pátek 19. dubna, 15:48 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:07
 

Tak mě zaujalo "vedle" toto téma, rozjedu to i tady mezi vámi smiling smiley.

Máte-nemáte? Chcete-nechcete? Jak o nehty pečujete vy???

 

Měla jsem kdysi opravdu kvalitní dlouhé nehty,časem se mi začaly lámat a třepit. Přemýšlela jsem o tom, že si dám třeba ve svatební den D umělé, ale manikérka mi to rozmluvila, že to nemá takhle krátkodobě význam a akorát mi poničí ty moje stávající. Doporučila mi P-shine, na který od té doby chodím každé tři týdny. Nehty mám upravené, i když ne nijak dlouhé. Většinou používám průhledný nebo lehce růžový lak, občas si vyhraju s francouzskou manikúrou, ale na vlastních nehtech vydrží pěkná snad jen dva dny, pak to musí dolů.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 04.12.2014 06:46
     
    10749912_10202994319648273_2884978893934055521_o.jpg
    Další fotografie:

    Vánoční (a jedna podzimní) inspirace...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé nehty

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 04.12.2014 14:29
     

    Jak nemusím sobíky, tak ty vánoční jsou winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2015 21:12
     

    Holky, jsem nehty totalne nepolibena. grinning smiley Obcas si je nalakuju, to je tak vse. Mam je dost mekke, takze kdyz jsou delsi, tak se i ohybaji, obcas i trepi, nebo zadrhavaji. Po umelych jsem nikdy netouzila a ani se mi zadna divocina, obrazky nebo drapaky nelibi. Ale zase bych je chtela mit upravene, mozna trosku delsi. Asi jako francozskou manikuru, ale nejak do bezova, at ten kontrast s bilou neni tak tvrdy. Jde to? :-) A ted si nechala udelat gelovky i jedna znama, do ktere bych to nikdy nerekla. Tak jsem ted nahlodana, jestli do toho mam taky jit... Nevim o tom vubec nic, co jsou gelovky a co akrylove... Jsou ty gelovky opravdu zdravi skodlive? A jak se pak toho zbavit? Jakoze bych to ted pres zimu vyzkousela a pokud si nezvyknu, tak na zahradnickou sezonu uz to pak zrusila... Jde to? A chodite k vietnamcum?

    Cetla jsem ted hodne stranek z teto diskuze, ale spis si jen ukazujete svoje vytvory, tak proto se ptam na uplne zaklady...

    Predem diky za cokoliv :-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 14.01.2015 03:04
     

    Betas, měla jsem podobné požadavky jako ty. Mám gelovky s francií. Tu francii nemám bílou, ale takovou nenápadnou. Jsem s nimi spokojená, protože jsou docela pevné. Občas se mi stane, že některý zničím. Pak to buď vydržím do příští návštěvy, nebo se objednám na opravu.

    Nevím, jak moc to vadí nehtům pod tím, ale já už to nosím mnoho let a když se z některého gel sloupne, nevypadá ten nehet zničeně. Je na povrchu hrubší, to bych pak musela holt počkat, až to úplně odroste.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 14.01.2015 08:51
     
    obraz1227.jpg

    Já jsem nikdy umělé neměla,ani po nich netoužím, asi proto, že mám celkem pěkný tvar nehtů a jsou pevné. Nosím delší, ale někdy si třeba zalomím jeden a pak musím zkrátit všechny sad smiley , jako zrovna ted´. Jako dítě jsem si je kousala, ale sousedka mi domluvila, já přestala a od té doby si je šlechtím winking smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (14.01.2015 08:52)
     
  • Autor: indiska
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 15.02.2015 13:16
     

    a holky zkoušely jste doma si dělat gelové nehty? Všimla jsem si, že mají velice přijatelné ceny na galerienehtu.cz, tak jsem přemýšlela, zda se dá zvládnout si je udělat i doma…jakože zda to zvládne i člověk, který si je nikdy nedělal a není moc zručný?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 15.02.2015 16:49
     

    říkala mi kolegyně z práce, že její sestra si nechala udělat nehty u větví ( v Praze) a dva už jí zčernaly a odpadávají angry smiley . To bych zešílela.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 15.02.2015 17:26
     

    Indisko, místo dávání odkazu si přečti celou diskuzi!

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 16.02.2015 13:14
     

    pinko, to ti teda závidím stydlin smiley ,já mám nehty gelové (momentálně ve stavu nejvyššího odrostu, tudíž nefotitelné), protože to, co mi přírodně roste je tak měkké, že si nehty můžu ohýbat. No a podle toho to taky vypadá thumbs up takže pokud chci být za "dámu"nemám na výběr winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 16.02.2015 15:30
     

    U nás v rodině má první umělý nehet syn. grinning smiley Jako kytarista ho nutně potřeboval a nakonec neuchránil, tak si musel jít nechat udělat gelový.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 17.02.2015 08:54
     

    a jaké má zdobení grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 17.02.2015 09:05
     
    10984259_10203504268196668_2468336599335930133_n.jpg
    Další fotografie:

    Tohle jsou vzorníky mé manikérky.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Umělé nehty

    Datum: 17.02.2015 09:36
     

    los, jen nehet s kouskem Francie na konci. Ostatní nehťáry má taky dlouhé, tak docela splyne. Letos končí 1. cyklus v ZUŠ, dlouhé nehty na pravé ruce jsou prý nutost.

     
  • Autor: pajiska15
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 26.02.2015 22:47
     

    Já si myslím, že si je zvládneš doma sama udělat. Ze začátku mi to dělalo docela potíže, ale pak jsem se rozhodla, že navštívím ještě kurz a bylo to velice fajn! A ted je dělám i kamarádkám smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: indiska
    Status: nováček

    Re: Umělé nehty

    Datum: 14.03.2015 19:56
     

    Holky já jsem to nemyslela blbě s tou galeriinehtu, jen by mě opravdu zajímalo zda si děláte gelovky doma sami a jak dlouho vám trvalo než se to naučíte? Děkuji Pajisko za reakci. Hledala jsem si, že se dá i online to nějak naučit.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.