sobota 20. dubna, 03:05 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 09:53
     

    Zagooglila jsem a mám na celý den počtení, Hanuli dík ještě jednou. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 10:46
     

    jaji dej odkaz at se taky pokochám

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 10:46
     


    Anavi napsal(a):

    [www.nejlepsi-kosmetika.cz]

     

    věrko, tento?


    Koukám na to a nevím, už je to dlouho. Ale myslím, že to bylo něco jiného, tenhle tvar by mi asi v paměti zůstal. Věra

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 11:11
     

    Ona ta paní Vanderbilt je asi renesanční osobnost, jestli jsem to pochopila tak má své strečové rifle (celou kolekci), parfémy, zná se s kde kým a píše erotické romány. Vskutku zajímavá dáma v letech :-)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 11:12
     

    Jaji, jsem to jen prolétla, ale přišlo mi všude, že už se to neprodává. Zjistilas něco pozitivnějšího?

    Max. tohle, ale na ebay se nevyznám, tak nevím podle toho stavu, zda jde o platnou nabídku. confused smiley

    [cgi.ebay.com]

    [viewitem.eim.ebay.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 11:16
     

    Hanuli taky mi to tak přišlo, ve slabé chvíli po probuzení jsem objednala tu vůni co se tu od ní teď prodává, a budu čekat co se z toho vyvine (tamtu jsem taky dostala bez vyzkoušení). Měla jsem to balení na první fotce, až mi zatrnulo když jsem tu fotku uviděla.

     

    Tak jsem se odhodlala a pozeptala se, Love for Love není už v nabídce výrobce.......budu jen tiše vzpomínat

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (29.12.2010 12:31)
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 12:36
     


    Vladka napsal(a):

    Stará dobrá klasika. To se ještě vyrábí? Jak parfémy nesnáším, tak 4711 mi docela voněla


    Vlaďko asi ano, dostala jsem ji od kamarádky. Myslím, že ji dovezla přímo z Německa. Nevím jestli by se tady dala vůbec koupit. Až si vzpomenu tak se cestou do civilizace zkusím přeptat.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 12:38
     
    Missi napsal(a):

    Já zase milovala toto, už to nevyrábí, třebáže se to na netu najde [www.parfemky.cz]


    Tak jsem jak Alenka v Říši divů confused smiley . Jak jsem včera našla tento odkaz, tak jsem to zkusila objednat - vím, že se to již leta nevyrábí - a oni mi dnes poslali mejla, že mi ji posílajíeye popping smiley .

    Načež jsem pročetla vše na zmiňované stránce, je tam uvedeno, že vůně byla na trh uvedena v roce 2005. Ovšem já si ji kupovala v Tuzexu, který v roce 1998 zanikleye rolling smiley eye popping smiley !

    Jsem zvědavá, co mi přijde, je to 100% stejný flakon, ale co bude obsahovatconfused smiley . Protože už mám toto [www.parfemky.cz] a to mi nevoníconfused smiley sad smiley .

    Asi začnu návštěvám nabízet vůně, co tu mám a nepoužívámeye rolling smiley winking smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 12:42
     

    Tak děvčata šup , která jste na parfémky plánujte návštěvu u Missi winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 13:11
     

    [www.parfemky.cz]

    Dášo existuje to a mají to .-)

    [parfemy.cc]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (29.12.2010 13:12)
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 22:13
     

    super !

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2010 10:58
     


    Dasa napsal(a):

    Tak děvčata šup , která jste na parfémky plánujte návštěvu u Missi winking smiley grinning smiley


    Až k vám pojedem, tak mi to připomeň, hodím je do auta a očucháš si, zda by ti něco nevoělo winking smiley .

    Došel mi ten balíček ...to je fofrthumbs down ...a je to ONO thumbs down love smiley . Ovšem překvapila mi reakce O., čuchnul si k tomu a okamžitě reagoval.....to je to Ferre, cos používala a co jsme sháněli v Tůzu eye popping smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2010 11:02
     

    Míšo to byla rychlost eye popping smiley takže tys sehnala, se máš, já už vím, že neseženu. Jsem zvědavá co přijde mě :-) nechtěla jsem platit dobírku tak jsem platila z účtu to mi přijde až po Novém roce....

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2010 11:19
     

    Jájo, neházej flintu do žita winking smiley . Já to sháněla před dvěma lety a z cca 10 internetových parfumek mi odepsali, že se to už nevyrábí. No a..je to tady.

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 30.12.2010 11:21
     

    Třeba viděli že je zájem a začali znovu vyrábět grinning smiley. Poptám se i jinde :-), když tak koukám na ceny tak to moje asi nebyla žádná špice, ale vonělo mi to :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.