pátek 29. března, 06:14 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Zkušenosti s reklamací

Datum: 25.11.2006 20:14
 
Tak jsem dneska odjela do Makra do českých Budějovic reklamovat digitální foťák a překvapil mě na reklamačním oddělení sympatický pán, který se mnou vše ochotně a příjemně vyřídil. Dokonce jsem zjistila, že ani po roce a půl co foťák mám, jsem si nenechala potvrdit záruční list, tak mi ho dodatečně vyplnil. Prý se mám za čtrnáct dní ozvat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, jestli reklamaci uznají. Vypadá to, že přestal fungovat blesk. Jaké máte s reklamacemi zkušenosti vy?
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (25.11.2006 20:14)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 26.11.2006 15:40
     
    Tak já zrovna v Marku zkušenost nic moc, šlo o péřovou bundu, z které začalo vylézat peří a skončilo to tím, že ji špatně peru, ačkoli vše jsem dělala podle návodu - teplota, ždímání atd.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Zkušenosti s reklamací

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 26.11.2006 18:14
     

    Tak já jsem jednou reklamovala boty. Každé boty, které koupím automaticky postříkám impregnací.

    Byly to botasky, takové šedivo-růžové, materiál něco jako semiš. Po pár dnech nošení, kdy mi ještě v obchodě při nákupu paní šlápla na nohu, špinavé jak prase. Zkoušela jsem je vykartáčovat takovým gumovým kartáčkem určeným na šemiš  a kůži,  nic, sprej na čištění kůže a tak, nic, vlhký hadr špínu ještě více rozmazal. Takže jsem je v ruce, kartáčkem ve vlažné vodě vyprala a každým tahem toho kartáčku slézal ten semiš (či co to bylo) a boty byly jen šedivé.  Většinou házím boty do pračky, v ruce peru málokteré.
    Takže jsem tam přišla s těma botama a prodavačka vypsala papír a přijďte za 14 dní.

     

    Po čtrnácti dnech na papíru napsáno reklamace neuznána -  reklamované boty, byly vyprané v pračce a nebyla použita impregnace.

    To mně tak dožralo, že mi vnucují něco co není pravda, že jsem trvala na tom, že chci znovu podat reklamaci. Prodavačka hodila kyselý xicht a papír vypsala znovu.

    Znovu stejná písnička.

    Takže jsem nevyreklamované boty nepřevzala a pohrozila, že se ještě vrátím.

    Doma jsem sedla a napsala stížnost, kde jsem obvinila prodejnu z toho, že mi vnucují něco co není pravda, vypsala použitou impregnaci, zdůraznila, že boty nebyly vyprané v pračce a že požaduji zaslat boty na přezkoušení, jinak podám stížnost na ČOI.

    Napotřetí mi byly vráceny peníze.

     

     

     

     

     

     

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 26.11.2006 18:23
     

    A něco pro zasmání.

    Nedávno jsem byla reklamovat dětské punčošky, které po druhém navlečení na mou dceru, praskly ve švu.

    Myslím tím ten šev, kdy vepředu je jeden a vzadu dva. Tak ten přední.

    Pro představu dceři byly asi 2 roky a vážila 10 kg.

    Takže to tam nesu a na papíře při vyřízení reklamace stálo: špatná manipulace s výrobkem.eye popping smiley

    Byla jsem z toho tak ve smyku, že jsem se v první chvíli nezmohla na slovo. Po chvilce se tedy prodavačky ptám, co je míněno špatnou manipulací.confused smiley Odpověď : blabla bla. nic co by vysvětlovalo co znamená špatná........

    Můžu Vám jen říct, že už jsem se  pak docela nahlas dohadovala s prodavačkou, jestli si myslí, že jsem tak blbá a potřebuju návod  k tomu, jak navlíknout dítěti punčocháče a jestli si myslí, že je nosím třeba na hlavě místo čepice. grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 26.11.2006 19:08
     

    tak už se postupně začínám hrozit, co mi řeknou, že jsem s tím foťákem asi tak dělala, když dělají takovéto manýry jen při punčoškách, tak co řeknou při foťáku za více než deset tisíc. Přísahám, že jsem ho opravdu používala jen na focení, na nic jinéhoconfused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 27.11.2006 13:40
     
    Amee, tak zrovna tyhle "semišové" boty - je to tuším nubuk nebo tak něco, těch mám několik párů- Potrpím si na ně, ale je fakt,ž e mám hlavně světlé a to je pak něco. Stejně jako ty stříkám voděodolným sprejem, jeden mám přímo od Bati, který mi na to doporučili. K tomu mi vnutil i ten gumový kartáček, ale to funguje opravdu jen na malé zašpinění. Jedny - béžovobordové už vypadaly fakt hrozně, takže jsem si předevčírem řekla, že je buď vyhodím rovnou nebo po tom, co je vrazím do pračky a definitivně je zničím. Tak jsem ty nejšpinavější místa namydlila, promnula v ruce, dala na třicet do pračky a jsou jako nový!!!!
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 10.12.2006 17:48
     
