čtvrtek 18. dubna, 19:51 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Upgrade?

Datum: 26.08.2013 14:01
 

Ahoj,

 

week.cz už běží nějaký ten rok (asi 7let smiling smiley, a to je z internetového hlediska stařeček..

Začal jsem se zaobírat myšlenkou, že bych provedl větší omlazovací kůru.

 

Konkrétně by šlo o kompletní výměnu systému, který běží na pozadí (a pravděpodobně i změna designu, ale to teď vnímám jako minoritu).

Co bych od toho očekával?

- modernější rozhraní, více sociálních funkcí (tady jde defacto jen posílat soukromé zprávy)

- větší rychlost (tohle forum mi přijde, že už to nezvládá, a nechce se mi odmazávat staré příspěvky)

- zjednodušení (pravděpodobně bych nechal pouze Diskuze a Galerii)

 

Co očekávám za negativa?

- určitě se změní ovládání. Všechno bude jinak, přibudou další tlačítka možnosti. (budu se samozřejmě snažit, aby to zůstalo co možná nejbližší stávajícímu weeku, ale i tak..)

- zrušil bych tagy a hodnocení. Namyslím, že se to nějak osvědčilo

 

Co zatím nevím, zda půjde zachovat stejný systém kategorií, resp. to že lze vytvářet kategorie uživateli.. (to bych ještě ověřil..)

 

Co vy na to?

 

PS: není to nic hotového. Pokud k tomu dojde, tak půjde o záležitost v řádu měsíců ..

 

Honza

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 13:33
     



    Otazka napsal(a):

    Ivčo, si konzltuj co chceš, ale uvědom si, že 1/ jsi tu jen na návštěvě a za 2/ jak asi Week na první dojem působí na náhodného návštěvníka - dělená strava a kytky. Chtělo by to zorganizovat jinak, třeba právě zobrazovat jen první dva příspěvky z každé kategorie, a pak si řešte třeba každý lísteček zvlášť.

    Proč tak ostře? Na návštěvě tu jsme všichni winking smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Upgrade?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 13:42
     

    Admine, netuším co přesně myslíš uzavřenejma skupinama, ale jsou tu již neveřejky a to myslím plně stačí. Jinak nastane situace, že tu bude pár uzavřenejch skupin a nováčci budou mít smůlu.

    Za sebe jen prosím, zda by nebylo možné dříve, než se smaže nějaká NV dát vědět dopředu zakladateli please smiley . Při minulém "průmazu" zmizely i velice zajímavé diskuze sad smiley . Předem díky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 14:05
     

    Taky moc nesouhlasím s uzavřenými skupinami. Myslím, že neveřejky dostačují, jak píše Míša.

     
  • Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 14:13
     

    Také by se mně nelíbily uzavřené skupiny. Tak jak to je s neveřejnými je to dostatečné a fajn thumbs downZakládání bových diskusí nováčky mně vadí, většinou je to obdoba toho, co tu už je. Nástěnku nepoužívám

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 14:23
     

    Nastenku nevyuzivam. Starsi diskuze nemazat, mam v nich dost ulozeno. Jsem pro ty kategorie - prvni tri z kazde. Ja mam zablokovanych par kategorii, takze s timto nemam proble. Jeste tedy musim par dobloknout. Treba hubnuti pro mne fakt neni. :-) . S tim zakladanim diskuzi od novacku je to problem- vetsinou dupluji jiz zalozene diskuze. Ale i ja zezacatku tapala a nikdo uceny...atd. ale nediskriminovala bych je. Jenom ty, co plodi same reklamy. Od toho tu jsou ale moderatorky, takze i toto by meloo byt ok.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 15:46
     

    Mě napadlo místo diskuze, galerie, blog... tam dát právě to základní rozdělení tématické a aby se po jeho rozkliknutí ukázaly diskue i galerie najednou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (27.08.2013 17:27)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 16:58
     

    To by se mi taky líbilo

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 17:40
     

    Něco podobného jako je na Liv.

    Tam jsou kategorie, které si pak každý rozklikne podle vlastní potřeby. Asi tak to myslí Majka, jestli jsem to správně pochopila.

    Jsem pro zachování nástěnky. Taky do ní nakukuju. Předpokládám že neveřejné a soukromé zůstanou. Byla bych též ráda, kdyby se starší diskuze nemazaly a když smazat, tak pouze na přání zakladatele.

    K dotazu vznesenému výše co se týká chatu. Chat tu byl, ale chodili do něho prudit nežádoucí osoby a po otevření neveřejných diskuzí se přestal používat. Nevím, jestli by se znovu používal. Možná ano, možná ne.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 19:03
     

    Já bych byla pro odmáznot diskuze o ničem..,tam kde je pár příspěvků..a že jich tady není málo..Myslím takovéto, to nikdo nebude určitě postrádat..většina uživatelů v těch diskuzích je neaktivních. Když narazím, nebo spíš mě upozorníte na dvojí stejné téma, tak připojím ke stávající..Takovéto by chtělo vymazat.

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 19:28
     

    To je možná dobré vodítko, téma, u kterého je pár příspěvků. Blbost je mazat sice neaktivní, ale obsáhlé diskuze. Jsou zdrojem informací.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 20:25
     

    Lado, myslím, že ty 4 diskuze klidně oželíme. smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 21:07
     

    Nástěnku občas používám, právě když někoho potřebuju odchytnout...nebo jsem díky ní odchycena..Není tady žádná jiná možnost jak "odhalit" přítomné přátel. Dost často jen nahlídnu pročtu, ale nepíšu. Bazar nějak vůbec nesleduju, blog se nějak neuchytil..docela škoda..No pravda musím mlčet, sama jsem ho nevyužila..i když plán byl, že budu popisovat všechny výletní trasy..včetně postřehů map..nojo..jen bych potřebovala mít den o 100 hodinách. Staré diskuze určitě ponechat..páč je v nich zrod weeku..taková historie. .. musí zůstat zachováno. Velký záběr témat..a skupiny zájmů (růže, dělenky..atd) není na škodu .. osobně myslím, že čím širší obsah, tím víc návštěvníků..(taky mám některá témata skrytá a nahlédnu do nich jen průběžně.)

    Hodnocení u diskuzí se vůbec nevyužívá. Tagy asi taky moc ne...snaha kdysi byla, jako filrt při dohledávání to funguje dobře, ale muselo by se to používat důsledně...už mě nic zatím nenapadá..

     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Upgrade?

    Datum: 27.08.2013 23:45
     

    To je presne o cem jsem psal. Smazat diskuze, ktere se vubec "nerozjeli" a nebo jsou o nicem confused smiley

    LadaB napsal(a):

    Já bych byla pro odmáznot diskuze o ničem..,tam kde je pár příspěvků..a že jich tady není málo..Myslím takovéto, to nikdo nebude určitě postrádat..většina uživatelů v těch diskuzích je neaktivních. Když narazím, nebo spíš mě upozorníte na dvojí stejné téma, tak připojím ke stávající..Takovéto by chtělo vymazat.

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

    [www.week.cz]

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.