pátek 19. dubna, 13:57 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 2

Umělé řasy

Datum: 23.10.2014 14:54
 

Již delší dobu uvažuji o umělých řasách, nechci nic nepřirozeného, spíše aby byly řasy hustší a nemusela jsem se malovat. V poslední době mi hodně začíná vadit řasenka.

Prodlužování a takové to jednotlivé nalepování se mi nelíbí, ještě jsem to u nikoho nevyděla přirozené.

Máte některá s tím zkušenosti, nevím ani kde je pořídit.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 16:17
     

    Já zatím nevidělá žádný, co by se mi líbily. Každá v tom vypadala jako debil.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé řasy

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 16:20
     

    Moje manikérka je má, je to pěkné, ovšem musí chodit asi za 2-3 týdny na doplnění, nesmí si mnout oči, aby je neurvala...

    Má je systémem lepení na jednotlivé svoje řasy. Kdybych si to nechala udělat, tak asi jen jednorázově na nějakou extra příležitost.

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 16:23
     

    neřekla bych jako debil nono smiley , ale jako mrkací panenka, nevím, jestli je to tím, že si vyberou hodně dlouhé nebo hodně husté, ale zatím to vypadalo vždy nepřirozeně eye rolling smiley . Naposled jak jsem byla nakupovat v Tescomě, tak prodavačka měla šílené umělé řasy a vlastně vůbec nevím co mi říkala, jen si pamatuju ty řasy grinning smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 16:57
     
    ves312a23_rasy_po.jpg

    Takového něco by se mi líbilo. Přirozené. Já se právě zatím také setkávám jenom s těmi co si nechávají prodlužovat svoje řasy a vždycky je to hrůza. Minule mi přišla klientka na kancelář a ta je navíc měla neskutečně slepené a každou jinak dlouhou, bylo to děsný.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 17:33
     

    Amee nekoukej na obrázky, tyhle mi připadaj jako pravý. Měkdo holt má štěstí. Dcera říká, jak je to nespravedlivý, když její muž má hustý a dlouhý řasy. Nakonec je zdědila i Kristýna. Ale držím Ti palce, a´t se zadaří, jestli to podstoupíš. thumbs down

     
  • Autor: Jarka.
    Status:

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 17:34
     

    jo takové jsou hezké, jenže hodně lidí to chce mít hned výrazné a přeženou to eye rolling smiley. A pokud se k tomu rozhodneš, tak hoď foto, opravdu bych chtěla vidět nějaké přirozené please smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Jarka. (23.10.2014 17:35)
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 20:22
     

    Já nevím, jestli jste mě správně pochopily, já nechce žádné doplňovací a tak, já chci nalepovací, celé, takové jako nosila moje maminka, když byla mladá. Chci je používat občas, když jsem líná se líčit. A proto jsem se ptala, jestli máte s některými zkušenosti, která značka vypadá přirozeně.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 20:23
     

    Jestli nějaké přirozené seženu, tak si je nalepím na sraz, abyste viděly. Pokud je tedy budu umět přilepit grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 20:23
     

    tak to žádný neznám smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 23.10.2014 20:32
     

    Také neznám, mám svoje, ale zeptám se naší Šárky, ona když tancovala, tak si lepila, třeba si bude pamatovat, které objednávala love smiley

    Tady máš spoustu nalepovacích [www.eshop-nehty.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ivik11 (23.10.2014 20:41)
     
  • Autor: ola
    Status: začátečník

    Re: Umělé řasy

    Datum: 24.10.2014 11:45
     

    zkus si najet na diskusi Omlazení

    je tam o tom hodně o kosmetice modě a o těch řasách co chceš konkretně taky

     
  • Autor: Andy95
    Status: nováček

    Re: Umělé řasy

    Datum: 21.06.2015 19:50
    Hodnocení fotografie "Umělé řasy": 2
     

    Amee, já řeším teďka úplně to stejný. Taky bych chtěla přirozeně vypadající dlouhé řasy. Hledám tak různě na netu a narazila jsem na stránky revitalashczech.cz, mají tam vyživující séra a tak. Máte někdo se séry zkušenosti? A neznáte tu značku někdo? Mají tam recenze od zákaznic a všechny byly očividně spokojené, i fotečky poslaly a rozdíl je znatelný. Taky bych chtěla takové, protože to bych se pak opravdu nemusela malovat.

     
  • Autor: Brambora
    Status: nováček

    Re: Umělé řasy

    Datum: 24.06.2015 09:40
     

    Značku revitalash si moc a moc chválím. používám od nich kromě séra na řasy aj sérum na obočí. Recenzím na jejich stránkách můžeš teda fakt věřit. winking smiley Řasy prodlouží krásně a aj je zpevní. Na běžné chození se moc taky nelíčím a vypadám hezky. A když si chci povyrazit, tak jen párkrát přejedu řasenkou a vypadám skoro jak mrkací panenka a moc se mi to líbí. smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Umělé řasy

    Datum: 24.06.2015 16:19
     

    Tak hlavně že vypadáš hezky, a že se ti to líbí

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.