvělý život love smiley

    Přišel mi menší, proto jsem tipla jokšíra winking smiley

     
  • Status:

    Re: Určení plemena

    Datum: 28.09.2013 14:37
     

    Dnes s námi byl na cvičáku kříženec labradora a jezevčíka, jmenuje se Ťuntík grinning smiley konečne si Jessina zase s někým koukala do očí grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 14.10.2013 23:48
     



    budulinkova napsal(a):

    Dnes s námi byl na cvičáku kříženec labradora a jezevčíka, jmenuje se Ťuntík grinning smiley konečne si Jessina zase s někým koukala do očí grinning smiley

    Tak to by mě docela zajímalo, jak to ti dva zvládli confused smiley . Myslím dělání štěňátek grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Určení plemena

    Datum: 15.10.2013 07:17
     

    tak asi záleží na tom, kdo byl máma a kdo táta grinning smiley grinning smiley grinning smiley já mám hodně bujnou fantazii, ale tátu jezevčíka si představit nějak nedovedu winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (15.10.2013 07:39)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Určení plemena

    Datum: 15.10.2013 08:47
     

    Jednou jsem někde četla, že měla doga štěnata s jezevčíkem eye popping smiley a došlo k tomu prý tak, že doga stála ve zmrzlém sněhu a využil toho jezevčík, kterej byl lehkej, takže ten se nepropadl .... grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Určení plemena

    Datum: 15.10.2013 09:41
     

    přííííírodooooooo eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Určení plemena

    Datum: 10.11.2013 01:13
     

    Ten byl ale sikovnej winking smiley

    cancourek napsal(a):

    Jednou jsem někde četla, že měla doga štěnata s jezevčíkem eye popping smiley a došlo k tomu prý tak, že doga stála ve zmrzlém sněhu a využil toho jezevčík, kterej byl lehkej, takže ten se nepropadl .... grinning smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Určení plemena

    Datum: 28.12.2013 14:18
     

    pejsci jsou šikovní- teta měla ratlíka - čubinu - a ta měla 2x štěňata s německým ovákem - vyskočila si na lavičku v parku, jen aby došáhl - štěňata při narození byla stejně velká jako máma ratlík

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Určení plemena

    Datum: 28.12.2013 17:22
     

    Samanko, nepopletlas to trochu? Čuba NO + pes ratlík, to možné je, ale naopak ne. Pokud by čuba ratlík byla nakryta NO, stálo by jí to život....pokud by vůbec přežila samotný akt krytí winking smiley .

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.