čtvrtek 25. dubna, 11:39 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: nákup

Parfémy

Datum: 30.12.2008 12:40
 

Objednáváte někdo parfémy přes net?

Kamarádka jedině přes ebay... My jsme zatím objednávali jen přes [www.parfemy.cz].

Je to levnější, ale zase nic převratného.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 20
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.09.2010 19:55
     

    Kerijka Ty jsi labužníčekwinking smiley thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Parfémy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 27.12.2010 23:27
     

    Holky, nemáte některá Euphorii od Calvina Kleina? Zajímal by mě váš názor...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 27.12.2010 23:37
     
    Tereza87 napsal(a):

    Ahoj holky,

    nemáte některá zkušenosti s tímto parfémem [www.vune-parfemu.cz] ?

    Docela se mi líbí, mám ráda santalové dřevo, i ten flakon je pěkný... Nevíte, jestli dlouho vydrží?

    Byla jsem z ní u kamarádky unešená, tak jsem si ji koupila a výdrž nic moc, teda spíš nic, než moc sad smiley. Takže se obávám, že toaletka bude za měsíc pryč a efekt žádný. Když jsem používala Jadore od Diora, kam jsem vlezla, tam se mě ptali, čím voním. Tady u té se musím dožadovat, zda vůbec někdo něco cítí smiling smiley. A výsledek? Necítí!!! thumbs up sad smiley

    Takže jsem vyzkoušela a už do ní nepůjdu. Pro mě vyhozené peníze. Jediná možnost, jak si té vůně "užít" je nastříkat ji na svetr a zavřít ho do skříně. To mi pak provoní celý šatník. Ale na kůži nedrží ani trochu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (27.12.2010 23:40)
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 08:03
     
    Anavi napsal(a):

    Holky, nemáte některá Euphorii od Calvina Kleina? Zajímal by mě váš názor...

    Ivo, švagrová z ní je nadšená, dle mého názoru nic moc. Pokud to budeš srovnávat s Jadore, tak spíš nic sad smiley . Jo a z Premier Jour jsem byla též zklamaná.

    Já než si koupím vůni, tak si ji někde stříknu na kůži do loketní jamky a počkám, jak dlouho ji budu cítit (nesmíš si to namočit). Hlavně tím zjistím, jak se na mne rozložíthumbs down . Třeba ten Jadore mi na jiných voní, ale na mé kůži to chytí divnou vůnithumbs up .

     
  • Status:

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 09:50
     

    Zase jedno téma pro mě! Kdysi, po takzvané revoluci, přišel jeden podomní obchodník ke mě do produkce. Jen kvůli mojí asistentce jsem mu dovolil aby rozbalil svůj kufřík. Začalo něco, co jsem ještě neviděl. Napřed školení, jak parfém vyzkoušet. Další hodinu Jiřina máchala rukou ve vzduchu. Napřed pravou, poté levou. Moje kancelář byla zamořena vůněmi, že ani moje kouření je nepřehlušilo. Pak Jiřina ještě pozvala další holky a já musel do kamarádovi, hezky zakouřené kanceláře. Pak jsme ještě s kamarádem zašli na pivko a když jsme se vrátili, pán s kufříkem plným lahviček právě odcházel. Jen tu směsici vůní v mé kanceláři zanechal a přes intenzivní větrání jsem ji cítil ještě pár dní. Od té doby se v podniku objevil vícekrát, ale do mé kanceláře už nesměl.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 19:07
     


    Missi napsal(a):
    Anavi napsal(a):

    Holky, nemáte některá Euphorii od Calvina Kleina? Zajímal by mě váš názor...

    Ivo, švagrová z ní je nadšená, dle mého názoru nic moc. Pokud to budeš srovnávat s Jadore, tak spíš nic sad smiley . Jo a z Premier Jour jsem byla též zklamaná.

    Já než si koupím vůni, tak si ji někde stříknu na kůži do loketní jamky a počkám, jak dlouho ji budu cítit (nesmíš si to namočit). Hlavně tím zjistím, jak se na mne rozložíthumbs down . Třeba ten Jadore mi na jiných voní, ale na mé kůži to chytí divnou vůnithumbs up .

    Tak to vypadá, že budu dál škudlit na Jadore smiling smiley. Ten zatím totiž u mě ani mého okolí nic nepřekonalo. Já mám od Euphorie odstřik, tak to na sobě testuju. Vydrží mi na hřbetu ruku docela dlouho, ale ještě to rozmyslím...

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 20:39
     

    Holky já jednou dostala z francie něco o čemž vlastně ani nevím, co to přesně bylo, koupené v prý snad v marketu někde, od Vanderbilta, Love for love, možná pro někoho moc sladké, ale to jsem byla já, vonělo mi to a vonělo to na mě a na oblečení to přežilo pračku. Chtěla bych to znovu a nemůžu to nikde najít, asi to nebyl žádnej luxus, ale mě to vyhovovalo. Nacházím jen něco jiného od té značky a to neznám, v realu jsem to nikdy neviděla, jen někde zatoulané na netu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 21:24
     

    Jajo, tak to jsem měla kdysi taky a vonělo mi to moc příjemně. A ještě jsem před lety dostala vůni Romeo. Už si vůbec nepamatuji, od jaké značky to bylo, ale nikdy jsem to už nikde neviděla. Mooc krásně to vonělo, ikdyž mám trochu podezření, že mi na tom voněly hlavně ty chvilky, které mi ta vůně připomínala. winking smiley stydlin smiley Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 21:27
     

    [www.nejlepsi-kosmetika.cz]

     

    věrko, tento?

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 21:30
     

    Spike, tohle není nijak dlouho, přivezl mi to kamarád kamioňák asi před 4-5 lety koupil to, že se mu líbil flakon byl takový skleněný šroubovitě zatočený. On k tomu vůbec nečuchl a jen tak to koupil a přesně. Pak mi vozil Celine Dion (ale já ji nemám ráda tak mě to nenadchlo winking smiley) On je zlatíčko nakoupil toho vždycky plno a rozdával to známým, těšilo ho že slušně vydělává a dělal rád všem okolo sebe radost.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 28.12.2010 22:05
     

    Já zase milovala toto, už to nevyrábí, třebáže se to na netu najde [www.parfemky.cz]

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 00:18
     

    Já na parfémy moc nejsem, ale vždycky jsem vděčná za tuto kolínskou ( myslím, že bývala i v tubičce v tuhém skupenství).

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 05:53
     

    Stará dobrá klasika. To se ještě vyrábí? Jak parfémy nesnáším, tak 4711 mi docela voněla

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 08:54
     
    love for love 1.jpg
    Další fotografie:

    Jaji, jsem úchylná na flakony, jako nesběratelsky, ale pozorovatelsky, takže jsem si tu tvou Love for Love od Glorie Vanderbilt (asi, že jo) alespoň vygůglila, tedy jestli jsem se trefila. Pěkné balení to bylo.. (asi to tu po vložení bude neviditelné. eye rolling smiley)

     
  • Status: expert

    Re: Parfémy

    Datum: 29.12.2010 09:33
     

    Hanulko, zlato moje to je ono, má láska. Flakon mám, ale bez víčka, vnoučkové se postarali...... kdes to našla? Nedá se tam koupit?

    Hledala jsem to jen přes vyhledávání, na googlení nejsem zvyklá, holt stará škola.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (29.12.2010 09:35)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.