    Tak jsem na tom pořád stejně - bez foťáku, tvrdili mi, že čtrnáct dní je standardní doba vyřizování reklamace u foťáků, tak jsem dneska do Makra volala, jak to vypadá a prý, že je stále v opravně a oni o něm nic neví  sad smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 22.12.2006 15:36
     
    Tak už to vím jistě, jsem na Vánoce bez foťáku. Dneska jsem uskutečnila poslední pokus zavolat do Makra, jestli už mají foťák zpátky z opravny a bylo mi řečeno opět to samé, že je v opravně, a že už ho asi do Vánoc opravený nestihnou vrátit. Prý mám přijet po Vánocích a vyplatí mi za něj peníze, jelikož ho nestihli vyreklamovat v době třiceti dnů. Takže se můžu poohlížet po jiném foťáku  angry smiley
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (22.12.2006 17:22)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 25.12.2006 22:25
     
    Libi,to je smůla,že zrovna tě to postihlo v tento čas.Ale na tvém místě bych byla docela raději,za vrácené peníze. Představa,to absolvovat za chvíli třeba znova,není nic moc. Nevím,ale docela bych měla obavy z opravy.Nemám zkušenost,všechna fofotechnika co mám,nikdy opravu nepotřebovala....A navíc ceny padaj,tak za stejný peníze,koupíš něco lepšího.Přeju dobrou volbu nového a dobré světlo.thumbs down
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 18.12.2007 20:25
     

    když se k tomu takhle zpětně vracím, tak zjišťuju ,že něco špatné je pro něco dobré - s novým foťákem jsem si polepšila winking smiley

     

    před třemi nedělemi jsem byla reklamovat žehličku na vlasy - kupovala jsem ji v červenci (navíc nebyla z nejlevnějších) - v září začala blbnout - položená hřála, jak jsem ji zvedla, tak přestala, s mým "dostatkem" volného času jsem ji reklamovala až v listopadu, navíc bez prodejky, jenom se záručákem, po čtrnácti dnech mi z obchodu poslali SMS, že už si ji můžu vyzvednout, prý byl utržený vodící kabel confused smiley , takže s reklamací spokojenost winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 20.02.2008 15:03
     
    teď jsem uspěla s reklamací na poště s rozbitým balíčkem, ale je to asi měsíc, kdy jsem nestihla dvoudenní angry smiley lhůtu na reklamaci balíčku a dovolání jsem se už nedočkala thumbs up
     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 20.02.2008 19:26
     

    Já zrovna včera byla dát na reklamaci boty co jsem si koupila na synovu svatbu, měla jsem je celý den na svatbě a potom jsem v nich byla ještě na konkursu. Tuhle na ně koukám a měly obě prasklou podrážku uprostřed jen asi 2 cm. Reklamovala jem bez paragonu jen s výpisem z banky, naštěstí jsem je platila kartou. Byly to boty Rieker či jak je ta značka za 1399,-, pán byl ochotný na výpis jen juknul kvůli ceně a vůbec se nevzpíral, asi jich bylo špatných víc, jak se domnívám podrážka byla jen slaboučká umělá hmota, divím se, že vydržela tolik.

    Takže za tři týdny si mám zavolat, držte mi palce.

     
  • Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 23.04.2008 21:35
     
    Tak prachy za boty jsem dostala OK, jen se to zdrželo mou nemocí. Už za ně mám botasky a ještě něcowinking smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 23.04.2008 22:22
     

    Byla jsem teď reklamovat v Time-Out mojí oblíbenou mikinu. Vytáhla jsem jí z pračky a když jsem jí proklepla uletěl jezdec na zipu (mmch prašil mě do hlavy a slušně to bolelo grinning smiley)

    Teda reklamovat, chtěla jsem vyměnit jen ten zip, protože byl všitý do takové vsadky a ještě ozdobně prošitý natřikrát. Výměnu bych doma nezvládla.

    Vrátili mi po 30ti dnech peníze. Jsem smutná, já chtěla tu mikinu. Takovou už neseženu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zkušenosti s reklamací

    Datum: 23.04.2008 23:24
     
    Amee, takhle jsem litovala už párkrát - že jsem chtěla tu věc, ale oni už ji neměli, tak jsem dostala prachy. Ale co s nima, že jo? Když chce člověk parádueye rolling smiley smiling smiley...
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.