čtvrtek 28. března, 14:13 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:07
 

Tak mě zaujalo "vedle" toto téma, rozjedu to i tady mezi vámi smiling smiley.

Máte-nemáte? Chcete-nechcete? Jak o nehty pečujete vy???

 

Měla jsem kdysi opravdu kvalitní dlouhé nehty,časem se mi začaly lámat a třepit. Přemýšlela jsem o tom, že si dám třeba ve svatební den D umělé, ale manikérka mi to rozmluvila, že to nemá takhle krátkodobě význam a akorát mi poničí ty moje stávající. Doporučila mi P-shine, na který od té doby chodím každé tři týdny. Nehty mám upravené, i když ne nijak dlouhé. Většinou používám průhledný nebo lehce růžový lak, občas si vyhraju s francouzskou manikúrou, ale na vlastních nehtech vydrží pěkná snad jen dva dny, pak to musí dolů.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2020 18:58
     

    Kordul i když dělám na zahradě v rukavicích, tak se mi nehty třepí a to i v zimě. lakuju si stále sama. A nejlepší je asi gel, je krásně hladký a lesklý.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Umělé nehty

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 13.01.2020 20:04
     

    Mě by stačilo, kdych se nehtům víc věnovala. Červená Indulona , byla vynikající, pěkně na noc vmasirovat do nehtů a rukou.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Umělé nehty

    Datum: 14.01.2020 07:49
     

    ted´ v zimě mám nehty slušné svoje . jak začne zahrada- je po parádě. winking smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.