pátek 29. března, 08:17 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:07
 

Tak mě zaujalo "vedle" toto téma, rozjedu to i tady mezi vámi smiling smiley.

Máte-nemáte? Chcete-nechcete? Jak o nehty pečujete vy???

 

Měla jsem kdysi opravdu kvalitní dlouhé nehty,časem se mi začaly lámat a třepit. Přemýšlela jsem o tom, že si dám třeba ve svatební den D umělé, ale manikérka mi to rozmluvila, že to nemá takhle krátkodobě význam a akorát mi poničí ty moje stávající. Doporučila mi P-shine, na který od té doby chodím každé tři týdny. Nehty mám upravené, i když ne nijak dlouhé. Většinou používám průhledný nebo lehce růžový lak, občas si vyhraju s francouzskou manikúrou, ale na vlastních nehtech vydrží pěkná snad jen dva dny, pak to musí dolů.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: pajiska15
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 18.03.2015 17:48
     

    Nemáš za co děkovat smiling smiley No je pravda, že na internetu najdeš taky nějaké rady, ale já jsem teda raději volila ten kurz smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé nehty

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 22.10.2015 13:18
     

    [www.novinky.cz]

    už neví co by eye popping smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 22.10.2015 13:23
     

    Asi nemám čuch na to, jak být in. Před pár roky jsem změnila manikérku, která mi dělala toho gelu moc vysokou vrstvu. grinning smiley

     

    Teď mám nehty bez gelu, protože manikérka byla na operaci karpálů. Měsíc mi gel vydržel pěkný (jen to odrůstlo), pak jsem je postupně všechny sundala. Dnes jsem měla jít na manikůru, jenže jsem si přes víkend prací s jílem olámala ty svoje nehty až do masa. Nanesení gelu jsem tedy odložila o další dva týdny. Aspoň vím, že ten gel nejen chci, ale je skoro nutností. Moje nehty by byly pořád olámané a tudíž nehezké. A jsou teď nezvykle ostré. winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 22.10.2015 16:55
     



    iriska napsal(a):

    [www.novinky.cz]

    už neví co by eye popping smiley

    No podle mě je to hnusný, fakt už vymýšlí voloviny.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 25.10.2015 15:13
     

    připomíná mi to krovky brouků, je to děsivé thumbs up

     
  • Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 15.07.2016 15:32
     

    jo, do peněz to leze dost, i když jde jen o doplnění, manželka se vždycky rozčiluje hlavně když jí nějaký upadne :-D tak jsem to vyřešil narozeninovým dárkem...

     

    objednal jsem jí tady tu sadu a je moc spokojená

    [www.galerienehtu.cz]

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 31.10.2016 09:38
     

    [www.prozeny.cz]

    taky nápad winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 02.11.2017 09:58
     

    Tady to nějak utichlo.

    Já sem nedám fotku nových nehtů (stále si je dávám potahovat gelem), protože setrvávám u francouzské manikúry, tedy nic objevného nebo zajímavého. Ale mám dnes problém - mám všechny nehty zbarvené, asi jako silný kuřák.

    Netuším, co mi to mohlo způsobit. Pořád přemýšlím, co jsem včera dělala, v jaké chemikálii jsem se máchala... confused smiley 

    Jediná neobvyklá věc mě napadla - dělala jsem pořádek v botách a nachystala jsem kozačky na brzké použití. Mám tu nějaký přípravek na ošetření obuvi, na konci to má houbičku, přes niž se vytlačí trochu tekutiny, kterou se pak potřou boty. Ale to jsem si sice mohla na nějaký nehet taky máznout, ale určitě ne na všechny. A barevné mám všechny stejně. Asi těžko to zmizí a manikúru nemám ani týden, tudíž s tím budu takhle ještě 2 týdny chodit. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 02.11.2017 22:31
     

    možná byl vadný ten gel......tak si je nalakuj....nebo to nejde?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 02.11.2017 22:42
     

    Gel byl asi v pořádku, když se mi tohle stalo až po týdnu. Vypadám, jako bych loupala ořechy ze zelených slupek (ale prsty jsou čisté, jen ty nehty mají podivný nádech). Ono to není zas tak tmavé, možná si toho nikdo jiný ani nevšimne nebo si myslí, že to tak mělo být... Ale je to pro mě záhada. Kromě toho přípravku na boty jsem nic jiného, než obvykle, nepoužívala.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 03.11.2017 11:53
     

    Přikláním se k Irisce, že byl vadný gel. Určitě.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 12.08.2019 20:29
     

    [cz.pinterest.com]

    vypadá to docela jednoduše, ale chce to cvik. Líbilo by se mi to.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2020 12:46
     

    nikdo se nepochlubí? Věrkooooo, ještě chodíš na nehty? winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2020 18:38
     

    Já mám nehty pěkný tvrdý, ale to bych se nesměla hrabat v záhonku, rukavice nesnáším.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2020 18:42
     

    Irisko, chodím pořád, ale už si nechávám dělat jen "francii", takže s ničím zajímavým bych sem nepřišla.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.