čtvrtek 12. prosince, 07:45 Svátek má Simona
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:07

Tak mě zaujalo "vedle" toto téma, rozjedu to i tady mezi vámi smiling smiley.

Máte-nemáte? Chcete-nechcete? Jak o nehty pečujete vy???

Měla jsem kdysi opravdu kvalitní dlouhé nehty,časem se mi začaly lámat a třepit. Přemýšlela jsem o tom, že si dám třeba ve svatební den D umělé, ale manikérka mi to rozmluvila, že to nemá takhle krátkodobě význam a akorát mi poničí ty moje stávající. Doporučila mi P-shine, na který od té doby chodím každé tři týdny. Nehty mám upravené, i když ne nijak dlouhé. Většinou používám průhledný nebo lehce růžový lak, občas si vyhraju s francouzskou manikúrou, ale na vlastních nehtech vydrží pěkná snad jen dva dny, pak to musí dolů.

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 92
  • Autor: Anavi

Re: Umělé nehty

Datum: 23.02.2007 10:10

něco k p-shinu pro nezasvěcené:

P.Shine

P.Shine je speciální způsob leštění nehtů, který je zároveň vyživuje. Na očištěné a ošetřené nehty manikúrou se pak nanáší speciální prášek nebo pasta s obsahem včelího vosku, vitaminu E a malými brusnými částečkami, které zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a poté se nehty ještě speciálním způsobem doleští pilníkem. Takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty atd. Tato procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů a měla by se opakovat jednou za 2 týdny.

• Autor: Reklama

Datum: 23.02.2007 10:13

a tady je vlastně všechno hezky popsané...

[www.sq-academy.cz]

• Autor: Mona

Datum: 23.02.2007 10:25

Neměla jsem, nemám a mít nebudu. Pořád se hrabu v záhonech, přijde mi to u mne jako zbytečná investice. Navíc jsem strašně líná na údržbu. Neustále to hlídat, abych něco nepoškrábala, neulomila při práci...kdepak. Když už jdu ,,do světa´´, udělám běžnou manikůru, nalakuju a na ten den hotovo. winking smiley

• Autor: Amee

Datum: 23.02.2007 11:35

Tak já mám  svoje nehty potažené gelem, už asi tři roky. To už jste si asi všechny všimly na srazu.

Jsem spokojená, jednou za čtyři týdny chodím na doplnění. A to hrabání v záhonech tomu vůbec nevadí, právě naopak, svoje nehty jsem měla vždycky strašně zničené, protože neumím pracovat v rukavicích. Ty si beru fakt jen na hodně špinavé práce, ale běžně pleju, reju a sázím bez rukavic. Občas se nějaký nehet ulomí, ale nebývá to moc často.

Doplnění stojí 300,- -350,- Kč. To zas není taková investice. Nehty si nelakuju a vlastně s nimi čtyři týdny nic nedělám. Pro mě pohoda. 

Na P-shine jsem taky kdysi chodívala.

Gelovky mi vyhovují více. 

Datum: 23.02.2007 13:13

Amee, ta moje paní na manikúru mi pořád umělé rozmlouvá. že prý mám svoje pěkné a udržované, tak je škoda je "ničit" gelem. ona je toho názoru, že pokud to jde, tak si umělé nedávat.

Na tvoje "srazové" si vzpomínám, se mi líbily smiling smiley.

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 23.02.2007 17:29

Já je kdysi měla, byly krásné. Jenže...ono to je tak, že se o ně nemusíte starat, ale mě stačí ta povinnost jednou za čas muset k manikérce. To mi prostě vadí, ta závislost na někom. Takže když mám chuť, udělám si krásné svoje, ale na dlouho to není, obzvlášt, když jsem zvyklá na všechno jít nehtama jako nářadím.

Datum: 26.02.2007 10:20

majčí, a na srazu jsi měla svoje??? Já si takových věcí všímám a tys měla tuším nehty pěkně upravené a myslela jsem, že umělé!!!

Datum: 24.06.2008 09:34

• Autor: beruska007
    www.jarcinystra..

Datum: 24.06.2008 09:43

Tak umělé nehty jsem neměla, nemám a taky mít nebudu

I když bych chtěla, ale v práci musím mít krátké nehty, protože dlouhé by mi překáželythumbs up

Datum: 24.06.2008 09:48

beruško, taky je pořád nemám. Pravidelně se láduju Pangaminem Bifi a Biosilem a nehty už jsou trochu lepší, tak se mi to zdá i zbytečné pořizovat si uměliny.

• Autor: beruska007
    www.jarcinystra..

Datum: 24.06.2008 09:49

Taky bych řekla, že je to zbytečně drahéthumbs up

• Autor: Evca
    www.evciny-stra..

Datum: 24.06.2008 10:30

s6300477.jpg

Kdysi jsem měla,ale teď už si radši pěstuju svoje.Zahradu nemám,takže zničení nehrozí a kolikrát mi posloužily jako šroubovákstydlin smiley stydlin smiley nebo držák při krájení cibule.Jediný problém byl v porodnicích,při obou holkách jsem za drápy dostala vynadáno a furt hlídali,jestli nemají škrábance.Neměla nikdy ani jedna.

Můj šroubovací nehetwinking smiley

• Autor: Maca

Datum: 24.06.2008 10:39

Tak tohle mi v žádném případě nehrozí, při mé frekvenci ďoubání v zemi je to nemožný. A to i v případě, že nosím rukavice. Navíc mi to i překáží.

• Autor: drahus

Datum: 24.06.2008 13:00

Jsem na tom podobně, jako Amee. Gelové nehty mám asi čtyři-pět let. Pro mně byly vysvobozením, protože odjakživa mám nehty slabé, lámavé podélně, ale i příčně a musela jsem si je stříhat až "na krev". Jako si je jiní koušou (nikdy jsem si nehty nekousala).

Geláče si nechávám také krátké, jako normální nehty a jednou měsíčně si nechám doplnit.... Většinou chodí manikérka ke mě domů, někdy já k ní, ale to vyjímečně. Můžu říct i kolik platím - 300,- Kč. Hrabu se v hlíně, jako vy ostatní a nemám problém, ale mám je krátké, jak jsem již předeslala, protože dlouhé i přes gel praskají a neumím si s nimi ani utřít zadek grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Balkon-moje jediná zahrada... Vyšívání a ruční práce Wellness

Vím,že nejsem sama,kdo má jen balkon na uskutečnění své "zelené oázy"...někteří jsou na tom ještě hůř,a mají jen parapety...ale jaké balkony! a jaké p

Autor: BEATRIX - 01.07.2007 20:50
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 43

Dovoluji si založit nové téma o křížkovém vyšívání, ale i jiných ručních pracích Zde se můžete pochlubit svými výtvory Já budu první, konečně jsem

Autor: beruska007 - 31.01.2009 17:29
Rubrika: Šikovné ručičky - Komentářů: 1735

Chodím ráda do wellnesska a stěhuju se do Prahy, máte nějaké tipy, kam bych mohla chodit tam? :)

Autor: SasaLisian - 08.06.2013 14:14
Rubrika: Zdraví a fitness - Komentářů: 8
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Adresář: http://www.koureni.biz/   

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.